Jump to content
Dogomania

ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!


Bogusik

Recommended Posts

12 minut temu, Poker napisał:

Czy znane są przyczyny zwrotu Abi? ważne przy przyszłej adopcji.

Przyczyny jak dla mnie i zapewne wielu osób tu na dogo ,będą dość lakoniczne,ale dla Państwa/Pana poważne.Tak jak napisałam kilka postów wcześniej,poczekajmy na relację Hani,bo najlepiej jak będą przekazane  z pierwszej ręki.Podejrzewam,że w związku z powrotem Abi do hoteliku,mieli nie mały sajgon skoro Hania nie znalazła czasu by tu napisać napsać...

Link to comment
Share on other sites

Państwo postanowili oddać Abi, ponieważ ciągle coś niszczyła i przez to były między małżonkami ciągłe nieporozumienia. Myślę, że cytat z maila, którego otrzymałam od Pana, najlepiej nakreśli sytuację: "Zniszczenia powodowane przez psa wywoływały nieporozumienia pomiędzy nami, nie możemy normalnie korzystać z domu, cały czas pilnujemy psa.
Na parterze gdzie prowadzimy życie dzienne wszędzie dostęp ma pies dlatego nie możemy położyć tam żadnej rzeczy, ani zabawki, ja pracuję w domu a nie mogę używać komputera bo został zniszczony. Od niedawana już nie możemy normalnie funkcjonować bo wszystko trzeba chować i jak dzieci wchodzą na trampolinę bez butów to muszę podejść do nich i schować buty".

Od wczorajszego popołudnia Abi jest u nas, szybko się zaaklimatyzowała, bawi się z psiakami, głównie z Zulą. Będę mówić na nią Inka, ponieważ reaguje na to imię.

Link to comment
Share on other sites

Czytam, i  nie mogę uwierzyć w to, co czytam  14.gifMoim zdaniem w tym domu nie ma miejsca na psa, no chyba że pluszowego....Abi to młoda,mądra suczka, wiele można ją nauczyć....Poza tym, jak się kocha to też wiele można wybaczyć . Widzę, że nikt z rodziny nie zawalczył o Abi vel Inkę  beksa_V6_orig.gif

Dobrze, że wróciła. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Czytam, i  nie mogę uwierzyć w to, co czytam  14.gifMoim zdaniem w tym domu nie ma miejsca na psa, no chyba że pluszowego....Abi to młoda,mądra suczka, wiele można ją nauczyć....Poza tym, jak się kocha to też wiele można wybaczyć . Widzę, że nikt z rodziny nie zawalczył o Abi vel Inkę  beksa_V6_orig.gif

Dobrze, że wróciła. 

Popieram w 100000%

Nie mogli normalnie funkcjonować z powodu Inki, naprawdę nie wiadomo śmiać się, czy płakać.

Nawet pluszaka bym im nie dała.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, GabiM napisał:

A jednak, ale już nic nie będę pisać, bo to nie ma sensu, trzeba dziewczynie poszukać nowego domu i tyle.

Dokładnie tak. Myślę, ze Abi była pozostawiana sama sobie i się nudziła. Dlatego szukała sobie zajęć, które nie zawsze były właściwe. Ale skad miała wiedzieć?

Będę ogłaszać Abi z tekstem trochę zmodyfikowanym z pierwszej strony.

Inka to młoda, pełna energii suczka. Ma około 2 lat. Jest średniej wielkości - sięga do kolana i waży 17 kg.  Potrzebuje dużo ruchu i zabawy. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, bardzo lubi dzieci. Nie ma traum, lęków, niczego się nie boi. Chodzi na smyczy, chociaż wymaga to jeszcze pewnego dopracowania.  Inka przebywa w hoteliku w Nowej Soli, jest zdrowa, zaszczepiona, wysterylizowana i gotowa spędzić z Tobą całe swoje, psie życie.

Bardzo chcemy, żeby znalazła dobry dom i odpowiedzialnych opiekunów, dla których będzie ukochanym psem. Przed nią całe życie.
Jeżeli szukasz psa aktywnego, lubiącego zabawy, spacery i wędrówki, to Inka na pewno spełni Twoje wymagania.

Zgłaszając chęć adopcji,  zgadzasz się na rozmowę z wolontariuszem i podpisanie umowy.

Wszelkie informacje o tej ślicznej suczce, tylko pod podanym numerem telefonu.

660 169 929

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

wiecie co ? Ręce i gacie opadają. Proponuję państwu kupić psa w sklepie z zabawkami. Będzie grzeczny, cichy i posłuszny.

Wielkie mi zniszczenia.... Nie widzieli prawdziwych  zniszczeń robionych przez psy.....

