Jump to content
Dogomania

Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!


Rybka_39

Recommended Posts

[quote name='majqa']I tylko Was na moment spuścić z oka!!! :evil_lol: Tak, tak...zapewne schronisko ją czeka albo powrót ta stację benzynową. ;)[/quote]

Może jakiś tymczas nawet płatny, albo hoteli. Zrobimy bazarki i sie nazbiera kasy
:megagrin: :grins: :haha: :evillaug: :shiny: :mdrmed: :evilbat: :-D :roflt:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 908
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę, że czas najwyższy na zmianę tytułu Mańciowego wątku. ;)
Niech niunia ma już swoje pewniackie miejsce, choć żyjąc w nieświadomości ogłoszeń tak właśnie uważała od samego początku. Stuknęły 2 miesiące przekochanego czasu z tą słodzizną więc niech jej płyną kolejne i oby przekładały się na lata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']To ja Ci Majguś pogratuluję decyzji i publicznie uściskam :calus:[/quote]
Dziękuję Mojej Kochanej Sile Wsparcia!!! :loveu: :loveu: :loveu: Niech się maleństwo ucieszy normalnością, której ktoś jej pozbawił.
A propos...Mąż miał dziś do załatwienia sprawę u swojej mamy więc zabrał Maniuśkę. Jak wrócił to parskał śmiechem. Otóż...Mania znała już mieszkanko teściowej ale - ale - ale ja z nimi nie poszłam. :razz:
Wobec tego, Mania nie dość, że nie chciała wejść do mieszkanka, o windzie (skądinąd już jej znanej) nie wspomnę, to kiedy na parę minut, słownie parę, została już tam wciągnięta, to cały ten czas przestała tyłem do mieszkanka, a przodem do wyjścia byle tylko zrobić chodu do naszego domku. Kiedy wpadła po spacerku, natychmiast do mnie przywarła, a potem fru, na swoje bocianie gniazdo, czyli kanapkę z kocykiem i podejrzliwie łypała na męża. :evil_lol: Coś mi się widzi, że jutro, jak im razem przyjdzie wyjść, będę musiała ją eskortować na klatkę schodową.
Bida, tak bardzo bała się, że została wyprowadzona na "wieczne nie wracaj". Eh, co w tej jej łepetynce musi siedzieć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...