Jump to content
Dogomania

Artykuły Dziennika Polskiego w sprawie zwierząt Pani Anny K


ligia

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

straciliśmy ponad 50 głosów :shake:
tzn. stowarzyszenie ma taką przewagę !

proszę, rozsyłajcie dalej:
[I]Drodzy Dogomaniacy!
Bardzo prosimy o oddanie głosu na P. Annę K. z Niepołomic w ankiecie
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f98/krakvet-ankieta-wybieramy-kandydata-dogo-na-marzec-132967/"]Krakvet - ankieta - wybieramy kandydata dogo na marzec!![/URL]

P. Ania od lat ratuje stare, chore psy, niemające żadnych szans na adopcje, tzw. przypadki beznadziejne. To dzięki Niej mają codziennie pełną miskę, ciepły kąt i duuuuużo miłości.
więcej info o P. Ani :
[/I] [COLOR=Blue][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f86/artykuly-dziennika-polskiego-w-sprawie-zwierzat-pani-anny-k-132426/"][I]Artykuły Dziennika Polskiego w sprawie zwierząt Pani Anny[/I] [/URL][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Głos oddany i myślę, ze powinno się takich ludzi wspierać - może tam nie jest super - ale to polska rzeczywistość i bieda we wszystkich dziedzinach... pewnie jedyną winą p. Anny jest to, że przygarnia te zwierzaki, chcąc im pomóc - nie wygania żadnego - ale niestety nie radzi sobie - więc napewno przydałby się taki bon.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Redpit']- ale samemu trudno poardzić sobie z kupą zwierzaków bez pomocy ... i należy pomóc tej Pani... a czy sobie nie radzi - ok może przesadziłem - nie byłem tam... :oops:[/quote]


[quote]Nie miałem nic złego na myśli[/quote]No mam nadzieje :diabloti:

Pomoc zawsze sie przyda, to przeciez nie ulega watpliwosci ;).
Na szczescie jest calkiem spora grupa osob chetnych do pomocy :loveu:

Ja bylam, widzialam i wiem ze Pani Ania sobie bardzo dobrze radzi, po prostu jest swietnie zorganizowana.

Link to comment
Share on other sites

może ja się nie znam ale,czy ten cały naczelny się usiłuje z tego wyśmigać obracając kota ogonem?
chyba to jest oczywiste, że jak ktoś ma zapędy na dziennikarza śledczego to nie zaczyna śledztwa od dupy strony?
idąc tym tropem,skoro nie mogę się z kimś skontaktowac tzn.że na pewno jest winny i unika kontaktu,więc bach oszkalujemy go publicznie,a co..
halo,halo..!!chciałam anonimowo donieść że w schronisku w olkuszu gineły i ginął masowo zwierzęta.są na to dowody.nie chciałby dziennik oszkalowac właściciela schroniska?
albo przeprowadzić dziennikarskiego śledztwa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayla1']może ja się nie znam ale,czy ten cały naczelny się usiłuje z tego wyśmigać obracając kota ogonem?
chyba to jest oczywiste, że jak ktoś ma zapędy na dziennikarza śledczego to nie zaczyna śledztwa od dupy strony?
idąc tym tropem,skoro nie mogę się z kimś skontaktowac tzn.że na pewno jest winny i unika kontaktu,więc bach oszkalujemy go publicznie,a co..
halo,halo..!!chciałam anonimowo donieść że w schronisku w olkuszu gineły i ginął masowo zwierzęta.są na to dowody.nie chciałby dziennik oszkalowac właściciela schroniska?
albo przeprowadzić dziennikarskiego śledztwa?[/quote]

Chyba się nie załapiesz:evil_lol:
To już nie jest nius;)
A ponadto koleżanko, łatwiej zniszczyć Panią Anię niż zabrać się za Pana...
Trzeba by się trochę napracować:angryy:
A co do występu Naczelnego, to pierwszy raz od kliku lat żałuję, że nie chodzę na obcasie. Szpila by się przydała.
I jaki facet otwarty na współpracę:diabloti:
Zobaczymy kiedy odpowiedzą na mój mail. Do dzisiaj cisza.
Rewelacyjna [COLOR=black][FONT=Verdana]współpraca z wolontariatem.:diabloti:[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem Pan naczelny kpi sobie ze wszytskich w zywe oczy.To ani przeprosiny ani nawet wiarygodne wyjasnienie.Wychodzi na to ,że winna całemu "zamieszaniu"jest pani Ania bo unikała kontaktu z dziennikarzami a to przecież jej obywatelski obowiazek...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bosia']Witam wszystkich !
Organizuję ( za zgodą Pani Ani) zbiórkę karmy dla jej psinek - sprawa bardzo pilna ! Jeśli ktoś z Was mógłby pomóc to bardzo prosimy .[/quote]

Jeżeli będziesz jechać do Pani Ani, to bardzo proszę o kontakt :
500-18-19-20

Link to comment
Share on other sites

Sprawa jest naprawdę pilna. W "Kundlu burym" Magda Hejda ogłosiła prośbę o pomoc. Ludzie przynieśli koce i kołdry ale brakuje przede wszystkim karmy. Wellington zawiozła Pani Ani psi makaron i puszki w dużej ilości (za co dziękujemy :loveu:) ale przy takiej liczbie podopiecznych wszystko szybko zniknęło. Z uwagi na różne życiowe zawirowania, w tym wydatki na leczenie rodziców, Pani Ania potrzebuje pomocy przez najbliższe dwa miesiące. Potem powinna jakoś stanąć na nogi.

Link to comment
Share on other sites

:shake: w przyszlym miesiacu miau wystawia kandydata a za dwa miesiace widac,ze Dzierzoniow sie szykuje. Niestety takie male miejsca, schroniska czy jak Pani Ania, przyjmujaca zwierzeta, ze tak powiem te, ktore z powodu swojego wieku, kalectwa, ulomnosci,przejsc, nie mogly by przezyc w schroniskach innych, to wlasnie do Niej trafiają te wlasnie i jak widac szans nie maja na wsparcie, to strasznie przykre, strasznie.:shake: A w dodatku po tych publikacjach gdzie Pani Ania i Jej Rodzice przyplacili to zdrowiem:-(. Nie da sie naprawic krzywdy, ot tak pstryknieciem.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:-( szkoda,ze Pani Ania nie mial szans w krakvecie to by jej zapewne bardzo pomoglo![/QUOTE]

no właśnie.... nie przypuszczałam, zę będzie aż taki odzew na tych dwóch innych kandydatów :(
a byłam pewna, zę mamy szanse.. no ale jak zobaczyłam taką przewagę, to nawet nie wygłupiałam się z rozsyłaniem prośbę o głosy....
moze za miesiąc.... będziemy próbować do skutku!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...