Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

19 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

234d94c68ab9625b298dd365c1d34fc5_th2.gif

Dzięki Asiu :) I milutkiej także niedzieli dla Ciebie Asiu i wszystkich Fanek Nutelci %2525C5%25259Ble%252520dwa%252520serca.g

 

15 godzin temu, b-b napisał:

Wszystko dobre co się dobrze kończy :)

Tak, ale nerwówa była, że hej !!!  Domek bardzo mi się podobał, chociaż tak daleko więc ucieszyłam się, że wizyta PA potwierdziła moją ocenę i to w każdym calu. Emocje spowodowały, że zapomniałam, jak  zapisałam Panią Basię :)

 

12 godzin temu, Nadziejka napisał:

No to zaciskamy zaciskamy kciukamy ile sil 

pozdrawiamyHello

Teraz kciuki potrzebne już tylko za pomyślną drogę do DS, bo to daleka droga - 3 godz. pociągiem i 5 samochodem :(

 

12 godzin temu, Gusiaczek napisał:

:)

CZoD7UqWcAE-yHq.jpg

Piękne róże Gusiaczku :) Dziękujemy   gif%252520daje%252520r%2525C3%2525B3%252

 

 

9 godzin temu, anecik napisał:

Dobrej nocy Nutelciu

Dobrej :) A dzisiaj

wstawaj%252520szkoda%252520dnia.jpg

 

 

8 godzin temu, Poker napisał:

Czytałam jak powieść sensacyjną Całe szczęście ,że się wyjaśniło  i mam nadzieję dobrze zakończy

Bo to było, jak w powieści sensacyjnej gif%252520hihra%252520si%2525C4%252599.g

Jeszcze klamka nie zapadła. Jadę zawieźć Nutelcie do DS, żeby na własne oczy zobaczyć, jak Nutelcia będzie przyjęta przez Domowników i jak ona Ich przyjmie. Jeśli będzie tak, jak oczekuję, wrócę do kraka ze smutkiem rozstania w sercu, ale radością z dobrej adopcji.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Gusiaczek napisał:

Elik, będzie dobrze, ba! bardzo dobrze. Udana adopcja warta każdego smutku rozstania ;)

...

Też myślę, że będzie dobrze :) A smutek ? No cóż to znam, aż za dobrze z poprzednich rozstań, ale to jest wpisane w tymczasowanie :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Nutelcia będzie miałą wspaniały dom ..a Ele będziemy my pocieszały :)

Liczę na to i będę trzymała za słowo :) puszcza%252520oczko.gif

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

dzien_dobry_agusi.gif

 

Dzień doberek :)

54 minut temu, Havanka napisał:

Kurcze, denerwuję się, jakbym to ja sama wiozła Nutelkę do nowego domu. Elik, nie będzie mnie przy Tobie fizycznie, ale myślami będę tuż obok. Wycałuj mocno to nasze SŁONECZKO i szepnij do uszka, żeby nie tęskniła i była szczęśliwa.

Mam nadzieję, że  wszystkie Faneczki Nuteczki będą z nami myślami :)

Nuteńkę wyściskam i wycałuję na do widzenia i każę jej kochać i być kochaną:)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Oj będą, będą...Elu czy już zapadła decyzja, kiedy Nutelka jedzie do Olecka? 

Tak Asiu. Pojedziemy w przyszłą sobotę pociągiem do W-wy i dalej do Olecka samochodem. Powrót samochodem do Olsztyna i z Olsztyna do kraka pociągiem - 7 godzin :(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

0_0_0_537579825_middle.jpg

Dobranoc Nutelciu!! Niektórzy już słodko śpią, Chociaż jeszcze nocny spacer przed nim :-)))

Biedny, malutki psiutek nie ma miejsca i musi spać pod schodami biedaczysko :(

Ferdynand wspaniały :) Pozycja niesamowita :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Tak Asiu. Pojedziemy w przyszłą sobotę pociągiem do W-wy i dalej do Olecka samochodem. Powrót samochodem do Olsztyna i z Olsztyna do kraka pociągiem - 7 godzin :(

Ojej,to będzie podróżowania,a podróżowania i trzymania kciuków za...za...za... a ogólnie rzecz biorąc,za szczęśliwe zakończenie wszystkiego i dla wszystkich! :)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Bogusik napisał:

Ojej,to będzie podróżowania,a podróżowania i trzymania kciuków za...za...za... a ogólnie rzecz biorąc,za szczęśliwe zakończenie wszystkiego i dla wszystkich! :)

Dziękuję :)

Będzie to będzie podróżowania. Tam - około 8 godzin, a z powrotem około 10 :(

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Podeślę Ci pozycję spania mojego Kazanka, tylko muszę mu zrobić zdjęcie. sama się czasami zastanawiam, jak on tak może spać z poplątanymi łapkami....k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,32_LI_orig.

Moje psiaki też nieraz śpią powyginane, jak 77 paragraf :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Bogusik napisał:

A my tu nie popadamy ze zmęczenia,ale z oczekiwania na wieści....O!

Doniosę co i jak, najszybciej, jak to będzie możliwe :)

Niby już wiem jak Rodzinka wygląda, jak mieszkają, jak wygląda okolica, ale mimo wszystko jakaś nieokreślona obawa czai się w mrokach umysłu !

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Doniosę co i jak, najszybciej, jak to będzie możliwe :)

Niby już wiem jak Rodzinka wygląda, jak mieszkają, jak wygląda okolica, ale mimo wszystko jakaś nieokreślona obawa czai się w mrokach umysłu !

Trzymamy za słowo co do wieści :)

Wcale mnie nie dziwią Twoje mroczno-umysłowe obawy.Któż by z nas ich nie miał?Jedziesz z Nusią set kilometrów i to przecież do obcych Tobie ludzi.Obaw całe mnóstwo!Poczynając od pierwszej,jak kruszynka zniesie podróż pociągiem? a kończąc.....no właśnie,jeszcze będzie trochę tej drogi do przebycia,by ze spokojem odetchnąć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...