Jump to content
Dogomania

Weterynarze godni polecenia


agamblu

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Ja mam taka prośbę
Dziś przywoże psiaka do domu z przytuliska i konieczna bedzie wizyta w przyszlym tygodniu na kontrolke w jakiej formie piesek jest. Czy mogłby mi ktos polecić coś w wawie i naprawde takiego zeby nie zdarli ze mnie bo prawdopodobnie czekac nas bedzie jeszcze sterylizacja a to juz raczej spory wydatek a u mnie sie nie przelewa a tez nie chce trafic na jakiegos konowala ktory tani a psiaka mi zmarnuje.........
bardzo prosze o jakies rady. Dodam ze mieszkam w Warszawie na Mokotowie a dokladniej przy Al.Niepodleglości. tak naprawde umiejscowienie lekarza nie ma znaczenia, dojade aby to bylo na terenie wawy.
Z gory dzieki za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Nie mieszkam co prawda w Warszawie, ale tak dużo ciepłych słów słyszałem o jednej z lecznic i pani doktor tam leczącej, że nie byłbym sobą, gdybym o niej nie napisał.
Chodzi mi o lek. wet. Beatę Rudnicką-Brzezny, lecznica "4 Łapy", ul. J. Olbrachta 26/2, tel. 022/837 84 70. Jest też kontakt mailowy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Naprawdę słyszałem SAME dobre rzeczy o niej i o lecznicy, którą zawiaduje.
Sami Warszawiacy też zapewne niedługo coś jeszcze podpowiedzą ;) .
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][B][COLOR=red]W ŁÓDZI[/COLOR][/B][/LEFT]

[LEFT]polecam 2 lecznice:[/LEFT]



[LEFT][B]1. wet. KATARZYNA MACIEJEWSKA [/B]
[B]ul. Siemiradzkiego 27[/B][/LEFT]

[LEFT]godziny otwarcia: pn-pt od 9 - 21 ( z tym ze Pani Katarzyna przyjmuje od 14 do 21)
sob: od 9- 12[/LEFT]


[LEFT][B]2. Dr Jachman [/B]
[B]Ul. Cieszyńska 12 ( chyba taki numer)[/B][/LEFT]

[LEFT]p.s. pytanie do moderatorów czy moge podac numerty telefonów do lecznic czy to bezie uznane za reklame ??[/LEFT]


[LEFT]moge tez podac adres jednej która warto omijac szerokim lukiem [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']p.s. pytanie do moderatorów czy moge podac numerty telefonów do lecznic czy to bezie uznane za reklame ?? [/quote]Jak najbardziej możesz podawać numery telefonów do polecanych lecznic.

[LEFT][quote name='filonekbezogonek']moge tez podac adres jednej która warto omijac szerokim lukiem[/quote]A o tym to już proszę nie tutaj - patrz regulamin, punkt 3.

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolinkaAndRoni']A z Częstochowy ???[/quote]

Ekhym :roll: Nie wiem czy nie za pozno pisze ;) Ale ja z wlasnego doswiadczenia jestem w stanie polecić tylko jednego lekarza... Odradzić mogę wiecej, ale to nie ten temat ;) Sama jeżdzę do państwa Żurawskich Al.Wolności 68/5. Zawsze jest ktoś pod telefonem więc nie boję się, że w razie czego zostane sama :shake: Jako nieliczni nie chcieli kroic mojego psa tylko znalezli inne rozwiązania. Szczególnie polecam osobom z labkami ;) Sami mają ich pełno :cool3: Ale nie tylko ;) No i wielki plus za podejscie!! Lekarze przy których moja Niuńka szału dostaje a jak jestesmy w okolicy to chce mi rękę wyrwać :evil_lol: Kolejny plus za ceny. Jeszcze większy za cierpliwość do mojej osoby bo jak już jestem to potrafię godzinę zadawać pytania :oops: No i co mnie zadziwilo to to, że nie wciskali karmy, która mają w sklepiku byle tylko zarobić, ale doradzili gdzie kupić taniej i jaką wybrać. Osobiscie jestem bardzo zadowolona.. nie wiem jak inni. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy ktoś już pisał, że w Chorzowie istnieje przy lecznicy [B]laboratorium weterynaryjne.[/B] Mają bardzo szeroki zakres badań: diagnostyka i leczenie alergii, biopsje, wymazy, posiewy i dobór antybiotyku (weterynaryjnego), pełny zakres badań laboratoeyjnych wykonywanych na miejscu przy użyciu [B]aparatury weterynaryjnej[/B]. Jakie to ostatnie jest ważne wiedzą ci, którzy już z tematem się spotkali.

