Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Będąc w gościach - w sensie, że nie u siebie - wychodziłam z psem z klatki schodowej pod którą popalał papierosy jakiś wyrzucony w tym celu z domu mieszkaniec. Przyjrzał się psu z sympatią i zainteresowaniem (w avatarze) po czym rzucił "oooo, Smerfetka..."
No i rozkminiam to skojarzenie ale nijak mi nie idzie :D Nawet nie mamy niebieskiej obroży :D

Link to comment
Share on other sites

No cóż....
Już drugi raz zostałam postraszona TOZem :diabloti: Pod sklepem już drugi raz pewnien starszy pan zwrócił mi uwagę że powinnam w końcu zadbać o tego mniejszego psa. Bo jemu sie nie mieści w głowie jak można o tego dużego ( nowofundland) tak dbać, czesać go, pewnie podcinać ( chyba zorientowany w temacie niufów bo rzeczywiście podcięta jest znacznie ;) ) a tego małego ( puli ) doprowadzic do takiego sfilcowania ( przecież gołym okiem widać że mop ma pojedyńcze sznurki a nie filc ale niech mu będzie ;) ). I że już raz mnie prosił abym zadbała o małego bo mnie do TOZu poda.
Przypomniałam mu, że kilka miesiecy temu dałam mu swoją wizytówkę z adresem. Miałby prosciej. Nie musiałby mnie śledzić ewentualnie o mnie wypytywać. On na to że już wie gdzie mieszkam :) Było to wczoraj. Jak myślicie? Za ile dni mogę sie TOZu spodziewać? Bo usunę wtedy posłanka psie z domu i zainicjuję mieszkanie moich biedaków na dworze bez nawet jednej budy :evil_lol: Się modlę tylko aby do sąsiadów ten TOZ nie poszedł bo oni od razu mnie wydadzą :mad:

Dodam fotke tego biednego zaniedbanego psa ;)
[IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/2299cz1l139.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedyś z moim małym całym białym kundlem ,a jakiś facet mnie zaczepia i mówi że ma identycznego psa tylko większy i czarny:crazyeye: co to za tekst no zlitujcie sie co miałam mu odpowiedzieć ,że mam takiego jeszcze jednego tylko że to owczarek niemiecki no chyba widać rużnice pomiędzy białym a czarnym i kundlem a owczarkiem niemieckim co nie :razz:

Link to comment
Share on other sites

my w niedzielę spotkaliśmy faceta, który ma dwa labradory, jeden 14 lat a suka 8 ( ja mam 4 letniego biszkopta.) Do tej pory myślałam, że facet jest spoko a on do mnie takie hasło "ten państwa pies to śliczny, może się na wiosnę umówimy bo ja chcę szczeniaczka po mojej suce". Opadło mi wszystko ręce, nogi, cycki i szczęka. Z kłębowiska myśli o pseudohodowlach, nielegalnym handlowaniu szczeniaków, przepełnionych schroniskach itp udało mi się tylko powiedzieć że mój pies kastrowany a potem mój TŻ zaczął mnie odciągać od faceta bo mnie zna i wie, że miło by się ta rozmowa nie skończyła...

Link to comment
Share on other sites

wiesz, ja schodząc z ringu na Ukrainie ze swoim labem dostałam propozycję krycia tymże labem, więc się pytam czy suka ma uprawnienia, badania itp a facet mi, że krycie to TERAZ, bo ona ma cieczkę.... ( z rodo była, do krycia nie doszło, bo ze mną nie takie numery, trochę intymności jednak trzeba, a nie za rogiem i byle jak i bez całej tej wstępnej gry z wynikami badań)

Link to comment
Share on other sites

psy wasze chociaż z uprawnieniami były a mój jest ładny ale bez papierów a tamtego faceta psy pewnie też. Jakiś niesmak we mnie budzi rozmnażanie 8 letniej suki dla kaprysu "bo się chce szczeniaczka po niej", w resztę miotu pewnie by sprzedał z zyskiem. szlag mnie trafi kiedyś pewnie przez takich zaślepionych kasą gości

Link to comment
Share on other sites

Na temat ras wymyślanych na nowofundlanda to księżkę mogłabym napisać. Ale najbardziej mnie rozbawiło jedno. Podchmielony jegomość podszedł do mnie na spacerze. Prowadziłam nowofundlandke. Grzecznie się przywitał i pochwalił za pięknego psa. A potem stwierdził, ze w zakopanym widział takich wiele. Owczarki podhalańskie. Tylko dlaczego mój jest czarny zamiast biały.... Na to mu odpowiedziałam, ze mój to jest owczarek śląski i dlatego nie biały. Przecież gołym okiem widać że od węgla. Pozostawiłam faceta w wielkim szoku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Na temat ras wymyślanych na nowofundlanda to księżkę mogłabym napisać. Ale najbardziej mnie rozbawiło jedno. Podchmielony jegomość podszedł do mnie na spacerze. Prowadziłam nowofundlandke. Grzecznie się przywitał i pochwalił za pięknego psa. A potem stwierdził, ze w zakopanym widział takich wiele. Owczarki podhalańskie. Tylko dlaczego mój jest czarny zamiast biały.... Na to mu odpowiedziałam, ze mój to jest owczarek śląski i dlatego nie biały. Przecież gołym okiem widać że od węgla. Pozostawiłam faceta w wielkim szoku :)[/QUOTE]

Jak ja stałam z czarnym spanielem i nowofundlandem to ludzie stwierdzili, że mały to szczeniak dużego :evil_lol:

Natomiast już całkowicie przywykłam, że ludzie kłócą się ze mną, jak im powiem, że mam kundla bo przecież oni wiedzą lepiej, że mam rasowego :diabloti: Najlepsze są teksty "ja wiem, bo ja mam takiego samego ino białego" w domyśle mają westa, bądź "żona też ma yorka" :evil_lol:
a żeby była jasność, ja mam coś takiego [URL]http://i1087.photobucket.com/albums/j473/88NightQueen/DSC_2294.jpg[/URL] :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Na temat ras wymyślanych na nowofundlanda to księżkę mogłabym napisać. Ale najbardziej mnie rozbawiło jedno. Podchmielony jegomość podszedł do mnie na spacerze. Prowadziłam nowofundlandke. Grzecznie się przywitał i pochwalił za pięknego psa. A potem stwierdził, ze w zakopanym widział takich wiele. Owczarki podhalańskie. Tylko dlaczego mój jest czarny zamiast biały.... Na to mu odpowiedziałam, ze mój to jest owczarek śląski i dlatego nie biały. Przecież gołym okiem widać że od węgla. Pozostawiłam faceta w wielkim szoku :)[/QUOTE]

Popłakałam się ze śmiechu ,świetne ależ Ci odpowiedz przyszła do głowy :kciuki: Facet pewnie sobie pomyślał że coś nie halo u Ciebie .
świetne !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...