Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Mi ostatnio jakaś pani powiedziała, że mam ładnego....... pudla ;)

a to mój pies:

[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2851/mg6020.jpg[/IMG]

A no i jakieś dziecko zapytało się mamy, dlaczego trzymam psa na smyczy (spał sobie koło moich nóg, bo siedzieliśmy na ławce) a jego mama na to : by Cie nie pogryzł. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj idę sobie z Akim i jakiś facet strasznie się przyglądał mojemu psu ale nic nie powiedział i poszedł dalej. Dzisiaj znów spotkaliśmy tego faceta ale teraz zagadał:
Facet: A ja wiem co to za rasa.
Ja: No to się cieszę.
F: To jest akita.
J: Tak, ma Pan rację to akita.
F: Wiem bo sprawdziłem w necie to jest taki sam jak husky tylko, że inny.
J: No raczej inny:lol:

Ahh...od razu przypomniało mi się dzieciństwo kiedy tym zdaniem "takie samo tylko, że inne" określało się wszystko i każdy dzieciak wiedział o co chodzi:)

Link to comment
Share on other sites

Na widok moich psów dwoje dzieci:
-Mi się podoba ten drugi!
-A mi ten ten... Ten puchaty.
-Ten drugi?
-Nie, nie, ten... Tamten!
-Ale ten biały? Mi się podoba bardziej ten z lewej.

Dyskutowały tak długo, chyba nie doszły w sumie, który się im podoba bardziej ;) Ale domyślam się, że Frotek, bo jest puchaty i milusi, Hera ma nieco wredniejszy wygląd :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

My posiadamy 2 owczarki niemieckie jeden ma 7miesięcy drugi 10 lat i podczas pewnej wizyty Pani weterynarz, do której zawsze chodzimy patrząc na naszego staruszka mów: ,,Ale on już wyrósł!''
Staruszek rzeczywiście nam odmłodniał przy młodszym towarzyszu, z czego bardzo się cieszymy :-)

Link to comment
Share on other sites

Mój pies przeżył dzisiaj wstrząs ;-) Na porannym spacerze spotkaliśmy sukę owczarka środkowoazjatyckiego. Piękny pies, bardzo zrównoważony i spokojny. Rudy mógłby jej się schować pod brzuchem ;-) Pierwszy raz widziałam mojego psa chowającego się za moimi nogami :-)
Pani od tej suczki mówiła do niej żeby nie patrzyła tak groźnie bo piesek się boi :-))))

Link to comment
Share on other sites

Mam suczkę mix charta z husky.
Jakiś czas temu na spacerze pewna starsza pani intensywnie nam się przyglądała, po czym zdziwiona stwierdziła : "o rany, myślałam, że spaceruje Pani z kozą! ". Padłam :lol: . Co ciekawe, po tym fakcie całą rodziną doszliśmy do wniosku, że Etna faktycznie wygląda jak koza...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PannaAnna']Mam suczkę mix charta z husky.
Jakiś czas temu na spacerze pewna starsza pani intensywnie nam się przyglądała, po czym zdziwiona stwierdziła : "o rany, myślałam, że spaceruje Pani z kozą! ". Padłam :lol: . Co ciekawe, po tym fakcie całą rodziną doszliśmy do wniosku, że Etna faktycznie wygląda jak koza...:lol:[/QUOTE]

A u nas kilka lat temu chodziła jedna pani z pieskiem i kozą na smyczy, fajnie to wyglądało:)

Link to comment
Share on other sites

Ze spacerów. Mała miała ze 4-5 m-cy. Często słyszałam: "Co to za rasa? Jamnik? Tylko dlaczego on ma takie długie nogi?" :niewiem:

Innym razem starsza pani: "czy to jest mały doberman?". :razz:

Na parkingu. Sąsiad. Starszy pan. "Co to za rasa"? -"Pinczer miniaturowy". Pan: "Eeee, to oszukali panią. Ma za grube łapki. Powinien mieć cieniutkie. Yyyy! :-o On ma ogon! (Tonem odkrywcy) -To nie jest rasowy pies! Rasowe pinczerki nie mają ogonów!!".
:evil_lol:

"Psiarz" na spacerze: "To nie jest prawdziwy ratlerek, bo nie szczeka". :diabloti:

Właściciel doga niemieckiego: "Dlaczego on się nie boi?" (W sensie że jego psa).

Maluch (ok. 5-6 lat) do mamy w parku: "ojej, zobacz jaka fajna chihuahua! Gładkowłosa! Są takie! Naprawdę!". :cool1:

Jestem z synkiem na spacerze. Mijamy przeogromnego (przerośniętego) i z dużą nadwagą czarnego pieska w typie labradora. Synek konspiracyjnym szeptem: "mama, to jest pinczer miniaturowy?". :p :cool3:
:loveu: Moje malutkie zaczyna interesować się czymś więcej, niż tylko samochodami. :-D

Najlepsze "kwiatki" zostawiam na koniec. Idę do oddziału [B]Związku Kynologicznego[/B] po odbiór rodowodu. Pani: "Ale fajny. Co to jest? Manchaster terier?" :crazyeye: :cool1: :lol:
Padłam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='N&N']
Idę do oddziału [B]Związku Kynologicznego[/B] po odbiór rodowodu. Pani: "Ale fajny. Co to jest? Manchaster terier?" :crazyeye: :cool1: :lol:
[/QUOTE]
No podobny przecież :D
I co powiedziałaś? Może trzeba było powiedzieć - no właśnie, no i widzi pani, tu ktoś zrobił błąd w papierach - poprawcie! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']No podobny przecież :D [/QUOTE]
PRAWIE robi różnicę. ;-)
Moja ma 28 cm wzrostu i waży 4500 gr. Przeciętny Manchester terier powinien mieć ok. 40 cm i ważyć ok. 8-10 kg. :shake:
No, PRAWIE to samo :evil_lol: :diabloti: Naiwnie myślałam, że pani ze związku będzie nieco bardziej zorientowana w rasach. Choć faktycznie, muszę przyznać, że moja suczka jest niezbyt podobna do przeciętnego pinczerka/ratlerka spotykanego zwykle na ulicach. :-)

