Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]Format A4, rozdzielczość i spady dostosowane do wydruku na drukarkach atramentowych i laserowych, tak aby również w wersji czarno-białej druk był dobrej jakości. Jeżeli ktoś ma możliwość, zechce drukować techniką offsetową proszę o info dam pdf do offsetu.

Tutaj miniaturka:[/B]

[IMG]http://images6.fotosik.pl/281/94c2ca021224cb30.jpg[/IMG]

[SIZE=4][B]Tutaj link do pliku *pdf na hostingu:[/B][/SIZE]
[URL]http://www.sendspace.pl/file/A9zbBHQC/[/URL]

:cool1:

Link to comment
Share on other sites

łooo, plakat mistrz !

ja dziś rozwiesiłam plakat u siebie w pracy
sądziłam, że raczej odzewu nie będzie
ale rano dziś wchodzę do kuchni (gdzie jest tablica do ogłoszeń)
i co? :-o wszyscy tam pod plakatem dyskutują ;)
zaraz weszłam im w słowo :eviltong:
mówię, że pomoc mile widziana, że psiaki kochane i potrzebują domów

[CENTER][SIZE=3][B]prosili mnie o stronę internetową z psiakami do adopcji ;)[/B]
[B] którą najlepiej podać?[/B][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Eto']Isadorko czy ty sypiasz wogóle ?
a twój plakat jest po prostu mistrzowski :loveu:[/quote]

Czasem sypiam ... :0. Po prostu jak mnie "coś najdzie" to nie ma zmiłuj. Wczoraj szykowałam materiały na filmik o akcji Krężel. To tak abym miała co w weekend robić :). Najdłuzej mi zajęło szukanie podkłądu z marszem tureckim i żałobnym.

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

słuchajacie mam chętną osobę na zakup 20 toreb ekologicznych Emirowych (tych z allegro) które chce przekazać do dalszej odsprzedaży. Czy ja moge potem te torby sprzedać na naszym bazarku dogomaniackim z przeznaczeniem na Emir? czy Emir nie będzie miała nic przeciwko?

[COLOR=Red] a poza tym , komu torbę ? [/COLOR]

[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=441336447[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']łooo, plakat mistrz !

ja dziś rozwiesiłam plakat u siebie w pracy
sądziłam, że raczej odzewu nie będzie
ale rano dziś wchodzę do kuchni (gdzie jest tablica do ogłoszeń)
i co? :-o wszyscy tam pod plakatem dyskutują ;)
zaraz weszłam im w słowo :eviltong:
mówię, że pomoc mile widziana, że psiaki kochane i potrzebują domów
[/quote]

u mnie zniknęła w skutek remontu korkowa tablica informacyjna, i nie ma gdzie wieszac. kombinuję, jak to zrobic, bo jak przykleję na świeżutką ścianę, to mnie zlinczują :roll:.

Link to comment
Share on other sites

raport- przelałam dziś parę groszy z bazarku filmowego na SdZ - nie piszę po podziękowania, tylko żeby się upewnić, że wszystko ok: w 1 poście jest adres PKO w czarnkowie, a mój system bankowy pokazał, że to konto jest bodaj w pile. ale sprawdzałam dwa razy nr, zgadza się, być może to jakieś bankowe rozróżnienia?

i jeszcze - rozumiem, że transport do lublina już niepotrzebny? samochód idzie do sprzedaży, więc będę go miała jeszcze przez 2 tyg (może dłużej, zależy od chętnych, ale minimum 2 na pewno). przez ten czas jestem do wykorzystania.

a co tam -powiesiłam ogłoszenie na szafie w kuchni pracowej, najwyżej mnie skrzyczą, ze szafy sie nie obwiesza....

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=Red]WAŻNE!!!
[/COLOR][/SIZE]
[B]Potrzebujemy kopii aktów adopcji i orzeczeń medycznych o psach, które zostały wyadoptowane lub sprzedane przez Ewę Biedrzycką, przydadzą się również oświadczenia na piśmie, na temat stanu adoptowanych - zakupionych psów
[/B]
przekażcie na inne wątki, jeśli mogę prosić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona'][SIZE=5][COLOR=Red]WAŻNE!!!
[/COLOR][/SIZE]
[B]Potrzebujemy kopii aktów adopcji i orzeczeń medycznych o psach, które zostały wyadoptowane lub sprzedane przez Ewę Biedrzycką, przydadzą się również oświadczenia na piśmie, na temat stanu adoptowanych - zakupionych psów
[/B]
przekażcie na inne wątki, jeśli mogę prosić[/quote]
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy ta Ewa Biedrzycka nie miała możliwości sprzedania na allegro.
proszę o kontakt osobę, która wie więcej na jej temat. ew. mail, nr tel, nawet nieaktualny, i inne takie... coś się może dowiem, i przekażę wam ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][CENTER][FONT=Century Gothic][SIZE=5][B]2 edycja aukcji zakończona sprzedażą wszystkich cegiełek [/B](przed czasem)[/SIZE][/FONT]

:laugh2_2:


[IMG]http://images6.fotosik.pl/282/9d1ac345b01af1e3.png[/IMG]
[/CENTER][/QUOTE]
Ozesz Isadora, walisz jak burza !! Nie proszé nawet o trzeciá edycjé dopóki kochana nie powiesz co z oplatami za te aukcje- 2 zakonczone po 70zl kazda = 140zl za dwie pierwsze aukcje. Trzecia to kolejne 70zl prowizji dla allegro. Dawaj konto i wal trzeciá edycjé jesli mozesz, ale inaczej nie.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Bardzo proszę o pomoc dla Magdy222 która zabiera dzisiaj kolejnego psa. Ma przewozić jeszcze jednego i jest z tym duży problem. Dziewczyna potrzebuje transportu dla niego z Katowic do Krakowa na DS. Bardzo proszę o zgłoszenie się osoby która może go przewieźć.[/B]

[B][SIZE=4]Potrzebny pilny transport Katowice-Kraków.[/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka'][CENTER][B]Bardzo proszę o pomoc dla Magdy222 która zabiera dzisiaj kolejnego psa. Ma przewozić jeszcze jednego i jest z tym duży problem. Dziewczyna potrzebuje transportu dla niego z Katowic do Krakowa na DS. Bardzo proszę o zgłoszenie się osoby która może go przewieźć.[/B][/CENTER]



[CENTER][B][SIZE=4]Potrzebny pilny transport Katowice-Kraków.[/SIZE][/B][/CENTER]
[/quote]
a na wątek transportowy dałaś?

Link to comment
Share on other sites

Kahoona, przekleiłam Twój apel n/t adopcji piesków od E. Biedrzyckiej na Zwierza wieluńskiego.

W zeszłym tygodniu mili Goście:loveu: z Trzcianki zabrali pozostałą ilość (100,7 kg) karmy oraz wór z tekstyliami.
Otrzymałam stosowne potwierdzenia przekazania karmy do celu i w przyszłym tygodniu będę rozwozić Darczyńcom potwierdzone protokoły przejęcia darów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Salbinka uratowała sytuację z tranportem na Kraków.:lol::lol:
DS zawiadomiony, że psiak dzisiaj przyjedzie.
Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc:loveu::loveu::loveu:[/quote]


[SIZE=4][COLOR=blue][B]irenaka, bardzoo Ci dziekuję!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...