Jump to content
Dogomania

Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)


Tola

Recommended Posts

A co to tak cichutko u suni ?

Gdzie wszyscy się pochowali?

 

A ja miałam przed chwilką pierwszy tel z zapytaniem o sunię !

Nawet nie wiedziałam, ze ma już ogłoszenia!

Dzwonił p. Wojtek z pomorskiego (chyba), bardzo zainteresowany suczką; w domu jest już sunia ze schroniska, wysterylizowana, bardzo podobna do naszej bezimiennej.

Pan ma dzwonić do Murki, chociaż mówiłam, ze informacji na razie mało, bo suczka jest dopiero 2 dni.

Link to comment
Share on other sites

 

Piekna Zlotowlosa dziewuszko, ciesze sie ogromnie ze juz jestes bezpieczna, przepraszam ale mam troche wiecej pracy niz normalnie i malo czasu na pisanie.
Dziewczyny, bede z doskoku przez pare dni, na razie dobrej nocki wszystkim zycze :)

 
Wiesiu, doskakuj do nas jak najczęściej !
Link to comment
Share on other sites

Pan szuka suczki podobnej do tej, mam do niego kontakt

f01c2c8fd953acb5med.jpg

 

Moja Imka (w podpisie) trochę podobna (choć bez brązowego ;)) Ona musi mieć dom z innym psem, tylko nie wiem na ile pan wytrzymałby psa "specjalnej troski" ;)

 

A Złotko prześliczne - takie trochę, Murko, w typie Mirindy - i oby równie cudny dom trafiła :D

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia mam zamiar porobić już pod ogłoszenia jak troszkę doprowadzę do ładu sierść suni. 

Myślę, że w przypadku niej zrobimy najpierw sterylkę, a później szczepienia. Bo nie wiadomo czy sunia np. nie w ciąży albo może lada moment dostać cieczki i się wszystko wydłuży w czasie. Także chcę zrobić fotki przed ciachaniem, żeby można ją było już ogłaszać.

A na sterylkę będę się umawiać chyba na przyszły tydzień.

 

Suńka pierwsze sprawy fizjologiczne załatwiła w boksie, ale dzisiaj po nocy było już super czysto i wszystko na spacerku, także wygląda na to, że panna będzie czyścioszkiem :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...