Jump to content
Dogomania

Artykuły Dziennika Polskiego w sprawie zwierząt Pani Anny K


ligia

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='hanek']Ten wątek powstał w konkretnym celu: pomocy psom z olkuskiego schroniska. Proszę nie spamować. [/quote]

W tym wątku wklejono artykuł więc w tym wątku odpowiadam. Z uwagi na Twoją prośbę proszę administratora o założenie nowego wątku, zatytułowanego "Artykuły Dziennika Polskiego w sprawie zwierząt Pani Anny K.", z zachowaniem chronologii wpisów (począwszy od wpisu w ktorym wklejono artykuł) i z prośbą o informację przez pw, odnośnie tego jaką oglądalność miał ten wątek od chwili wklejenia artykułu do chwili założenia odrębnego wątku.

Do czasu założenia nowego wątku będę pisac w wątku olkuskim. Nie może być tak, że krzywdzace dla kogoś artykuły wkleja się w wątku o dużej oglądalności a odpowiedzi oczekuje się na wątkach o oglądalności mniejszej.

[B]Jutro o 18.30 w tvp3 Kraków w programie "Kundel bury i kocury" pierwszy z kilku odcinków w powyższej sprawie.[/B] Program jest dostępny w internecie, na stronie tvp3. Poszczególne odcinki programu pojawiają sie na stronie ok. godz. 23.

Link to comment
Share on other sites

Droga Pani Dziennikarko! Czy Pani nie jest teraz wstyd???? Tak poprostu poludzku, jako czlowiek majacy w sobie emaptię????

Prosze poszukac czy jest w Polsce hospicjum dla psow?? Czy jest schronisko, które jest tylko dla starych, ulomnych, kalekich psow???
Kazdy chce umierac GODNIE, pies tez, ZAPEWNIAM!!!! Chce miec na ostatnia chwielę zycia spokoj i swoj kącik!! Czy widziala pani w SCHRONISKU umierajacego, konajacego psa wsrod innych psow???

[COLOR=blue][B]Uwazam,ze nalezy wysylac do Burmistrza Niepolomic e-mial aby Pani Ani Urzad podziekowal za jej prace i oddanie, szczegolnie dla tych najbardziej pokrzywdzonych, poszkodowanych zwierzat!! a do gazety moze wprost przeciwne...[/B][/COLOR]
Takie psiaki specjalniej troski potrzebuja ciepla, spokoju i duzo pracy jest przy nich, wymagają wiecje troski niz zdrowy, mlody pies. Trzeba tez bys silym alby umiesc zniesc odejscie przyjaciela psa. Nie kazdy to potrafi a co dopiero kiedy sie wie, ze ma sie takich wiele, ze ich zycie jest krotkie. Misjonarzem nie kazdy moze byc a tak jest Pani Ania!! Misjonariuszka, najbardziej poszkodowanych psow!!!

Moze wlasnie Niepolomice przeznacza jakis teren, oddalony od ludzi aby powstalo wreszcie w Polsce [B]PIERWSZE HOSPICJUM[/B] dla psow i kotow i Pania Ania bedzie mogla robic to co zapewne zaden z nas nie podjeloby sie zrobic; pozwolic godnie zyc do konca i godnie odejsc psom starym, chorym, kalekim, porzuconych przez ich opiekunow lub oddanych do schronisk jak zuzyta rzecz.

Jak zobaczylam Felka, Kaceperka "mojego" i [B]niewidomoge krezlaczka[/B] co mial tez stary uraz lapki, to serce mi scisnelo ze wzruszenia. A czy Pani dziennikarce tez cos ruszyło??

Prosze sobie to zobaczyc, stad jest niewidomy kręzlaczek, sa jego zdjecia lapy tez.

nie moge wstawic linka, dlaczego??

Link to comment
Share on other sites

Ten niewidomy pies byl mym ulubiencem .Szukalam dla niego domu i niestety ,ale jak znalazlam ,psiaka juz nie bylo .Mam nadzieje ,ze jemu jest naprawde dobrze , a jesli u Pani Ani jest ,to na pewno mu niczego nie brakuje .
[url=http://fundacja-emir.org/aktualnosci/SCHRONISKA/SCHRON/maciejowice.htm]Schronisko dla bezdomnych ps

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6051/einsamerhund.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/img11/einsamerhund.jpg/1/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/einsamerhund.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3110/einsamerhund1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://picasaweb.google.pl/psia.szajka/Maciejowice02"]Picasa Web Albums - AniaOlgaMoskaHania - Maciejowice[/URL]#

To dokladnie ten psiak:
[URL="http://picasaweb.google.pl/psia.szajka/Maciejowice02#5242540787101460658"]Picasa Web Albums - AniaOlgaMoskaHania - Maciejowice[/URL]

jego łapka
[URL="http://picasaweb.google.pl/psia.szajka/Maciejowice02#5242541016894684674"]Picasa Web Albums - AniaOlgaMoskaHania - Maciejowice[/URL]

A tu jest Felek i Puszek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/psy-z-laboratorium-doswiadczalnego-pan-juz-w-nowym-domu-76972/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Droga Pani Dziennikarko! Czy Pani nie jest teraz wstyd???? Tak poprostu poludzku, jako czlowiek majacy w sobie emaptię????

