Jump to content
Dogomania

Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)


Tola

Recommended Posts

No i przyszedł czas na rozliczenie:

 

Wpłaty:

+10 zł Martyna K.

+70 zł Agata K.

Razem: +80 zł

 

Koszty:

-300 zł hotelowanie (12.09-11.10)

-60 zł transport z Adamowa do hotelu

-10 zł przejazd do lecznicy (badanie ogólne, odpchlenie i odrobaczenie)

-10 zł przejazdy do lecznicy na sterylizację (1/2 kosztów)

-10 zł odrobaczenie II

Razem: -390 zł

 

+80 zł - 390 zł = -310 zł

Stan konta na 11 październik wynosi -310 zł.

Link to comment
Share on other sites

 

Jak zwykle super rozliczenie :)
A ja uświadomiłam sobie, że nie wpłaciłam deklaracji na Auris - już się poprawiam ;)

 


Nie tak super ponieważ mam jakieś coś??? z kompem i mam problemy z wszystkim na dogo. Nie mogę edytować postów bo gdy to robię pokazują mi się cuda na ekranie. Nie mogę cytować paru postów tylko jeden, nawet nie mogę normalnie wysłać postu. Nie mogę zmienić czcionki, zrobić kolorowej, powiększyć. Nie wiem czy Wy to widzicie czy tylko ja. Ale wszystko jest mało widoczne. Na razie tak musi być. Nie mamy z mężem pomysłu co z tym zrobić, zmienialiśmy już trzy przeglądarki i nic :(

Także Tolu z tym wątkiem o którym rozmawiałyśmy na PW musimy poczekać aż coś się poprawi (samo???)
Link to comment
Share on other sites

 

 

anecik, samo nie przejdzie.

Tutaj są porady dogomaniaków, jak poradzić sobie z problemem. Osobiście korzystam z rad taks, gdy dogo zafiksuje.

http://www.dogomania.com/forum/topic/142894-nowa-dogomania-co-i-jak-oraz-lista-usterek/page-10

 

 

terra DZIĘKUJĘ BARDZO, BARDZO, BARDZO :D  :D  :D

 

Wszystko mam. Wszystko wróciło. Pie ..   ciasteczka. A ja się tyle dni męczyłam. Jeszcze raz dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

anecik, nie ma za co :)

dodam jeszcze, że problem może wrócić za jakiś czas i trzeba znów zadziałać.

Ja też dziękuję za link, na pewno skorzystam, wczoraj miałam wielkie problemy z napisaniem czegokolwiek.

 

Nadal nikt nie dzwoni w sprawie Auris :(

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam kwotę 310 zł w dniu 12.10.2015 r na konto Murki. Rozliczenie w #3

 

 

Murko proszę o potwierdzenie wpłaty kwoty 310 zł za hotelowanie Auris :)

 

 

Wrzucam rachunek za szczepienia Auris: 28 zł wirusówki + 20 zł wścieklizna + 6,20 dojazd weta (25 zł na 4 szczepione psy):

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d8c2daf180d0d749

 

Jutro wpłacę 54,20 za szczepienia Auris+ dojazd do weta.

 

Jak zwykle super rozliczenie :)

A ja uświadomiłam sobie, że nie wpłaciłam deklaracji na Auris - już się poprawiam ;)

 

Potwierdzam wpłatę 10 zł za IX i 10 zł za X stałej deklaracji od Toli. Dziękuję bardzo :)  Uzupełniam w # 3

Link to comment
Share on other sites

Murko proszę o potwierdzenie wpłaty kwoty 310 zł za hotelowanie Auris :)

 

 

 

Jutro wpłacę 54,20 za szczepienia Auris+ dojazd do weta.

 

 

Potwierdzam wpłatę 10 zł za IX i 10 zł za X stałej deklaracji od Toli. Dziękuję bardzo :)  Uzupełniam w # 3

 

Za szczepienie i dojazd zapłaci fundacja ;)

Link to comment
Share on other sites

Teraz zobaczyłam,że moja stała też nie wpłacona.Chyba zapomniałam powiadomić Anulę,aby dopisała Auris do stałych deklaracji.Zaraz do niej napiszę.

anecik,czy konto takie samo jak było dla Paputka?

Coś adopcje utknęły,bo Silverek też nam się zasiedział w hoteliku,mimo intensywnych ogłoszeń.Trzymam kciuki za domek dla ślicznej Auris! :)

Link to comment
Share on other sites

Teraz zobaczyłam,że moja stała też nie wpłacona.Chyba zapomniałam powiadomić Anulę,aby dopisała Auris do stałych deklaracji.Zaraz do niej napiszę.

anecik,czy konto takie samo jak było dla Paputka?

Coś adopcje utknęły,bo Silverek też nam się zasiedział w hoteliku,mimo intensywnych ogłoszeń.Trzymam kciuki za domek dla ślicznej Auris! :)

 

Konto takie samo jak Paputkowe :)

Link to comment
Share on other sites

I jak terra po spacerku :D  :D  :D

 

Murko kasa wpłynęła?

 

Wpłynęła oczywiście :)

 

Aż dziwne, że nikt nie dzwoni w sprawie suni. Jesień to ogólnie kiepska pora na adopcje, bo pogoda przygnębiająca i zbliżające się święta jedne, potem drugie... ale mimo to do mnie trochę ludzi dzwoni o psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam wpłatę 10 zł za IX i 10 zł za X stałej deklaracji od Bogusik. Dziękuję bardzo :)  Uzupełniam w # 3

 

Potwierdzam wpłatę 200 zł za X stałej deklaracji od wiesio. Dziękuję bardzo :)  Uzupełniam w # 3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...