Jump to content
Dogomania

Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat


APSA

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mru - tak. Wezmę w ramach znaku rozpoznawczego Fiodora. Albo nawet Fiodora i Gacka. Na pewno sie znajdziemy.

Grzechem byłoby nieuczczenie powrotu Fiedki! ;)

Co ciekawe prawie się nie zmienił. Te przeżycia nie bardzo na niego wpłynęły. (Ale z drugiej strony, miał ciężkie życie i nic go już pewnie nie zdziwi). Może tylko zrobił się jeszcze bardziej przytulaśny i odważniejszy(!) i wreszcie zaczął akceptować mojego ojca.
Nie jest wcale jakiś wystraszony, nie reaguje na hałas. Zuch chłopak! Wrócił już w 100% do rutyny życia i wygląda na to, że mu z tym bardzo dobrze. :p

Link to comment
Share on other sites

ode mnie same samce :diabloti: ile sztuk, pewnie licząc z Pawłem to 2 hihi
chociaż ja bym chciała Diego zabrać też :roll: tylko technicznie ciężko będzie.

ej attention! biorę aparat :) będzie fotorelacja dla ciotek spoza Wawy hihi

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, że wpadliście! Bardzo nam było miło poznać tylu fajnych ludzi. :p Szkoda tylko, że musieliście tak szybko spadać...

Fiodor miał obojętną minę? A gdzie tam! Jego pyszczek wyrażał pełno emocji! Od dziś ma ksywę "Zakochany kundel". :evil_lol:

Padli jak martwi. Gacek 3/4 swojego ciałka umieścił na Fiodorze. :P Wyszło parę gej- fotek. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

tak się cieszę, że Bambaryla, przepraszam Fiedka sie znalazł. Myslałam o nim na wakacjach i koło Mielna widzialam podobnego psa. Najpierw go minęłam, bo przeciez to niemozliwe, żeby Fiedka az nad morze dojechal.. A potem pomyslałam: a może ktoś go znalazł w Wawie i zabral na wakacje? I pognałam z powrotem, ale już ani jego ani ludzi, z ktorymi byl nie znalazłam. Zdaje sie, że wteyd prawdziwyFiedka już grzał doopkę na podusi z Gackiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']tak się cieszę, że Bambaryla, przepraszam Fiedka sie znalazł. Myslałam o nim na wakacjach i koło Mielna widzialam podobnego psa. (...) [/quote]

Zbyt intensywnie wypoczywałaś. :eviltong: Fiedka jest jedyny w swoim rodzaju. Nie ma podobnych do niego i basta! :lol:

Link to comment
Share on other sites

I nam miło was było poznać, jesteście wspaniałymi ludźmi i miło w tym gronie czas płynął. Chętnie pozostalibyśmy dłużej ale na usprawiedliwienie szybkiego odwrotu napiszę tylko że czekała na nas pani po kotka który był u nas na DT. Mam dużą nadzieję że dzikawy i dość trudny Kot-Ocelot znalazł swój dom.

Link to comment
Share on other sites

a ja na usprawiedliwienie napiszę, że wstaję o 6 :) a Pawłowi zajmuje jeszcze godzinę powrót do domu i oswaja sukę u siebie na pętli, żebyśmy mogli zabrać ją do kojca :) więc pojechał karmić.

ale to nie ostatnie nasze spotkanie, i hope :p

Link to comment
Share on other sites

a ja nie mam usprawiedliwienia :diabloti:.
zoska obwąchała mnie całą :evil_lol:. w nagrode za długie siedzienie w domu w letnia niedzielę zabrałam ja na dobrą godzinę do parku, gdzie polatała z kumplem martezem, osiedlowym psim głupkiem :p.

było bardzi fajnie i domagam sie powtórki, następnym razem nie przed poniedziałkiem :cool3:. i mam pomysł na wielkie zarcie. ala, pavlik, spędzimy razem cały dzień, co wy na to :cool3:? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...