Jak zobaczylam Felka, Kaceperka "mojego" i [B]niewidomoge krezlaczka[/B] co mial tez stary uraz lapki, to serce mi scisnelo ze wzruszenia. A czy Pani dziennikarce tez cos ruszyło??

Prosze sobie to zobaczyc, stad jest niewidomy kręzlaczek, sa jego zdjecia lapy tez.

nie moge wstawic linka, dlaczego??[/quote]

[COLOR=black]Powinno być Arko: Drogie Panie Dziennikarki.[/COLOR]
[COLOR=black]Nie wiem, czy obie Panie nie mają empatii. Ale wydaje mi się, że jedna jednak ma.[/COLOR]
[COLOR=black]Tak po ludzku, z dużą życzliwością starałam się z tą Panią rozmawiać, bo uważam że chciała naprawić krzywdę. Każdy z nas popełnia błędy; nie każdy z nas ma jaja, żeby się do tego przyznać. Zwróciłam uwagę, że pod drugim i trzecim artykułem nie ma już Jej nazwiska. I dobrze, nie można brnąć dalej w tę sytuację. [/COLOR]
[COLOR=black]Ale jest też druga Pani. I uważam, że tu należy szukać przyczyn. Brnie kobieta dalej a redakcja DP nie ma wyjścia. Pewnie jest jakąś bardziej znaczącą osobą w redakcji i słowa przepraszam nie wydusi z siebie bez sądu.[/COLOR]
[COLOR=black]Po wczorajszym reportażu Pani Magdy pewnie będzie dzisiaj w jakimś redakcyjnym pokoiku „burza mózgów”. Co dalej? Bo przecież teraz już nikt nie ma wątpliwości, że DP opublikowało oszczerstwa pod adresem Pani Aneczki. Podejrzewam, że zapłaci za to właśnie dziennikarka w której empatia jeszcze jest. I „nauczy się” na przyszłość aby uczyć ludzkich nie okazywać. Cała redakcja zaszyje się w mysią dziurę i będzie czekać.[/COLOR]
[COLOR=black]Na co? Na sprawę sądową. Może się uda? Może jej nie będzie?[/COLOR]
[COLOR=black]A może znajdziemy jeszcze coś w tzw. międzyczasie? Może dokopiemy tym którzy Panią Anię bronią? Teraz najlepiej przeczekać.[/COLOR]
[COLOR=black]A może powinniśmy jako wolontariusze zainteresować „wpadką” DP ich konkurencję?[/COLOR]
[COLOR=black]Przecież w tej chwili sprawa nie jest aż tak nagłośniona bo dotyczy Krakowa.[/COLOR]
[COLOR=black]Ale przecież konkurencja może to roznieść na całą Polskę. Z całą pewnością to wykorzystają. Tylko mnie chyba na to nie stać, jestem chyba zbyt miękka, nie lubię kopać leżącego.[/COLOR]
[COLOR=black]Chciałam też ogromnie podziękować Pani Magdzie za reportaż w programie "Kundel bury i kocury". Jak zwykle na najwyższym poziomie. Bez oskarżeń pod adresem DP ale z przedstawieniem suchych faktów. Ocenę Pani Magda jak zwykle pozostawia telewidzom.[/COLOR]
[COLOR=black]Tak trzymać Pani Magdo! ( a może nigdy Pani tego nie przeczyta):cool2:.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka'][B]ARKO, Niufek[/B] bardzo dziękuję Wam za wpisy, podobnie jak dziękuję za wcześniejsze wpisy [B]Tweety[/B]. Psy o których piszecie będzie można, najprawdopodbniej, obejrzeć w kolejnych odcinkach "Kundla burego".[/quote]
:loveu: Wszystkie trzy widzialam w tym programie.
Byl wątek na dogo Kacperka, sama go zakladalam, ale nie moge go odszukac, to juz dobrych pare lat temu, chyba to bylo "stare' dogo.
Podziekowania dla Pani Magdy za przedstawienie poprostu faktów!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA'] Moze wlasnie Niepolomice przeznacza jakis teren, oddalony od ludzi aby powstalo wreszcie w Polsce [B]PIERWSZE HOSPICJUM[/B] dla psow i kotow i Pania Ania bedzie mogla robic to co zapewne zaden z nas nie podjeloby sie zrobic; pozwolic godnie zyc do konca i godnie odejsc psom starym, chorym, kalekim, porzuconych przez ich opiekunow lub oddanych do schronisk jak zuzyta rzecz.[/quote]

