Jump to content
Dogomania

Frotka

Members
 • Content Count

  3,242
 • Joined

 • Last visited

About Frotka

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.ktoz.blox.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Frotka

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  [quote name='Ada-jeje']Prawda jest ze KTOZ nie prowadzi dzialalnosci gospodarczej a pieniazki ktore wplywaja na konto KTOZ to tylko i wylacznie darowizny oraz 1 procent od podatnikow. Tak czy owak pensje osob zatrudnionych w KTOZ to pieniadze darczyncow i podatnikow.[/QUOTE] Proszę o nie rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.
 2. Frotka

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  [quote name='Asior'] a tak BTW WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWY ROK[/QUOTE] Wszystkiego dobrego, Asior :loveu:.
 3. Frotka

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  [quote name='Lidan']Okropność! A sunia piękna mimo wychudzenia. Dobrze, że udało się ją "odbić". Trzymam kciuki za jej zdrowie :kciuki: A przy okazji: jaka jest możliwość dostania się do mieszkania, do którego właściciel nie wpuszcza nikogo? W klatce obok mnie mieszka tęgo popijający facet, chyba z żoną i z suką w typie owczarka niemieckiego. Co najmniej od 3 lat albo i dłużej pies nie jest wyprowadzany na zewnątrz. Można ją zobaczyć czasem tylko przez drzwi balkonowe lub usłyszeć jej szczekanie. Trudno stwierdzić w jakim jest stanie i czym jest żywiona. Biorąc pod uwagę, że jej właściciel nadużywa alkoholu, mieszkanie jest tak zadłużone, że odcięto w nim prąd można się spodziewać, że pies nie dojada. Na korytarzu podobno okropnie śmierdzi. Z tego co mi wiadomo było zgłoszenie do KTOZu i ze 2-3 razy inspektorzy próbowali się dostać do mieszkania ale nie zostali wpuszczeni. I co w tej sytuacji? Właściciel nie odbiera żadnych pism, nie otwiera nikomu drzwi, nie wpuszcza ani panów sprawdzających szczelność instalacji gazowej ani kominiarzy, pewnie policji też nie wpuści bo udaje, że nie ma go w domu.[/QUOTE] Gdyby były jakies konkretne poszlaki wskazujace na to, że pies cierpi moznaby wystapic do prokuratury o wydanie nakazu przeszukania mieszkania. Same przypuszczenia to niestety za mało. Może komus uda sie zrobic zdjecie tego psa kiedy będzie na balkonie.
 4. [quote name='Aga-ta']wyroznione ogloszenie Lapci (z nowymi zdjeciami) na tablica.pl [URL]http://tablica.pl/oferta/niezwykla-suczka-szuka-niezwyklego-opiekuna-IDVegT.html[/URL] to tak na szybko, wiecej ogloszen zamowila[B] mag[/B]. Powinny pojawic sie lada dzien[B]:)[/B][/QUOTE] [SIZE=3][B]Dziękuję! [/B][/SIZE]:Rose: i proszę o więcej :) Zgłosiła się jedna osoba ale się nie zdecydowała.
 5. Frotka

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  Zembrzyce sa koło Suchej Beskidzkiej. Zglosilam do KTOZ. Gdyby ktoś mogł go wczesniej złapać i przywieźć do Krakowa KTOZ pokryje mu hotel.
 6. Frotka

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  [quote name='Patia']Dzięki , znalazłam komórkę do Kabana , juz tam dzwonią , łabędź leży na placu zabaw , nakarmili go , ma czarny dziób i trochę szarch piór czyli wygląda jak młody . [/QUOTE] Przywieżcie go do mnie.
 7. Frotka

  Poparzony Kajtek

  Trzyma się mocno. Szybko dochodzi do zdrowia. Nadal nie ma domu. [URL]http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/511467,bezpanski-pies-oblany-wrzatkiem-urzednik-nie-karmic-to,id,t.html[/URL]
 8. Frotka

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  [quote name='paoiii']Z tego co wiem to została odebrana właścicielowi razem z rottką 13letnią. Właściciel nadużywał alkoholu...[/QUOTE] Właściciel sie ich zrzekł po kolejenej interwencji Policji i kolejnej sprawie o pogryzienie innego psa. Opiekunowie nie krzywdzili tych psów a jedynie nad nimi nie panowali. Psy mieszkały w bloku. Głównym opiekunem była starsza kobieta.
 9. Frotka

  Poparzony Kajtek

  Kajtek przeszedł zabieg usuwania martwych tkanek. Okazało się że poparzenie jest dużo większe, obejmuje też obszar porosnięty sierscią i zajmuje ok. 40 % powierzchni skóry.
 10. Frotka

  Poparzony Kajtek

  Ktoś go wyrzucił w takim stanie z samochodu. Raczej było to celowe.
 11. Frotka

  Poparzony Kajtek

  Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami pilnie poszukuje stałego albo tymczasowego domu dla ciężko poparzonego Kajtka, który przez 10 dni błakał się po Czarnym Dunajcu bez opieki medycznej. Żadna instytucja nie chciała się nim zająć. Kajtek jest młody i łagodny. KTOZ pokryje mu koszty leczenia. 604 933 031 (sms) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f13d36eadcb9f3d0.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1370/f13d36eadcb9f3d0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/493e64478e3208e5.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1323/493e64478e3208e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/207355e8e2e5f3f7.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1306/207355e8e2e5f3f7.jpg[/IMG][/URL]
 12. Frotka

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  Pilnie potrzebna jest pomoc dla ciężko poparzonego psa z Czarnego Dunajca. Pies przez 10 dni pozostawał bez pomocy medycznej. Szukamy dla niego domu stalego lub tymczasowego . KTOZ pokryje koszty leczenia. Kontakt: 604 933 031 (sms) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222867-Poparzony-Kajtek?p=18607459#post18607459[/URL] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1066/dscf2915z.jpg[/IMG]
 13. Frotka

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  [quote name='malawaszka']nie mów mi o Nowym Targu - prześladuje mnie myśl, czy nie trafił tam Eustachy - sznupek z Krk bo on uciekł gdzieś poza Krakowem :([/QUOTE] Sprawdzalismy. Nie ma go tam.
 14. Frotka

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  [quote name='black_sheep']Dziś mi ktoś "zgłosił", że jedna kobieta nie daje swoim psom jeść, że są jak kościotrupy i mają wielkie, puste brzuchy. Jutro mam zamiar to wybadać... W każdym razie psów jest czwórka, więc nie widzę innego wyjścia jak policja i odwiezienie ich do NT. Oszaleję:([/QUOTE] Najpierw sprawdź czy to prawda a jesli zgłoszenie sie potwierdzi napisz maila do KTOZ.
 15. Frotka

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  Mam do oddania szczeniaka: [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-szuka-domu-W0QQAdIdZ322558654[/URL] i buldożkę. Buldożka jest wyjątkowo łagodna. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami. Trafiła do schroniska po śmierci włascicielki. [B]Nie jest nauczona czystości.[/B] Nie może chodzić po schodach ani dużo spacerować (ma krzywe tylne nogi). Mój numer 604 933 031 (proszę o sms, oddzwonię). [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7cff9bf62e079bc2.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1155/7cff9bf62e079bc2gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/74cb385a0a458921.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1112/74cb385a0a458921gen.jpg[/IMG][/URL] [RIGHT][IMG]http://c.fotosik.pl/webimg/other/advert_navigation_left.gif[/IMG] [IMG]http://c.fotosik.pl/webimg/other/advert_navigation_right.gif[/IMG] [/RIGHT]
×