Jump to content
Dogomania

Wczoraj bezimienna, bezdomna – piękna Auris ma wreszcie DOM :)


Tola

Recommended Posts

Witam wszystkich zainteresowanych losem Auris.Dziękuję Wam za tak ogromne zainteresowanie losem Złotej,Auris a teraz po prostu Aury.Jesteście kochani.Czytając Wasze wpisy popłakałam się i pisząc te słowa dalej płaczę.Kochani Aura jest w naszym domu od wczoraj a wszyscy zachowują się tak jak by była od zawsze.No może koty nie do końca,trzymają jeszcze dystans ale nie ma jatki,czego bardzo się obawiałam.Aura jest tak grzeczna,tak posłuszna,tak ugodowa że jestem w szoku.Zerwałam się dzisiaj o 6 rano chociaż niedziela i popędziłam do pokoju sprawdzić co i jak.Aura przywitała mnie jak swoją starą dobrą kumpele,poszłyśmy na dwór z dziewczynami tz..Norcią i Gabcią i jest ok.Wszyscy pytają mnie czy jestem szczęśliwa?jestem szczęśliwa ale najważniejsze jest żeby Aura była szczęśliwa.Do jedynej rzeczy do której muszę się przyzwyczaić to śmierdzące bąki które Aura sadzi bez pardonu.No cóż,zawsze to jakaś odmiana.Kochani jest to miłość od pierwszego wejrzenia,na dobre i złe i do grobowej deski.Wszystkim pozytywnie zakręconym psiarzom życzę samych cudownych chwil ze swoimi pupilami .Gorąco pozdrawiam Ewa,Norcia,Benek,Gaba,Aura,Luśka....no i mój mąż Jurek pozdrawia

Ps.Ogrodzenie szczelne,wysokie,bez ubytków

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Witam pani Ewo! Miałyśmy okazję się poznać, byłam razem z Tolą (Martą) u Pani. Bardzo się cieszę, że Aura pięknie wpasowuje się w rodzinkę. Wierzyłam w to, że się uda i nadal Wam kibicuję.  

28 minut temu, Ewa od Auris napisał:

Do jedynej rzeczy do której muszę się przyzwyczaić to śmierdzące bąki które Aura sadzi bez pardonu

Czasami jest tak, że po konkretnej karmie pies właśnie "sadzi śmierdzące bąki". Powoli wszystko się unormuje k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,06_69_orig.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z lekkim opóźnieniem, ale też zaglądam po nowe wieści. Bardzo się cieszę, ze są tak optymistyczne ! Witamy Panią Ewę serdecznie ! Oglądałam zdjęcia i byłabym bardzo zdziwiona, gdyby Auris nie zaakceptowała nowego miejsca. Pani Ewo, ma Pani piękny ogród, psiaczki mają gdzie bezpiecznie pobiegać, poleżeć. Jestem też mile zaskoczona spokojnym przyjęciem Aury do zwierzęcego stadka ( myślę, że kot też wkrótce się przyzwyczai ). Tak się cieszę ! W końcu Aura znalazła swoje miejsce na ziemi !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Piszę z opóżnieniem ale czytam wszystko na bieżąco :)

Bardzo się cieszę że Aura wreszcie znalazła TEN dom. Widać to jej było pisane. Czekamy na dalsze realacje - no bo skoro właścicielka jest na dogo :)

Link to comment
Share on other sites

Poczytałam sobie wpis Pani Ewy i pochlipałam sobie ale z radości.Piękna Auris ma wspaniały dom.Auris się to należało po tym jak wiele w życiu przeszła.Pani Ewo dużo radości powinna Pani i TZ przynieść Auris.Jest to kochana,przesympatyczna sunia.

Link to comment
Share on other sites

A ja z radości zmieniam tytuł!

Ogromnie dziękuję wszystkim, którzy kibicowali suni w ponownym szukaniu domu,
wspierali finansowo, pomagali w ogłaszaniu, byli z nami myślami.

Bez Was nie byłoby takiego zakończenia tej historii!

http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam.Auris vel Aura pierwszy dzień w nowym domu.Jest ok.żeby nie powiedzieć super.Bardzo,bardzo wszystkim dziękuję za cudowne wparcie dla Aury,bez Waszej pomocy może dzisiaj nie byłoby jej u nas.To jest pies idealny.Spokojna,ufna,zrównoważona,piękna ,no może z lekką nadwagą ale nad tym popracujemy.Gorąco pozdrawiamy wszystkich i jeszcze raz BRAWO WY!!!!!!!!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jak przeczytałam zmianę w tytule wątku,to już z uśmiechem na twarzy poczytałam resztę :) Cudowny domek ma teraz nasza Złota i tak fajnie się czyta,że wpasowała się w stadko bezproblemowo :)

Pani Ewo,to my bardzo dziękujemy,że dzięki Państwu,Auris już nie jest bezdomna, będzie zadbana i kochana :).Takie wiadomości są zawsze balsamem na serce po nieudanych adopcjach.Dodają nam skrzydeł i pozwalają nadal pomagać kolejnym schroniskowym bidulkom.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To ja jeszcze rozliczenie końcowe zrobię:)

 

Stan konta na 14 czerwiec wynosił +160,20 zł

 

Koszty:

-48 hotelowanie (15-18.06)

-50 zł transport do DS

Razem: -98 zł

 

+160,20 zł - 98 zł = +62,20 zł

Pozostałość po hotelowaniu Auris wynosi +62,20 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...