Bardzo dobry pomysł. Burmistrz Niepołomic wielokrotnie deklarował utworzenie schroniska. Rozmawiała z nim w tej sprawie wielokrotnie m.in. Magda Hejda. Może powstałoby również hospicjum. Niepołomice są bogatą i bardzo prężnie rozwijającą się gminą. Przy odpowiednim poparciu ze strony mediów, organizacji prozwierzęcych i ludzi lubiących zwierzęta coś mogłoby z tego wyjść.

Link to comment
Share on other sites

Nie widziałaś jeszcze Puszka. :loveu: Może uda się pokazać historie poszczególnych psów w kolejnych programach.

Irenko, leżący (Pani Ania) został juz skopany i nie chodzi tu tylko o to, o czym pisze się na forum. Innych leżących nikt kopać nie chce. Też mam, w zasadzie pozytywne wrażenia z krótkiej rozmowy z osobą o ktorej piszesz, przy jak najbardziej negatywnych wrażeniach z całej akcji Dziennika Polskiego.

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam reportaż :klacz:
Wielkie brawa za dziennikarski profesjonalizm dla prowadzącej. Nie była do końca bezstronna, ale miała do tego całkowite prawo, ponieważ zna Panią Annę a co za tym idzie - zna prawdę. Zrobiła to jednak w sposób bardzo wyważony.
Mimo wszystko nie narzuciła swojego zdania widzom.
Jeszcze raz BRAWO.

Trzymam ciuki za wszystkie psy, które były w studio i za te które jeszcze tam będą. :kciuki:

To dobrze, że macie w Krakowie i w okolicach taki program, takie wsparcie.

Ogromnie jestem ciekawa dalszego rozwoju wypadków a w szczególność reakcji gazety DP.
Zakładam, że....:scared:
Wspierajcie Panią Annę. Przeżyła to na pewno z wielkim trudem. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli DP ma choć krztynę przyzwoitości - powinien przeprosić.
Skrzywdził człowieka.

Uważam, że sprawę nalezy skierować na drogę prawną.

Jeżeli dziennikarz formułuje pod czyimś adresem poważne zarzuty, [B]musi [/B]przed ich opublikowaniem sprawdzić rzetelność swoich informacji. W przeciwnym wypadku powinien ponieśc za swoją publikację konsekwencje prawne.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][SIZE=3]Pani Ania to wielki człowiek, za dobry jak na dziesiejsze czasy, a dobrzy ludzie zawsze mają "pod górkę" niszczeni są przez tych przeciętnych, ktorym brakuje ich zalet, ktorzy nie potrafią ich docenić i zrozumieć.[/SIZE] [/QUOTE]

[QUOTE][SIZE=3]Niech się wstydzą dziennikarze dzP[/SIZE].[/QUOTE]

Tez tak uwazam.

Link to comment
Share on other sites

Jutro u Pani Ani jest kontrola gminy oraz opieki społecznej (w związku z nowymi zarzutami dotyczącymi tym razem nie zwierząt tylko rodziców - rodziców Pani Ani znam, radzą sobie bardzo dobrze, żadnej pomocy nie potrzebują). W dniu dzisiejszym inspektorzy KTOZ, przejeżdżając przez Podłęże zawieźli Pani Ani trzy worki piasku i trzy worki żwirku. W stanie posiadania Pani Ani nie zrobiło to wielkiej różnicy - piasku i żwirku ma na posesji dużo, w związku z budową ogrodzenia. Dla nas było to duże ułatwienie, bo zwolniło się dzięki temu miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Proponowalabym dojsc do porozumienia bez drogi sądowej. Nie dlatego, ze pracowalam w Dzienniku przez ćwierć wieku, ale dlatego, ze na lamach Dziennika znajdowalo sie zawsze miejsce dla informacji o psach zagubionych, znalezionych, szukajacych domu. Przez te cwierć wieku. I bylo miejsce na dobre artykuly o zwierzetach, nawet kiedys na codwutygodniowy dodatek Zwierzyniec.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Tym bardziej wypadałoby przeprosić Panią Anię.

Informacje nt. krzywdzenia przez P. Anię ludzi (rodziców) dobiły mnie kompletnie.

[B]Uważam, że sprawą powinien się zająć prokurator. [/B]Bo mamy do czynienia z niszczeniem człowieka. Z premedytacją.

Czy to prawda, że ojciec P. Ani wylądował w szpitalu po tej całej awanturze?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...