Jump to content
Dogomania

Mraulina

Members
 • Content Count

  1,751
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mraulina last won the day on December 10 2013

Mraulina had the most liked content!

About Mraulina

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mraulina

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  [quote name='karusiap'][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/p480x480/969412_667050326645166_1841760890_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/945831_548579428536694_1762869063_n.jpg[/IMG] czarny jest juz slaby tylko sie trzesie, mieszkaja w budce na zewnatrz:([/QUOTE] Chyba mam sposób na te kotki.
 2. Stare pieski dobrze karmić namoczoną suchą karmą. Moja przyjaciółka tak karmi swoje dziadki. Konkretnie yoserą snsitive. Zepsute ząbki bolą! Maju - o tych kotach napisz na Forum Miau.
 3. Mraulina

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  Jest do adopcji malutki kundelek - szczeniaczek. Info u koleżanki. Proszę o oferty (liczne) na priva.
 4. Mraulina

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  Weszko - tego małego krótkowłosego poeska może lepiej oddać do schroniska? W Krakowie...
 5. Przepraszam, czy sprawa aktualna?
 6. Mraulina

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  [quote name='Dredd']Wyadoptowałaś go na moich oczach (tzn. podpisałaś umowę bez sprawdzenia domu), więc nie pisz bzdur. Przestań straszyć, a umowę znajdź wśród swoich pozostałych pseudo adopcji. Pozostałym dziękuję za uwagę, brońcie dalej takich osób.. Żal Waszej ślepoty, ale cóż... Żegnam ozięble.[/QUOTE] Dla mnie bardziej miarodajne jest sprawdzenie domu PO niż PRZED adopcją. Wtedy dopiero pewne rzeczy wychodzą. W wypadku wielu adopcji są problemy ze sprawdzaniem domów. Foksia robi dla zwierząt bardzo dużo, na miejscu, w schronisku. Czym może się poszczycić TROLL? "Żegnam oozięble" - na zawsze, mam nadzieję?
 7. Mraulina

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  Na stronie Centaurusa jest podane konto bankowe. Jutro wpłacę troszkę pieniędzy. Można też wysłać SMSa, z którego forsa wpłynie na konto j.w. Info nt. j.w. rozchodzi się też drogą mailową.
 8. Mraulina

  Wątek Krakowskich Zwierzaków

  [quote name='iwoniam']Ja znam sytuację piesków w Harbutowicach, w razie pytań można dzwonić. Wszystkie są zaszczepione, odrobaczone, odpchlone, w razie potrzeby leczone. Z .Ania. już się porozumiałam.[/QUOTE] No, to niezupełnie tak..... Pani Małgosia i jej mąż nie radzą sobie. Nie są w stanie otoczyć psów nalezytą opieką, bo jest ich za dużo. Z opieką weterynaryjną jest tak sobie - żeby leczyć psa, trzeba mieć na niego oko, a przy takiej masie psów trudno o zaobserwowanie objawów choroby. Psy żyją w strasznym zagęszczeniu, stresie, błocie i brudzie. Zaszczepione są na wściekliznę, ale na choroby zakaźne nie. Po prostu pani Małgosia nie ma na to środków. Pani Małgosia ma jak najlepsze chęci, ale sytuacja ją przerosła. Jest niemłoda i chora. Przydałoby się jej paru owlontariuszy w głową i samochodami. Psa do Harbutowic oddać można, ale w ostateczności.
 9. Mraulina

  Klub Psa Rasowego???

  Psy kopiowane lepiej się sprzedają. Ludzie nie wyobrażają sobie boksera bez kopiowanego ogona! Jeszcze jedna rzecz - np. boksery nie były selekcjonowane na cechy uszu i ogona. Teraz rodzi się sporo piesków z fatalnymi uszami i ogonami - uszami a la płatek róży (dziedzictwo buldoga)i ogonami a la schi tsu. Jak się tego nie obetnie - pies przepadnie na wystawie. No to się ciacha!Tak najłatwiej.
 10. Mraulina

  Klub Psa Rasowego???

  Nie podoba mi się wypowiedź P. Boguckiej - hodowcy bokserów i sędziego mnar. Rzecz sprowadza się do jednej rzeczy: Jak się chce, to można. I tyle.
 11. Mraulina

  Reproduktor ZKwP a krycie w PKPR

  Nowa organizacja kynologiczna? To już mi się nie podoba. Już samo istnienie PKPRu jest sprawą ryzykowną. PKPR jakoś sobie radzi - a tu nagle znowu powstaje nowe maleństwo. Nie należy mnożyć bytów bez potrzeby - jak mawiał niejaki Okham, cyrulik (sądząc z faktu, że posługiwał się brzytwą...). Zamiast reformować to, co jest, tworzy się coś nowego...:shake:
 12. W tym roku umarła moja sunia. Nigdy o niej nie zapomnę.
 13. Mraulina

  Reproduktor ZKwP a krycie w PKPR

  [quote name='Karmi']A może jednak zrozumiałam... ;) Projekt rozporządzenia dotyczącego chartów został oprotestowany przez wiele organizacji i instytucji. Oficjalne pisma kierowane do MRiRW możesz obejrzec tu: [URL]http://www.minrol.gov.pl/DesktopModules/Announcement/ViewAnnouncement.aspx?ModuleID=1630&TabOrgID=1129&LangId=0&AnnouncementId=13336&ModulePositionId=2313[/URL] Wypowiedziały się m.in organizacje broniące praw zwierząt: TOZ, OTOZ Animals czy Viva. Instytucje państwowe i samorządy zawodowe weterynarzy m.in IW, PIW czy OSLW. Wypowiedział się również ZKwP i Klub Charta przy ZG ZKwP. Zgadnij kto będąc jedną z dwóch głównych organizacji kynologicznch w Polsce nie zabrał głosu :cool3:[/QUOTE] Akcja była prowadzona na tempo, m. in. kanałami prywatnymi. Sama dostałam dwa meile z prośbą o podpisanie petycji. I podpisałam, prawdę mówiąc, przed przeczytaniem... bo trzeba się było bardzo spieszyć.
×