Jump to content
Dogomania

Kilkugodzinne szczeniaczki wyrzucone jak śmieć ! !


basia0607

Recommended Posts

[quote name='BIANKA1'] Ja tak podstawiam kocie wypierdki Puniowi , który ma silny instynkt ojcowski . Maluchy po takich zabiegach są szczęsliwsze .[/quote]
Bianka1 no nie, nastepne dotad nieznane mi zalety Punia???
fantastyczny facet
jacie jacie
:loveu:

maluszku trzymaj sie!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maluszek jest grzecznym noworodkiem. Budzi się co 2 godziny i zasypia.
Po karmieniu tak jak pisze w książce , koo i siuu. Potem mycie pupiny, masaż i do koszyczka. Wydaj mi się , że rosnie jak na drożdżach.
Dzisiaj przyszla do mnie kobieta i powiedziała, że widziala o godz. 1 w nocy jak para mlodych ludzi wyniiosla je pod sklep.Nie widziala dobrze ich twarzy bo patrzyla z wyskokiego balkonu. Placz maluchów ją obudzil.
Dozorczyni z jednego z blokow na osiedlu w poniedzialek znalazla w śmietniku plecaki a w nim martwe szczeniaki.
Wyliczylam , że maluchy leżały pod sklepem 9 godzin. Sklep na srodku osiedla, ludzie szli do kosciola , nikt nie zareagowal. Dobrze , ze policjanci nic z nimi nie zrobili tylko przywiezli do mnie !

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10590692&posted=1#post10590692[/URL]

Cioteczki,przepraszam za offa...Potrzebuję wsparcia na wątku...:oops:
Napisałam,że nie uśpię ewentualnego miotu,ponieważ ja nie zabijam...i jest buuuurza...:oops:
A maluszek jest prześliczny!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że dostałaś pełną instrukcję co do opieki bo to bardzo ważne! Jednak muszę Ci powiedziec, że czasem taki szczeniorek jest silny i wydaje się byc wszystko ok, a w jednej chwili może po prostu odejśc z przyczyn niewyjaśnionych... W moim przypadku tak się stało po 10 długich dniach odchowywania pieska ze śmietnika. Miał 10 dni i już miało byc dobrze... To była chwila. Musisz byc przygotowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wet-siostra'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10590692&posted=1#post10590692[/URL]

Cioteczki,przepraszam za offa...Potrzebuję wsparcia na wątku...:oops:
Napisałam,że nie uśpię ewentualnego miotu,ponieważ ja nie zabijam...i jest buuuurza...:oops:
A maluszek jest prześliczny!:loveu:[/quote]
Wet, Ty nawet tutaj się skarżysz... ehh... i twierdzisz, że dajesz sobie rady...:shake:

Cudne maleństwo, mam nadzieję, że znajdzie się dla niego wspaniały i kochający domek :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosikf & dogs']Dobrze, że dostałaś pełną instrukcję co do opieki bo to bardzo ważne! Jednak muszę Ci powiedziec, że czasem taki szczeniorek jest silny i wydaje się byc wszystko ok, a w jednej chwili może po prostu odejśc z przyczyn niewyjaśnionych... W moim przypadku tak się stało po 10 długich dniach odchowywania pieska ze śmietnika. Miał 10 dni i już miało byc dobrze... To była chwila. Musisz byc przygotowana.[/quote]

Bardzo sie tego boję . Noc przeszała spokojnie/ dla malucha/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Bardzo sie tego boję . Noc przeszała spokojnie/ dla malucha/[/quote]
To dobrze . Wiem , że Ty jesteś wykończona . Psychicznie i fizycznie . Takie spanie na raty i budzenie się z przerażeniem , czy nie zaspałam , co zobacze jak odkryje kocyk . Przechodziłam to często z kociakami :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Wet, Ty nawet tutaj się skarżysz... ehh... i twierdzisz, że dajesz sobie rady...[/quote]
Jest drobna różnica między skarżeniem się,a proszeniem o pomoc na wątku...:p
Swoją drogą-bardzo dziękuję Cioteczkom za poparcie!:loveu: Mimo,że jestem wet-siostrą i wiem,że jest wiele bezdomnych psów,jestem zdecydowaną przeciwniczką zabijania ... Nieraz w pracy musiałam asystować przy tej czynności...I zawsze potem miałam dzień z głowy...:oops:
A jak się czuje maleństwo???:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Maleństwo będzie gwiazdą w mediach. Może odezwie się ktoś w sprawie ewentualnej adopcji/ za 2 mce/. Więcej nie chce pisać bo pewna osoba weszyla już za moimi plecami aby znienacka uderzyć! Dogo uczy rozumu !
Maleństwo jak narazie sprawuje sie i rozwija dobrze. Co do nocy to mój organizm sam się przestawil na co 2 godzinne wstawanie.
Jak narazie wszystko ok.

Link to comment
Share on other sites

Basia!
Czuj się jak młoda matka!:evil_lol:
Ja pamiętam,że porównywałam ten okres "odchowu" mojej Fufci do ludziego oseska i stwierdzam,że psi lepszy! Te "męki" nocne trwają bardzo krótko !
A z niemowlaczkiem dużo dłużej! Czas szybko płynie-już niedługo nocki będą Twoje!:lol:

Link to comment
Share on other sites

W tym wszystkim najbardziej meczą mnie moje kury czyt. jamniki.
Malina całą noc siedziala na fotelu przy biurku a na biurku stal koszyk z maluchem. Nie dosyć , że siedziala to zawodziła jak na torturach. Teraz też siedzi i zawodzi. Gdy biore koszyk z małą taki podnoszą rwetes , że słychac na całym osiedlu. Nie chcą też wychodzić na dwór.One nigdy nie były matkami a ciążę urojoną mają po każdej cieczce. Moglabym dawac im malucha do wylizania ale zaczynają ze sobą walczyć tzn. gotuje im sie w gardlach, warczą , stroszą sierść. Mamochy całą gebą.
Maluszek pojadl, zrobil co trzeba i śpi. Nie moge wymyśleć jej imienia.Nic mi nie pasuje. Mój TZ mówi na nią kicia, nie wiem skąd u niego takie skojarzenia.Do mnie nigdy tak nie mówił :mad:

Link to comment
Share on other sites

Kruszynka w pierwszy dzień po przywiezieniu do nas ważyla 200 gram. Dzisiaj waży 250. Widzę co dzień jak rośnie.
Maja Milka bardzo matkuje maleńkiej. Kładzie sie jak do karmienia, podnosi noge i ją wylizuje. Zrywa sie tylko jak ta zbliża sie do sutka. Ona nigdy nie byla matką. Tak jak przypuszczalam ma już ciążę urojoną , w sutkach ma mleko. Zobacze co bedzie dalej. Może wykarmi maleńką. Nie słyszalam o takim przypadku ale kto wie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...