Jump to content
Dogomania

ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!


Bogusik

Recommended Posts

Abi jest cudowna,radosna i bardzo kontaktowa w stosunku do ludzi.Nie należy do psów "poddańczych" nawet co do głasków.Przyjmuje taką porcję,którą uważa za dostateczną i odchodzi.Jest trochę nieokrzesana bo wpakowała się łapami na stolik, oczywiście na którym leżały smaczki.Reszta psiaków tego nie robiła i brała z ręki,a Abi to nie wystarczało.Według mnie,preferowany domek z doświadczeniem terierowym i odpowiednią pracą nad psem, aby uniknąć kolejnych zwrotów z adopcji.Widać,że jest bardzo mądra i pojętna ale brak jej jednak tej wiedzy co wolno,a co nie koniecznie jest dla niej i jej opiekunów dobre

Link to comment
Share on other sites

O 12.07.2016 o 23:33, Bogusik napisał:

Abi jest cudowna,radosna i bardzo kontaktowa w stosunku do ludzi.Nie należy do psów "poddańczych" nawet co do głasków.Przyjmuje taką porcję,którą uważa za dostateczną i odchodzi.Jest trochę nieokrzesana bo wpakowała się łapami na stolik, oczywiście na którym leżały smaczki.Reszta psiaków tego nie robiła i brała z ręki,a Abi to nie wystarczało.Według mnie,preferowany domek z doświadczeniem terierowym i odpowiednią pracą nad psem, aby uniknąć kolejnych zwrotów z adopcji.Widać,że jest bardzo mądra i pojętna ale brak jej jednak tej wiedzy co wolno,a co nie koniecznie jest dla niej i jej opiekunów dobre

Wciąż jestem pewna, ze już wkrótce znajdzie się doświadczona rodzina, która pokocha Abi i   jej żywiołowość!

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś napisał:

Abi to terier z krwi i kości. Wierzę, że niedługo znajdzie się fan takich psiaków :)

Oby się znalazł,ponieważ szkoda Abi aby tkwiła w Hoteliku długo.Abi jest bardzo fajnym i kochanym psem jest przyjazna do ludzi i zwierząt,jest odważna,nie jest psem lękliwym.

Nie mam zapytań o Abi.OLX jest wyróżnione i przeniesione na Poznań.Za tydzień przeniosę na Katowice.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem dzwoniła Pani zainteresowana Abi. Kilka dni temu pożegnali swojego przyjaciela psiaka, który był z nimi 16 lat. Pani z mężem mieszkają w kamienicy, w tej samej, w której mieszka ich córka (mieszkanie obok). Pani na emeryturze, Pan pracuje w muzeum. Pan uwielbia długie, kilometrowe spacery i brakuje mu towarzysza. Od zawsze w domu były zwierzęta i czują wielką pustkę, chcieliby dać dom bezdomnemu psiakowi i bardzo spodobała im się Abi. Poinformowałam o powrocie z adopcji, o powodach i możliwościach zniszczeń przez Abi. Pani poprosiła o danie jej kilka dni na przemyślenie z rodziną decyzji. Zaproponowałam im też Karolcię, ponieważ Pani pytała, czy mam do zaoferowania jeszcze innego pieska, ale Abi bardziej wpadła im w oko chyba. Rozmawiało mi się z Panią podobnie jak z Panem od Rambiego - tak jakby trafił swój na swego - takie mam odczucia, zobaczymy co wyniknie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fundacja ZEA wyśle do Hoteliku karmę dla naszej Inusi.Z całego serca dziękujemy za pomoc.

Chyba Państwo nie zakochali się w Ince,a więc karma bardzo się przyda.Poprzednia starczy jeszcze na 2 tygodnie.

Dziś wyróżniłam Ince OLX. OLX idzie na Poznań.

Link to comment
Share on other sites

O 26.07.2016 o 18:41, Anula napisał:

Fundacja ZEA wyśle do Hoteliku karmę dla naszej Inusi.Z całego serca dziękujemy za pomoc.

Chyba Państwo nie zakochali się w Ince,a więc karma bardzo się przyda.Poprzednia starczy jeszcze na 2 tygodnie.

Dziś wyróżniłam Ince OLX. OLX idzie na Poznań.

Dzisaj Tz zamówił 18 kg karmy, będzie na pewno po niedzieli.

Trzymam nieustannie za dobry dom dla tak uroczej, radosnej suni

Link to comment
Share on other sites

nie wiedziałam , że Abi wróciła z adopcji , później przeczytam z jakiego powodu

przywracam jej stałą deklarację 20 zł 

 

puściłam też na drugiego psiaczka......, jakiego macie dziewczynki pod opieką to wpiszę na wątku  

Tytuł: ABI, .........
STAŁA 08/2016  DORCIA2
PO 20ZŁ
-40,00 PLN

Anulko, dziękuję za igiełki bo zapomniałam podziękować 

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, dorcia2 napisał:

nie wiedziałam , że Abi wróciła z adopcji , później przeczytam z jakiego powodu

przywracam jej stałą deklarację 20 zł 

 

puściłam też na drugiego psiaczka......, jakiego macie dziewczynki pod opieką to wpiszę na wątku  

Tytuł: ABI, .........
STAŁA 08/2016  DORCIA2
PO 20ZŁ
-40,00 PLN

Anulko, dziękuję za igiełki bo zapomniałam podziękować 

Jolu,napisałam pw tylko mamy w tej chwili pod opieką Abi.Chyba nie odczytałaś mojego pw.

Bardzo dziękuję za pomoc.Wpiszę dla Abi 40,00zł wpł.01.08.16.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie,Inka jest bardzo fajną,wesołą, pogodną,sympatyczną sunią.W dawnym domku coś poszło nie tak,że Inka wróciła z adopcji.

Haniu,mam prośbę, w wolnych dniach bardzo proszę o umówienie Inki do SPA chodzi o wykąpanie i obcięcie.Chcemy aby jeszcze przed zimą mogła odrosnąć jej sierść.Inka jest już trochę zarośnięta a w ogłoszeniach są zdjęcia z krótką sierścią.

Link to comment
Share on other sites

O 6.08.2016 o 22:48, Anula napisał:

No właśnie,Inka jest bardzo fajną,wesołą, pogodną,sympatyczną sunią.W dawnym domku coś poszło nie tak,że Inka wróciła z adopcji.

Haniu,mam prośbę, w wolnych dniach bardzo proszę o umówienie Inki do SPA chodzi o wykąpanie i obcięcie.Chcemy aby jeszcze przed zimą mogła odrosnąć jej sierść.Inka jest już trochę zarośnięta a w ogłoszeniach są zdjęcia z krótką sierścią.

Czy już coś ustalone odnośnie spa Inki?

Rozliczyłam bazarek i dla Abi-Inki przypada 30% ze sprzedaży fantów, czyli 151,70zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/336397-kufer-różności-do-310716/

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bogusik napisał:

Czy już coś ustalone odnośnie spa Inki?

Rozliczyłam bazarek i dla Abi-Inki przypada 30% ze sprzedaży fantów, czyli 151,70zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/336397-kufer-różności-do-310716/

Hania powiadomiła mnie sms,że Inka jest umówiona na SPA w przyszłym tygodniu,wtorek.

Bogusik dziękuję za bazarek,zaraz uzupełnię post rozliczeniowy i potwierdzę na bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...