Jump to content
Dogomania

Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!


Basia1968

Recommended Posts

[quote name='_ChiQuiTa_']Doti czekaliśmy na Ciebie, gdzieś Ty się podziewała?? :evil_lol:

A tak w ogóle napisz coś więcej, bo z tego co ja wiem to Marlena tylko coś napisała o nowym Homerkowym domku.
Skąd jesteś? Czy Homer będzie mieszkał w domu czy na podwórku, masz jakieś psiaki?[/QUOTE]

Mieszkam na wsi. Mój poprzedni psiunio Bolek niedawno zmarł :placz:, dlatego zaczęłam szukać nowego psiaka, chciałam to zrobić w taki sposób, żeby móc pomóc takiemu, który by tego najbardziej potrzebował. Wtedy trafiłam na Homerka.
Co do tego gdzie będzie on mieszkał to najprawdopodobniej i w domu i na podwórku, gdzie stoi buda. W taki sam sposób postępowałam z Bolkiem, wszystko zależało od tego jaka była pogoda i na co on sam miał ochotę:p Będę musiała sprawdzić jakie Homerek ma przyzwyczajenia pod tym względem, nie wiem czy kiedykolwiek mieszkał w domu, więc nie wiadomo jak będzie się tam czuł i zachowywał.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Doti[/B] :loveu::loveu::loveu: super, że Homerek będzie miał wybór gdzie mieszkać. Jestem przekonana, że wybierze domek :eviltong: on mieszkał w bloku z tego co wiem :p
U nas mieszka w boksach wewnętrznych i nie ma z nim żadnego problemu, jest przegrzeczny, zachowuje czystość, nie niszczy, nie wyje, nie szczeka... To domowy piesek. Poza tym podczas spacerów przesiaduje często pod drzwiami wejściowymi domu i najchętniej wszedłby do środka za kimś z nas. Także myślę, że jak wejdzie do Twojego domu to się zaklimatyzuje w trymiga :eviltong:
Ale super też, że w razie gdyby wyszły jakieś problemy w domu (tfu, tfu, nie przewiduję) to zawsze będzie miał opcję mieszkania na podwórku ;)

Link to comment
Share on other sites

Teraz mogę jeszcze dopisać parę:-(:-( faktów z życia Homerka:-(:-( On był przywiązywany łańcuchem do klamki u drzwi wejściowych. Tak tam stał całymi dniami. Był bity, po pysiu też - niejednokrotnie krew była widoczna na klatce schodowej, sąsiedzi o tym wiedzieli, ale cóż:-(:-( Mieszkał z kobietą /dla mnie to był w ogóle szok, że kobieta dopuściła sie takiego bestialstwa/. Więcej nie moge napisać, bo to po prostu nie da sie opisać. Mieszkał w bloku - jesli to można w ogóle nazwac mieszkaniem.
Ale teraz najważniejszy jest domek:loveu::loveu: Dorotko nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak on będzie Ci wdzięczny i jak Ciebie będzie kochał!!

Link to comment
Share on other sites

To co piszecie po prostu do mnie nie dociera! Jak można uderzyć bezbronne zwierzę, które na pewno niczego złego nie zrobiło!!!:-(:-(Nie wiem jak "ludzie" mogą być tak okrutni!?:shake:
Rozmawiałam dzisiaj z panią, u której wynajmuję pokój w Lublinie, jej Sonia zmarła na początku lutego jak ja jeszcze miałam ferie. Możliwe, że Homerek na czas leczenia będzie mieszkał ze mną w Lublinie, bo mam podobno niezłego weta na osiedlu. Trochę się wcześniej tego obawiałam, bo to mieszkanie jest w bloku, ale skoro Homerek też wcześniej mieszkał w domu, to nie powinno być problemów. Oczywiście jak tylko dalsze leczenie nie bedzie konieczne to Homerka na stałe przetransportuję do Gołaszyna. Chyba tak dla jego zdrówka będzie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']I co gorsze nie ukarano tej kobiety:-(:-( ale kiedyŚ dopadnie jĄ sprawiedliwoŚĆ![/quote]

[B]a niech tą babę piekło pochłonie:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/B]
w ogóle nie pojmuje jak można zrobić coś takiego bezbronnej niewinnej istocie:-(:-(:-(

jak to dobrze i cudownie, że ten męczennik wreszcie doczekał się swego bezpiecznego domku:multi::multi::multi:

kochane cioteczki i wujkowie, przepraszam za offa ale zajrzyjcie czasem na wątek biednego Kalego:-(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zbieramy-na-bude-dla-bezdomniaka-pomozesz-126324/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doti200']Mieszkam na wsi. Mój poprzedni psiunio Bolek niedawno zmarł :placz:, dlatego zaczęłam szukać nowego psiaka, chciałam to zrobić w taki sposób, żeby móc pomóc takiemu, który by tego najbardziej potrzebował. Wtedy trafiłam na Homerka.
Co do tego gdzie będzie on mieszkał to najprawdopodobniej i w domu i na podwórku, gdzie stoi buda. W taki sam sposób postępowałam z Bolkiem, wszystko zależało od tego jaka była pogoda i na co on sam miał ochotę:p Będę musiała sprawdzić jakie Homerek ma przyzwyczajenia pod tym względem, nie wiem czy kiedykolwiek mieszkał w domu, więc nie wiadomo jak będzie się tam czuł i zachowywał.[/quote]

To bardzo miło że Homer będzie miał tak fajnie.

A co z wizytą przed adopcyjną??

Link to comment
Share on other sites

Homerka zawoził TZ więc mi trudno coś powiedzieć :oops:
Ja zostałam pilnować reszty stada :diabloti:

Z tego co TZ mówił to wszystko wypadło jak najlepiej, Homerek poszedł z Doti bez problemu, oboje od razu przypadli sobie do gustu :loveu:

Potem zrobię rozliczenie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...