Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

Mam nadzieję, że Nutelcia dobrze zniesie podróż, bo drogę z Zamościa do Krakowa pokonała bez problemów więc chyba teraz też będzie ok.

W pociągu będziemy jechały "tylko" 3 godziny, a potem te 5 godz. samochodem, to zawsze będzie można się na chwilkę zatrzymać, żeby sunia rozprostowała kosteczki i zrobiła to i owo, gdyby miała na coś ochotę :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

Będzie to będzie podróżowania. Tam - około 8 godzin, a z powrotem około 10 :(

Już Ci Elu współczuję! Ja bym chyba połowę z tych godzin musiała  przespacerować po pociągu bo mój krzyż jest w kiepskim stanie i zwyrodnienia nie pozwalają mi na długie siedzenie. Najmniej boli jak chodzę.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

Już Ci Elu współczuję! Ja bym chyba połowę z tych godzin musiała  przespacerować po pociągu bo mój krzyż jest w kiepskim stanie i zwyrodnienia nie pozwalają mi na długie siedzenie. Najmniej boli jak chodzę.

Jak będziecie o nas myślały i słały pozuytywne fluidy, to będzie dobrze :)

Nie będę mogła chodzić, chyba, że z bagażami i Nutusią na rękach. To już wolę siedzieć :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

 

A ja już mam reizefibe :(

Się nie dziwię.

Sama bym też miała.

Bo człek przeżywa, bo chce by wszystko było jak najlepiej.

No i ta długa podróż. Gdybyś jechała jeszcze z kimś to też byś się inaczej czuła.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Dzień dobry ! Jak się miewa dziś nasze Słoneczko?

Słoneczko miewa się świetnie, czego wyraz daje głośnym ujadaniem przy każdym usłyszanym odgłosem wrrrrr ;) Ale i tak jest kochana :)

45 minut temu, b-b napisał:

Się nie dziwię.

Sama bym też miała.

Bo człek przeżywa, bo chce by wszystko było jak najlepiej.

No i ta długa podróż. Gdybyś jechała jeszcze z kimś to też byś się inaczej czuła.

Tej podróży obawiam się raczej pod kątem niedogodności dla Nutelci, bo jednak będzie to dla niej duży stres. i Potem kolejna rozłąka :( Na pewno będzie się bała, jak odjadę, bo nie będzie wiedziała co ją czeka. A że jak dotąd więcej pewnie złego, niż dobrego w życiu zaznała, to biedactwo będzie się stresowało, a ja myśląc o tym, będę buczeć :(

Link to comment
Share on other sites

Też myślałam, że psiaki jakoś bardzo przezywają rozstanie. Pewnie kiedy są wyrzucone to rozdziera im to serce z rozpaczy i strachu.

Ale jak pokazała mi historia Loni od Figuni mała bardzo szybko pokochała swojego opiekuna i czuje się teraz pewnie jak w raju :) Byłam przekonana, ze będzie dłuuuugo cierpieć bo przecież tak bardzo była z Anią zżyta. 

No a Ty Elu będziesz buczeć a my razem z Tobą.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kochane, potrzebuję pomocy :(

Dzisiaj będę wiedzieć, czy jest wizytator dla mojego Spajka, ale jeśli nie, to potrzebna wizyta w miejscowości Szczyglice. To jest chyba bliziutko Krakowa. Spajkuś ma szansę, po 5-letnim pobycie w hotelu na dom, mógłby pojechać tam w sobotę, ludzie by po niego przyjechali. Potrzebny mi doświadczony wizytator, znacie kogoś, a może wy byście mogły!!

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, mala_czarna napisał:

Dziewczyny kochane, potrzebuję pomocy :(

Dzisiaj będę wiedzieć, czy jest wizytator dla mojego Spajka, ale jeśli nie, to potrzebna wizyta w miejscowości Szczyglice. To jest chyba bliziutko Krakowa. Spajkuś ma szansę, po 5-letnim pobycie w hotelu na dom, mógłby pojechać tam w sobotę, ludzie by po niego przyjechali. Potrzebny mi doświadczony wizytator, znacie kogoś, a może wy byście mogły!!

Czy  w tych Szczyglicach jest jakaś ulica ?

Chciałabym zobaczyć czym tam dojadę, ale jest sporo punktów w Szczyglicach i bez konkretnego miejsca nie ustalę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...