Podaję namiary:

CHORZóW ul. SZCZECIńSKA 10, tel. 032 241 08 38,
czynne pn-pt 9,00-19,00
so 10,00-14,00
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Dojazd jest dobry. Laboratorium istnieje już jakiś czas i chyba nie wszyscy weterynarze o nim wiedzą.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=#0000ff][COLOR=Black] "Lek-Met" Gabinet Weterynaryjny Jarosław Mika
ul. Bełchatowska 16 /18
tel. 034 362 09 63
42-200 [COLOR=Red][U][B]CZĘSTOCHOWA[/B][/U][/COLOR]

Naprawde fajny weterynarz.
Miły, sympatyczny, przychodzi do domu w razie potrzeby.
Nie znam osoby która źle by o nim mówiła.
POLECAM!!
[/COLOR][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='spaniel5']A czy an tym forum jest jakiś weterynarz? [/QUOTE]
Tak, jest na dogomani kilku weterynarzy, niektórzy dość często zabierają głos w dziale "Weterynaria". Więc kiedy będziesz mieć problem, napisz, a pewnie prędzej czy później ktoś Ci odpowie...

Link to comment
Share on other sites

Witam, ja chciałabym polecić Gabinet Weterynaryjny Agaty i Marcina Klimczaków. Tu na dogomanii znalazłam ich adres Łubinowa 25 ŁÓDŹ
Wcześniej przyjmowali w Białych Błotach pod Bydgoszczą i leczyli moje liczne zwierzaki. To młodzi ludzie, dla których to co robią jest pasją. Jeśli czegoś nie wiedzą nie wstydzą się zapytać innych lekarzy lub skierować do specjalisty.
Do mojej suni chorej na mocznicę przyjeżdżali kilka razy dziennie z poświęceniem ratując jej życie. Ceny też były bardzo przystępne, w przeciwnym razie przy ilości zwierząt, którą posiadam już dawno bym zbankrutowała.
Bardzo, bardzo mi ich brakuje.

Teraz moim zwierzyńcem opiekuje się lekarz z Łochowa
Rafał Bernacki
Dębowa 32
Łochowo
Również w/g mnie godny polecenia.
Wiem, że pracuje też w bydgoskim schronisku. Mam nadzieję, że dziewczyny, które są tam wolontariuszkami potwierdzą moją opinię.

Link to comment
Share on other sites

Jaki jest waszym zdaniem dobry wet w Krakowie w śródmieściu?
[COLOR=red][/COLOR]
[COLOR=red]Twój post został zredagowany - uprzejmie proszę o zapoznanie się z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=80"][COLOR=red]Regulaminem[/COLOR][/URL] forum, a w szczególności z punktem 3.[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Z góry dziękuję![/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Mod Flaire[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Bielsko-Biała i okolice[/B]
polecam:
[CENTER][B]Beskidzką Klinikę Weterynaryjną[/B]
ul. Szarotki 16
Bielsko-Biała
tel. (033) 829 64 00
w naglych przypadkach 502 231 609
tu ich strona [URL="http://www.weterynarz.bielsko.pl"]www.weterynarz.bielsko.pl[/URL][/CENTER]

kiedy inni kazali czekac, to oni pomogli mojej koteczce, poprawnie zdiagnozowali i dzieki nim kicia dzis jest ze mna
profesjonalisci w kazdym calu!

PS
maja duuuuzo cierpliwosci dla panikujących mających tysiąc pytań włascicieli czworonogów ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...