Jump to content
Dogomania

Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)


Tola

Recommended Posts

No i mam czas, bo leze z grypa w lozku a ta grypa sie strasznie rozpanosila w tymze. Nasmarowana jestem od stop do glow jakimis olejkami co by ta wyzej wymieniona z lozka wypedzic.
W zwiazku z tym mysle i mysle i chcem nawet bardzo chcem :) zdjec naszej ksiezniczki takiej jaka jest teraz nawet z wypolowialym zlotym wlosem, to bedziemy podgladac Jak z dnia na dzien pieknieje a Mi sie przez to w lozku nie bedzie nudzic :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj suni powycinałam dredy za uszami i z ogona. Ogonek się niestety trochę uszczuplił, bo dredy tam były najgorsze, ale inaczej się nie dało ich usunąć. Jeszcze dzisiaj planuję porobić suni zdjęcia pod ogłoszenia, bo jutro będzie sterylka (jedzie psiak na kastracje, bo się dom dla niego zgłosił, to od razu suńka się załapie).

Link to comment
Share on other sites

Wieso - ja też życzę zdrówka!

 Trzymam tez kciuki za sunię - oby zabieg przebiegł bez komplikacji!

Trochę mnie mniej u suni, ale nie mogę jakoś tego wszystkiego pogodzić, zdążyć, tyle się dzieje.

 Dzisiaj ze schronu zabierałam Silverka i sunię z tego wątku - oba psiaki zaczynają nowe życie!

http://www.dogomania.com/forum/topic/148272-2-zapomniane-smutne-ma%C5%82e-suczki/

Link to comment
Share on other sites

Fotki porobiłam, ale nie dam rady już dziś ich wstawić. 

Bardzo ładne się udały (z Hanią są też oczywiście), sunia jest rewelacyjna, ma świetny kontakt z człowiekiem, lgnie do dzieci. Jest bardzo zrównoważona, bardzo, bardzo łagodna.

Czystości nauczyła się już całkowicie, załatwia potrzeby od razu po wyjściu z boksu.

Jutro dowiem się od weta w jakim jest dokładnie wieku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sunia już po zabiegu; okazało się, że już była wysterylizowana (został tylko kikut macicy), nie było jednak żadnej blizny na brzuchu, więc wet nawet nie podejrzewał, że sunia już miała robiony zabieg. Od razu poprosiłam o sprawdzenie czy ma chipa - no i ma. Sprawdzaliśmy z wetem w bazach danych, ale nigdzie tego nr nie ma. Czyli to pewnie sunia ze schroniska wzięta, może z Zamościa?

Ma ok. 3 lata. Fotki już obrobiłam, wrzucają się na serwer :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...