Jump to content
Dogomania

Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!


Basia1968

Recommended Posts

Tak będzie wyglądać ogłoszenie Homerka w lokalnej prasie (Kronika Tygodnia). Ogłoszenie ukaże się jutro i będzie widoczne przez cały tydzień. Mam nadzieję, że ktoś odezwie się sensowny...

[IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6087/91376b6bcec3f46717f6165.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, no.. To przywiązuję sobie komórkę na szyi :eviltong:

Aha, odnośnie tych wyników wymazu, to podobno dopiero po 3 tygodniach od pobrania są ostateczne wyniki, a ten pierwszy wynik to taki tylko orientacyjny. Jutro powinnam wiedzieć już konkretnie co i jak ;)

Link to comment
Share on other sites

P.Dorota dzwoniła i jest w sumie zdecydowana Homerka adoptować (umówiłyśmy się wstępnie na dowóz Homerka do Lublina, skąd p.Dorota odebrałaby go i wzięła do siebie, do Łukowa, termin to przyszły piątek). Dom jest na wsi, Homerek miałby swobodny dostęp do podwórka i do domu. P.Dorota sprawia bardzo miłe wrażenie; osoba zdecydowana, konkretna.

Tylko teraz pytanie: jak z wizytą przedadopcyjną (przydałaby się, aby zorientować się dokładnie jak to wygląda), czy są jakieś koszty adopcyjne (bo my ustaliliśmy z p.Dorotą zwrot kosztów dowozu do Lublina - 60 zł), czy jest jakaś umowa adopcyjna Stowarzyszenia (w razie czego mamy hotelikową).
P.Dorota czeka na telefon z informacjami.

[B]Baaaasiaaaaa[/B], nie mogę się do Ciebie dodzwonić :mad:

Link to comment
Share on other sites

Pani Dorotka to bardzo bardzo sympatyczna osóbka. Podaje same konkrety, nie owija, że tak sie wyrażę w bawełnę. Zaloguje sie na dogo i będzie nas informować o tym jak Homerek w nowym domku sobie mieszka. Ja jestem jak najbardziej za daniem kredytu zaufania Pani Dorotce.
Tak jak Murką uzgodniłyśmy to umowa adopcyjna taka jak ona ma. Bo Homerek to nie jest psiaczkiem Stowarzyszenia. Opłata ta w wysokości 60 zł. To chyba wszystko.
Więc trzymajmy kciuki za nowy domek i nową Pańcię Homerka. :loveu::loveu::loveu: W przyszłym tygodniu pojechałby do domku.

Link to comment
Share on other sites

A my mamy w końcu antybiotyk na gardziołko Homerkowe. Niestety w zastrzykach: musi dostawać zastrzyk co 3 dni (zaczęliśmy od dzisiaj). Antybiotyk ten niszczy bardzo florę bakteryjną jelit, więc żeby zabezpieczyć je przed wyjałowieniem Homerek będzie dostawał jednocześnie tabletki na jej odbudowę.
Koszy antbiotyku i tabletów 40 zł.

Link to comment
Share on other sites

Strasznie się cieszę, że wreszcie ktoś poważnie zainteresował się tym prześlicznym psem. Tak bardzo mi się on podoba, że gdyby nie różne przeszkody sama bym go wzięła. Dawno już żadna psia gęba tak mnie nie zachwyciła :loveu:
Oj, biedny Homerek :shake: doopke będą mu kłuli :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Dziewczyny,

a wiecie może, skąd pani Dorota dowiedziała się o Homerku? Ciekawa jestem, czy z prasy czy z netu czy może w jeszcze inny sposób?

Myślę, ze warto miec taką wiedzę na przyszłość, bo tyle innych piesków czeka na pomoc...[/quote]

Z tego co mówiła to widziała go na różnych portalach w necie, m.in. na allegro ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...