Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

No tak....ja byłam z Kazanem na spacerze,dzisiaj trochę wcześniej, bo prosił wyjść. w Zamościu lekki przymrozek, więc spaceruje się dosyć fajnie, nie ma błota ani kałuż. 

Elu i jak ta treść ogłoszenia dla Nutelki? Jeszcze warto się zastanowić nad tytułem....   

Tytuł też jest :) Zaraz Ci podeśle. Wychodziłam z domu i dlatego tak to trwa i trwa :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, brakuje M w wyrazie "szczekaniem" dopisz proszę. 

Według mnie tekst jest ok. Nawet mi się podoba. "Pierwsze koty za płoty"   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,32_LI_orig.

M dopisane :)

Mi tez sie podobi - gratuluję debiutu   z%252520kwiatami.gif

Biorę się za ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

 

26 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, brakuje M w wyrazie "szczekaniem" dopisz proszę. 

Według mnie tekst jest ok. Nawet mi się podoba. "Pierwsze koty za płoty"   k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,32_LI_orig.

O retki, odpisałam, nie dodałam odpowiedzi i zamknęłam kartę, bo miałam 2 otwarte z wątkiem Nutelci :( Zamknęłam tą z nie dodaną odpowiedzią :( Zorientowałam się dopiero, jak zobaczyłam Twój post jeden pod drugim  i między nimi brak mojego :(

A napisałam, że mi się też podobi i że gratuluję udanego debiutu  z%252520kwiatuszkami.gif

i że idę robić ogłoszenia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

830ecb5c4ead749d2f8d5d47ff51546b_th2.gif

Ja  milutko i cieplutko ca%2525C5%252582uski%252520serca.gif

 

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Witam w kompletnie zwariowanym dniu - cały tydzień będzie taki? ;)

Serdeczności zostawiam dla Ponadtrzykilogramowej Panny i dla Was Jej Przyjaciele oraz Wielbiciele :)

Pamiętałaś :) Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy. U ns też był zbzikowany dzień. Jaki będzie jutro ?

 

4 godziny temu, Havanka napisał:

Póki nie ma tłoku, przyszłam przytulić się do kruszynki. Moje kochane, malutkie serduszko...

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,mpmulck13lb

Havanko, dziękujemy jak miło gif%252520%2525C5%25259Bmiej%2525C4%2525

 

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Ja też zaglądam do Nutelci,co by się nie nazywało,że zapomniałam.Przecie takiej słodzizny nie sposób nie pamiętać...:)

Nie da się zapomnieć, choć taka malizna :)

36 minut temu, Poker napisał:

Ja też śledzę losy malutkiej rozkoszniaczki

Cieszę się ! Nie może być inaczej, bo ta kruszynka ściąga do siebie myśli :)

 

Dziękuję Wam Kochane, że odwiedzałyście Nutelkę. Ja byłam dzisiaj prawie cały dzień mocno zajęta.

Nutusia była dzisiaj wyjątkowo wymagająco-wygodna. Po zrobieniu siusiu i reszty, co zajmuje Jej nie więcej niż kilkadziesiąt, no powiedzmy, sto metrów, zatrzymywała się i wymownie patrzyła na mnie. Nie chciała iść ani dalej na spacer, ani z powrotem do domu. Ale gdy się schylałam  ochoczo wskakiwała mi na ręce, co oznaczało - no wsadźże mnie wreszcie za pazuchę. Za pazuchą może spacerować bez końca. No ale ja, to już raczej nie ! Choćby z racji braku czasu.

Tęskno za kotką :(  Nie pisałam o tym, ale Nutusia chyba też odczuła odejście koteczki. Wczoraj bez żadnych sygnałów, zrobiła kooo w pokoju :( Na szczęście był to jednorazowy wyskok.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Nutelci wieczorową porą  89b8ba063867_vu_orig.gif  . 

Dzisiejszy dzień i dla mnie był jakiś zakręcony, zarówno w pracy jak i w domu. Może i Nutusi się udzieliło?? 

Godzinę temu, elik napisał:

Nie chciała iść ani dalej na spacer, ani z powrotem do domu.

No tak, sama nie wie czego chce....skąd ja to znam k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,32_LI_orig.

Godzinę temu, elik napisał:

Tęskno za kotką :( 

Ech....tak trudno rozstawać się z tymczasami.....Pocieszające Elu jest to, że zawsze możesz kotecke odwiedzić :-)) 

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam do Nutelci wieczorową porą  89b8ba063867_vu_orig.gif  . 

Dzisiejszy dzień i dla mnie był jakiś zakręcony, zarówno w pracy jak i w domu. Może i Nutusi się udzieliło?? 

No tak, sama nie wie czego chce....skąd ja to znam k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,32_LI_orig.

Ech....tak trudno rozstawać się z tymczasami.....Pocieszające Elu jest to, że zawsze możesz kotecke odwiedzić :-)) 

Zdaje się, że sporo z nas miało dzisiaj zakrętkę :)

Wie, wie dokładnie czego chce - na rączki i za pazuchę, z góry patrzeć na inne psiaki :)

Mogę odwiedzać, ale na razie nie chcę kocince mieszać w głowince. Niech się przyzwyczai do nowych ludzi i miejsca. Wczoraj dzwonił pan i mówił, że już zrobiła postępy, bo wyszła zza szafy. Teraz siedzi głównie pod stołem, albo na parapecie. Ale to nadal nie jest jej normalne zachowanie :(

TZ-ta zaakceptowała dopiero po kilku miesiącach. W nocy leżała mu na nogach, ale jak wyciągał w jej kierunku rękę to uciekała. Jeśli nową rodzinę będzie  akceptowała w takim tempie, to nie zdąży się zbliżyć do nich przed moim wyjazdem z kraka :(

 

46 minut temu, b-b napisał:

I ja podczytuje a teraz ślad swój zostawiam:)

Nie qpaj w domciu Nutelko:)

Zostawiaj jak najczęściej, czyli bywaj często  :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...