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mdk8 napisał:

wiecie co ? Ręce i gacie opadają. Proponuję państwu kupić psa w sklepie z zabawkami. Będzie grzeczny, cichy i posłuszny.

Wielkie mi zniszczenia.... Nie widzieli prawdziwych  zniszczeń robionych przez psy.....

 

Faktycznie "mega" zniszczenia.

Sorry, ale chyba trzeba nie mieć rozumu, żeby takie "zniszczenia" fotografować i komuś wysyłać, jako dowód zbrodni.

Ciekawe co by było, gdyby trafił do tych ludzi psiak z lękiem separacyjnym, albo załatwiający się pod siebie ze strachu.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, mdk8 napisał:

wiecie co ? Ręce i gacie opadają. Proponuję państwu kupić psa w sklepie z zabawkami. Będzie grzeczny, cichy i posłuszny.

Wielkie mi zniszczenia.... Nie widzieli prawdziwych  zniszczeń robionych przez psy.....

 

Ja jeszcze wstawiłam dwa zdjęcia laptopa.Pan powiedział,że pracuje w domu a więc dlaczego nie miał postawionego laptopa w odpowiednim miejscu aby Abi-Inka nie miała do niego dostępu.Jakoś dwoje dzieci wychowują,na trzecie nie mają czasu.

W moim odczuciu Abi-Inka ściągnęła laptop aby zwrócić uwagę Panu,że ma się zajmować nią a nie tam siedzieć cały czas przy laptopie.  Zlikwidowała Panu zajęcie i kwita..Mądra sunia.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Havanka napisał:

Dokładnie tak. Myślę, ze Abi była pozostawiana sama sobie i się nudziła. Dlatego szukała sobie zajęć, które nie zawsze były właściwe. Ale skad miała wiedzieć?

Będę ogłaszać Abi z tekstem trochę zmodyfikowanym z pierwszej strony.

Abi to młoda, pełna energii suczka. Ma około 2 lat. Jest średniej wielkości - sięga do kolana i waży 17 kg.  Potrzebuje dużo ruchu i zabawy. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Nie ma traum, lęków, niczego się nie boi. Chodzi na smyczy, chociaż wymaga to jeszcze pewnego dopracowania.  Abi przebywa w hoteliku w Nowej Soli, jest zdrowa, zaszczepiona, wysterylizowana i gotowa spędzić z Tobą całe swoje, psie życie.

Bardzo chcemy, żeby znalazła dobry dom i odpowiedzialnych opiekunów, dla których będzie ukochanym psem. Przed nią całe życie.

Zgłaszając chęć adopcji,  zgadzasz się na rozmowę z wolontariuszem i podpisanie umowy.

Wszelkie informacje o tej ślicznej suczce, tylko pod podanym numerem telefonu.

660 169 929

 

Havanko bardzo dziękuję za ogłoszenia.Zmieniłabym tylko imię na Inka,bo na nie reaguje i tak do niej woła Hania.Dodałabym także coś w tym stylu:Jeżeli szukasz psa aktywnego,lubiącego zabawę.spacery i wędrówki,to Inka na pewno spełni Twoje wymagania.

Pomyślałam,że jeżeli się o tym napisze więcej,to zawęzi to grono nienadających się do adopcji domów

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Poker napisał: a

Nie wiem jak ona to zrobiła.Przecież  zębem ekranu nie zaczepiła. Pazurem? dziwne.

Terier potrafi. Potrafi wskoczyć na stół i pogryźć coś, co tam jest, laptop też. Ci państwo nie powinni po prostu brać teriera, to są niezwykle pomysłowe psy.

Link to comment
Share on other sites

54 minut temu, Bogusik napisał:

Havanko bardzo dziękuję za ogłoszenia.Zmieniłabym tylko imię na Inka,bo na nie reaguje i tak do niej woła Hania.Dodałabym także coś w tym stylu:Jeżeli szukasz psa aktywnego,lubiącego zabawę.spacery i wędrówki,to Inka na pewno spełni Twoje wymagania.

Pomyślałam,że jeżeli się o tym napisze więcej,to zawęzi to grono nienadających się do adopcji domów

 

24 minut temu, Poker napisał:

Jeszcze przydałaby się informacja ,że lubi dzieci.

Dzięki. Dodam jeszcze te informacje i zmienię imię.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Havanka dziękuję bardzo.Ja też zabiorę się zaraz za OLX.

Bogusik,możesz nowy tekst wstawić na 1 stronę?

Wpłaciłam za Hotelik 200,00zł za VI.

Anula, może zrób OLX wieczorem, albo jutro rano, tak, zeby ogłoszenie było "na górze" przez weekend. Wtedy więcej ludzi zagląda na OLX.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...