Jump to content
Dogomania

fankafanty

Members
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

About fankafanty

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • ICQ
  10832203

Converted

 • Location
  Włocławek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. fankafanty

  Ubranka dla psów!!!

  A to Pepsi w bluzie Coocky i kombinezonie z zooplusa :) [attachment=3084:11087.attach]
 2. fankafanty

  gang czarnych

  Piękny chłopak z niego :fadein: Przerósł już pewnie Brendy. One zdecydowanie za szybko rosną :shake: Jak tam okres dojrzewania? :razz:
 3. fankafanty

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Ja mam plecionkę od Marty ;) Ciężko ją opisać, nie jest ani bardzo miękka ani bardzo w twarda, dla mnie w sam raz. Wyprowadzałam na niej 9-cio miesięcznego maliniaczka (18 kg) i daje radę mimo, że nie jest specjalnie gruba. Ale tak, Jak Marta napisała, smycz się rozciąga trochę na zasadzie amortyzatora. Aaaa i jest bardzo lekka.
 4. fankafanty

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  No i zostałam przebita na bazarku Taks :-( Na szczęście mam na pocieszenie kompleciki od Ewy :multi: [IMG]http://images49.fotosik.pl/1776/54b0585a6aca551b.jpg[/IMG]
 5. fankafanty

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  A to nasze nowe, klasyczne kompleciki z odblaskową nitką z DS :p [IMG]http://images35.fotosik.pl/1778/3097cb9625078ad3.jpg[/IMG]
 6. Ja daję Fancie Neuroxivet od czerwca z miesięczną przerwą. Na co dzień faktycznie widzę różnicę w jej zachowaniu, jest spokojniejsza, jakoś tak bardziej zrównoważona, ciężkomi to dokładnie określić. Przy czym, na torze pozostaje taką samą wariatką chętną do pracy. Niestety u nas już zaczęli strzelać i tutaj efektów nie widać. Od jutra próbuję Hydroxizinę :(
 7. Ten jest cudny :loveu: [url]http://wdcontent12.working-dog.eu/Jaguar-de-Alphaville-Bohemia-----t9A1WiKRrGU1fkjdGsQ9xXMmIEMTub4VNx_-295JBS4,.gif[/url] Im bardziej człowiek szuka tym mniej wie :diabloti:
 8. fankafanty

  Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo

  Żeby nie było tak tutaj cicho :razz: [url]http://www.youtube.com/watch?v=2WN79TfwD9o&feature=g-all[/url]
 9. Hejka!

  Zapraszam na dwa mega wielkie bazarki dla dwóch potrzebujących psiaków .

  Pierwszy to butik dla pań i panów na każdą porę roku :

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...11-20-00/page3

  Drugi to różności z fajnymi pomysłami na prezenty i nie tylko :

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...9Bci-w-budowie

  Zajrzyj a nóż coś wpadnie w oko:smile:

  Wspólna wysyłka z obydwu bazarków.

  Jeśli nie życzysz sobie takich wpisów to przepraszam i proszę o zaznaczenie w profilu.

  Pozdrawiam

  Adriano

 10. Ależ oczywiście :evil_lol:
 11. Ojej, nie wiedziałam o chorobie ZU :( Mam nadzieję, że nie przeszkadza jej to bardzo w życiu codziennym. Specjalistką to ja straszną nie jestem jeśli chodzi o belgi, mam dopiero drugiego :lol: To może tak: Fanta - choleryczka, ciągle kombinuje ale to podobno domena suk, samce niby nie są takie, niesamowicie uległa i podporządkowana . Jako szczeniak odważna ale niespecjalnie zainteresowana człowiekiem, szybko się pobudza, w domu przylepa z funkcją off, nieufna do obcych. Frugo - jako 6 tyg szczeniak chciał być ciągle przy człowieku i tak mu zostało, zdecydowanie mniej kombinuje, podporządkowany, kochający cały świat, przylepa z funkcją off. Zobaczymy co będzie dalej ;) To chyba nie do końca tak, ze nie dałabym rady z maliną użytkową. Może inaczej, w pierwszym rzędzie chciałam fajnego psa rodzinnego, z którym coś będę sobie rekreacyjnie robić a nie pracoholika, z którym będę musiała coś robić żeby był fajnym psem rodzinnym :smile:
 12. Dokładnie, nie wolno mieszać ot tak sobie. Na takie krycie musi być pozwolenie ze Związku. A młody jest zdecydowanie Maliną ;) W miocie były 3 malinki i 5 terwików. Czasem gdzieś dalej w kryciach czasem jest suprajs, tak jak moja srebrna Fanta, która jest po gronkach :lol: Aaaaa Zadrę widziałam i dla mnie jest cuuuuudna:loveu:
 13. [quote name='panbazyl']a spokojnie można mieć psa wystawowego i użytka w jednym. Ja tak mam. Co prawda papierów na "użytka" jeszcze nie mam, ale wszystko przed nami. Tylko nie polujemy, ale mamy sporo zabawy w ćwiczeniu "na sucho". Wiem, że w rękach myśliwego mój labek byłby doskonałym psem na bażanty. Ze mną tylko chodzi w pola i mi wystawia kuraki. A ja musze zainwestowac w lepszy fotosprzęt to będę mieć śliczne foty bażantów, saren, dzików i zajęcy - takie polowania to ja lubię :) Pies w biegach w pola nabrał masy mięśniowej. Jest według mnie ładniejszy niż typowa klucha labradorowa.[/QUOTE] Dokładnie, belg każdy będzie "pracował" czy to użytek czy eksterier, ten typ tak ma :smile:. I u nich, póki co nie ma wyraźnej różnicy w wadze ;). Panbazyl, na Twoje psy to sama przyjemność patrzeć :loveu: Zresztą Twoją galerię też podglądam :oops: i Vectry mięśniaki również :evil_lol: Ale ja mam chyba jakieś spaczenie i lubię psy szczupłe, umięśnione :-)
 14. Ja też kiedyś nie uznawałam eksterierów, ale się pozmieniało. Nie wiem też, czy z typowym użytkiem dałabym radę :siara: Może kiedyś... A komentarzami się nie przejmuję, fajnie, że każdemu się coś innego podoba. Przynajmniej nie jest monotonnie :eviltong: Mojemu młodemu też się ludzie dziwią, czy to terwik czy malina :evil_lol: Mam jeszcze srebrną tervuerenkę, której wygląd potrafił też wzbudzać różne emocje :evil_lol:
×