Link to comment
Share on other sites

kiedyś usłysząłem uwagę odnośnie mojego psa "czemu ten pies wygląda jak jamnik po kastracji"

do dzisija nie wiem o co chodzi :D

_____________________

[URL="http://kwak.pl/"]gabloty informacyjne[/URL]
[TABLE="width: 347"]
[TR]
[TD][TABLE="width: 206"]
[TR]
[TD="width: 206"][url=http://www.implanty-komplet.pl]implanty-komplet.pl[/url][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Edited by ilonasz22
Link to comment
Share on other sites

[quote name='N&N']PRAWIE robi różnicę. ;-)
Moja ma 28 cm wzrostu i waży 4500 gr. Przeciętny Manchester terier powinien mieć ok. 40 cm i ważyć ok. 8-10 kg. :shake:
No, PRAWIE to samo :evil_lol: :diabloti: Naiwnie myślałam, że pani ze związku będzie nieco bardziej zorientowana w rasach. Choć faktycznie, muszę przyznać, że moja suczka jest niezbyt podobna do przeciętnego pinczerka/ratlerka spotykanego zwykle na ulicach. :-)[/QUOTE]

To jeszcze nic. Stara historia: koleżanka poszła do Związku z pierwszą sprowadzoną do Polski suczką rasy barbet. Chciała pokazać na sekcji psów dowodnych. I tam, zdaje się od kierownika sekcji, usłyszała: barbet? Proszę pani! Nie ma takiej rasy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']
Ja się dowiedziałam, że takie psy jak mój mają złe oczy i rzucają uroki...:crazyeye:[/QUOTE]

A to coś się komuś pokićkało, bo wg dawnych wierzeń jest odwrotnie; psy mające jasne plamki na brwiach (przypominały ludziom drugą parę oczu i uważano, że pies widzi nimi też podczas snu tudzież może zaglądać do innego świata) są najlepszymi zwierzętami chroniącymi opiekuna przed złym urokiem :evil_lol:
[SIZE=1]Męczę pracę dyplomową w tej tematyce :cry:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='N&N']PRAWIE robi różnicę. ;-)
Moja ma 28 cm wzrostu i waży 4500 gr. Przeciętny Manchester terier powinien mieć ok. 40 cm i ważyć ok. 8-10 kg. :shake:
No, PRAWIE to samo :evil_lol: :diabloti: Naiwnie myślałam, że pani ze związku będzie nieco bardziej zorientowana w rasach. Choć faktycznie, muszę przyznać, że moja suczka jest niezbyt podobna do przeciętnego pinczerka/ratlerka spotykanego zwykle na ulicach. :-)[/QUOTE]
ojtam ojtam :)
o paniach ze Związku to mozna by kabarety robić.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Idziemy sobie z Zu, suczyna wącha sobie trawkę, z bloku nieopodal wychodzi dziewczyna z czarnym podpalanym (to ważne ;)) szczeniakiem wariacja "pinczerek" czy coś w ten deseń. Szczeniak widzi nas i wpada w SZAŁ - wrzask, pisk, wierzganie, szczekanie, ile fabryka dała. Dziewczyna jakoś szczeniaka próbuje uspokoić, na co miejscowy pijaczek:
- Przepraszam, a to taki mały rottweiler? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj czekam sobie z dwoma psami na światłach obok nas staję kobietka koło 50tki i mówi :
-czy to rodzeństwo ?
ja pytam:
-czy wyglądają na rodzeństwo
w odpowiedzi słysze
-no nie..
więc mówie że nie sa rodzeństwem .
myślałam że pani odpuściła ale 20sek nie mija jak kobieta mówi
- aa to pewnie mama z dzieckiem .
na szczęście zapaliło się zielone i nie musiałam odpowiadać .

psy moje nie są do siebie ani trochę podobne suka to kundelek czarny a pies biały staffik , zero podobieństwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']dzisiaj czekam sobie z dwoma psami na światłach obok nas staję kobietka koło 50tki i mówi :
-czy to rodzeństwo ?
ja pytam:
-czy wyglądają na rodzeństwo
w odpowiedzi słysze
-no nie..
więc mówie że nie sa rodzeństwem .
myślałam że pani odpuściła ale 20sek nie mija jak kobieta mówi
- aa to pewnie mama z dzieckiem .
na szczęście zapaliło się zielone i nie musiałam odpowiadać .

psy moje nie są do siebie ani trochę podobne suka to kundelek czarny a pies biały staffik , zero podobieństwa.[/QUOTE]


mogłaś powiedzieć że rodzeństwo tylko że z in vitro dlatego mało podobni , miałaby kobiecina o czym myśleć przez miesiąc

Link to comment
Share on other sites

Byłam z Ottem na spacerze na łące obok działek. Zza bramy działkowej wychodzi jakiś dziadziuś który wracał z działki. Patrzy i patrzy na mojego psa po czym mówi do mnie ależ szybko biega ten pani miniaturowy owczarek niemiecki:crazyeye: Ja mu na to, że to kundelek, a czegoś takiego jak miniaturowy ON nie ma. Na co starszy pan bardzo miłym głosem powiedział, że ja jestem jeszcze młoda i mam prawo się nie znać i poszedł sobie dalej :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...