Jump to content
Dogomania

Belula

Members
 • Content Count

  795
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

4 Followers

About Belula

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa Grochów

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć!

  udało mi się zalogować tu i widzę, że nadal jesteś. Cieszę się bardzo, bo często Ciebie wspominałam...

  U mnie 1000 zmian w życiu, ale Misio i Klamka mają się dobrze!

  Przydałoby się poplotkować, bywasz w Skaryszaku?

  Ja tu będe teraz zaglądała,

  pozdrawiam!!!!

  1. sleepingbyday

   sleepingbyday

   jestem, ale ostatnio rzadko bywam.. zosia w kwietniu umarła i przewróciło mi to całkiem życie... 

   a z waszyngtona się wyprowadziłam, mieszkam na gocławiu nad wisłą i tam spacerujemy. Do skaryszaka zdarza mi się wpadac, ale raczej rzadko.

   ale możnaby się umówic na jakiś spacer!

 2. Witajcie :) Nie mam wytłumaczenia, dlaczego tyle czasu tu nie zaglądałam.... Misiek świetnie ma się, je i biega po parku bez zmian, właśnie idziemy na ostatni obchód. Siwy pyszczek i ruda grzywa, nic się nie zmienił, a zobaczcie ile lat upłynęło.... Muszę tu się trochę rozejrzeć, zmian było dużo, nie wiem co i jak... Ściskam Was wszystkich i Misiek ogonkiem macha :) Będę wpadać często teraz!
 3. Witajcie kochani :) Od lat mnie tu nie było, ale wróciłam :) Winna Wam jestem info o Klamce, która nadal żyje i dobrze ma się. Staruszka już, pyszczek osiwiał, ale biega, chodzi na spacery i obecnie mieszka u mojego przyjaciela na Muranowie w Warszawie. Jest traktowana jak księżniczka i robi co chce :) Należało jej się za to, co przeżyła. Idę teraz na wątek Misia/Kamyka, i napiszę co u niego
 4. Na radomskim wątku schroniskowym padło hasło, potrzebna wizyta przedadopcyjna dla szczeniaka w Warszawie okolice Promenady /ul.Rechniewskeigo

  proszę odezwij się

  akcję koordynuje Anita

  http://www.dogomania.pl/threads/195056-Schronisko-w-*RADOMIU*-setki-wpatrzonych-w-kraty-oczu-czeka-na-pomoc!?p=16278570&viewfull=1#post16278570

 5. mama nowego tymczasa - wypisz, wymaluj, kuzyn rekińczyka... i charakter kargula, będzie chciał kafara zjeśc. ale mu nie damy, niech sie socjalizuje gbur jeden.

  można się spiknąć, np. w niedzielę?

 6. Też mnie tu dawno nie było, i nic nie wiem, co u dziewczynek? Porastają w futerko przed zimą?
 7. Cześć, co tam u Ciebie? U mnie wiele się działo, głównie kłopoty, umawiamy się na spacer z psami? Póki mrozy nie przyszły możemy polatać po skaryszaku, ja wezmę Kafara, żeby Zosi nie stresować.

 8. I co u Kajko? Cały czas dobrze? Ten pies to historia kultowa, napisz coś :)
 9. I co tam u Atosa? Jest nadal z Wami?
 10. Słuchajcie, fotki aktualne mam na fb i nasza klasa, może ktoś zechce tam mnie odnaleźć z Was?? Najczęściej jesteśmy z Klamma, Misiek i Kafar na facebook, tam dodaje się zdjęcia prosto z komputera:)
 11. Hej Wam, pani nie jest komputerowa... Ale z rozmowy wynikało, że bardzo są wszyscy w nim zakochani. Swoją drogą to wkurzające, te ośrodki i hotele, które nie przyjmują psów. Może zrobić jakąś akcję, popierania i promowania miejsc dla ludzi z psami, tak, żeby miejsca "bez psów" zostały w tyle, jak się to nagłośni, to może więcej będzie przyjaznych psom miejsc, a mniej psów wyrzucanych na wakacje.
 12. Pamiętam Cię Toffiku, rzadko tu bywam teraz, ale ucieszyłam się z tego, co tu wyczytałam, Trzymam kciuki, niech tym razem Ci się uda :)
 13. Sorki, że się nie odzywałam wcześniej, strasznie dużo się u mnie działo, jeszcze dodatkowo 2 pobyty w szpitalu, ale dała, radę. Natomiast sprawa Rekinka się ładnie rozwiązała, odezwała się do mnie dziewczyna, która miała jontakt na jakąś hodowlę w 3mieście, i nasza Pani tam znalazła dla niego miejsce, była bardzo zadowolona z szybkiego odzewu dogo, bo sprawę załatwiłyśmy w 2 dni. :)
 14. No i co dalej w tej sprawie słychać? Pytam się ja i pytają moje dwa psy z Krężla, Klamka i Misio. Czekamy na efekt działania wymiaru sprawiedliwości.
×
×
 • Create New...