Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

3 minuty temu, Havanka napisał:

Wczoraj, wieczorem zrobiłam Nutelce OLX. Nazwałam ją Kruszynką: http://olx.pl/oferta/3-kg-kruszynki-czeka-na-dom-CID103-IDdOpHZ.html.

Na szczęście nie odrzucili. Jest 2 odkrycia tel. Może się uda znaleźć " Anioła"?

Super :) Dziękuję gif%252520daje%252520r%2525C3%2525B3%252

 

Teraz zaglądnęłam i jest już 77 wyświetleń, ale na razie żadnego telefonu. Tzn. przed chwilą był jeden, ale ktoś zaraz się wyłączył i nie wyświetlał sie nr telefonu. Czy to w związku z ogłoszeniami ???

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Super :) Dziękuję gif%252520daje%252520r%2525C3%2525B3%252

 

Teraz zaglądnęłam i jest już 77 wyświetleń, ale na razie żadnego telefonu. Tzn. przed chwilą był jeden, ale ktoś zaraz się wyłączył i nie wyświetlał sie nr telefonu. Czy to w związku z ogłoszeniami ???

Na olx jest licznik "wejść" i licznik "odkryć numeru tel." przed chwilą zajrzałam i było 77 wejść i 2 odkrycia tel. Teraz jest 3 (przypuszczam, że to Ty Elu odkryłaś nr tel.) Tak, te cyferki dotyczą ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Tak, to ja zwiększyłam liczbę odkryć numeru telefonu i liczbę odkryć, ale obiecuję, że już nie będę mącić. Przycupnę i będę grzecznie czekać na TEN telefon z TEGO DOMKU :)

A teraz biegnę na fb zobaczyć, czy mam odpowiedź w sprawie wizyty PA. Byłoby nieładnie, gdyby nas zawiodła.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Czy Wam po otwarciu strony rozwija się cały regulamin forum i PWP ?

Kurtka, zajmuje to połowę strony wrrrrr

Mi tak robi od wczoraj...ale to chyba coś się znowu porypało przez to ,że widoczne są już reklamy. 

Jak zawsze reklamy najważniejsze a reszta niech się wali ;/

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

Mi tak robi od wczoraj...ale to chyba coś się znowu porypało przez to ,że widoczne są już reklamy. 

Jak zawsze reklamy najważniejsze a reszta niech się wali ;/

Masz rację ! Tu najważniejsze  są reklamy, ale tego, że bez nas nikt by się tu nie reklamował, to chyba właściciel portalu zapomniał, bo robi się z dogo wolna amerykanka :(

 

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Witam, przybywam z pączusiami do Nutelci! 

 

6 godzin temu, b-b napisał:

 

Ja też ;)

 

 

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Czy dziecko zjadło pączka? :)

 

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

No właśnie?? Bo moje zjadło  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig

 

3 godziny temu, b-b napisał:

Jak zjadło to teraz musi 

Ale pewnie skakać i jeździć będzie mu trudno k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig

Ale wspaniałości przyniosłyście na wątek Nutelci kochanej :)  Aż na nowo kce sie pożerać te pysne poncki. Dziecko nie dostało poncka, bo dziecko słodycy nie powinno jeść, ale  za to dostało buzi, buzi, buzi :)

A poważnie, dzisiaj rano dzwoniła pani Basia podzielić się radością (tak to ujęła), że jutro rano będzie wizyta PA. Pani Krysia za chwilę potwierdziła to w PW na fb :)

W rozmowie zapytałam czy poważnie podchodzą do zabezpieczenia ogrodzenia dodatkową siatką, żeby maleńka nie czmychnęła pomiędzy prętami. Podczas poprzedniej rozmowy powiedziałam, że to warunek adopcji. Pani Basia powiedziała, że już siatka jest zamówiona i jutro, a najpóźniej w sobotę pan ma przyjść i zamontować. Powiem szczerze, że byłam zaskoczona. Pani Basia pytała też na ile dni się do nich wybieram, bo chciałaby tak zorganizować czas, żeby mi towarzyszyć :) To spowodowało moje jeszcze większe zaskoczenie. Wyjaśniłam, że chodzi tylko o ewentualnie jeden nocleg, gdyby nie udało się znaleźć powrotnego połączenia z  W-wy do kraka w godziwym czasie - nie w nocy.

Jutro rano pani Krysia ma odbyć wizytę PA. Czekamy na relację.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, jak tylko coś będziesz wiedziała, pisz tutaj. Ja co prawda pracuje jutro do 16 ale mam internet w tel i będę zaglądać. Bez ogryzania paznokci się chyba nie obędzie  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,006_jb_orig   

Asiu kochana, oczywiście zaraz, jak tylko się dowiem co i jak, natentychmiast się z Wami podzielę :)

Ale paznokietki proszę zostaw w spokoju :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Cudna!! ale już nie zdążę takiej zakupić a tym bardziej zrobić :-)).  

Mi też się bardzo podoba :)

To życzę Ci Asiu i TZowi szampańskiej zabawy do białego rana.

Ja, jeśli jutrzejsza wizyta wypadnie pomyślnie, to prawdopodobnie będę w drodze z maleńką :(

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję Ci bardzo, ale jeśli adopcja dojdzie do skutku to i tak myślami będę z Wami. 

Nie Asiu, powinnaś być tu i teraz, czyli z TZem na parkiecie i tylko o tym myśleć :)

Dobranoc

 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :) no dzieje się, dzieje - i klawo ! Nutelka już jest oczkiem w głowie P. Basi, zatem co będzie później? ;) Ok, nie raduję się zbyt nachalnie, by nie zapeszać

Szampańskiej zabawy Balowiczom życzę, paznokcie obcięłam, przygotowałam miskę pestek do łuskania na czas oczekiwania relacji z wizyty ;) Miłego piąteczku i pogodnego powolniaka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...