Jump to content
Dogomania

Weterynarze godni polecenia


agamblu

Recommended Posts

Polecam następującego lekarza:

Lek. wet. Remigiusz Cichoń Specjalista Chorób Psów i Kotów

[B]Adres.[/B] 26-110 Skarzysko-Kam. ul. Żeromskiego 66
[B]tel. [/B](0-41) 25-15-500

Lekarz ten to lekarz z doskonałym doświadczeniem , super podejściem do właściciela i pacjenta , oraz wykazujący się bardzo dobrą wiedzą. W gabinecie mnóstwo dyplomów i odznaczeń. Specjalistyczna i fachowa pomoc!:multi:;) Lekarz z powołania a nie dla zysku....

Adres www lecznicy : [URL="http://www.dog.com.pl"]www.dog.com.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Śląsk.
[COLOR=red]Katowice[/COLOR]- [COLOR=red]dr. Gierek[/COLOR]-świetny chirurg na [COLOR=red]ul. Ceglan[/COLOR][COLOR=red]ej[/COLOR].:lol:
Wiele jest dobrych opinii na jego temat, nie tylko moja.
Zoperował łapę memu ciężko choremu psu.
Wymienił więzadło na sztuczne i usunął zapsutą łękotkę.
Efekt- w ogóle nie widać, że pies miał kiedykolwiek operację.
[COLOR=red]Katowice[/COLOR]- [COLOR=red]VITA VET[/COLOR] mała przychodnia weterynaryjan, bodajrze na [COLOR=red]Kijowskiej.:lol:[/COLOR]
Tam uratowano życie memu psu.
Lekarz z powołania a nie dla zysku.
Bierze grosze za pomoc, właściwie nie wiem jak on egzystuje.
[COLOR=red]Chorzów[/COLOR]- [COLOR=red]ul. Batorego 11[/COLOR], najlepsze w okolicy zdjęcia RTG, pomoc fachowa, przychodnia godna polecenia.:lol:
Nie polecam- kliniki na Brynowskiej w Katowicach, pana K.CZ.
Materialiści za wszelką cenę.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Na Podleśnej to chyba dr. Ratajska. Z tego co słyszałam jest niezła.[/quote]
Dzięki.

~*~

Byłam dzisiaj w lecznicy, wzięłam ulotkę z nazwiskami lekarzy. Bardzo proszę Was o opinie na temat:
[B] Dr nauk wet. Wojciech Karczewski
Dr nauk wet. Janusz Jędruch [/B]
Jeden z wetów (raczej dr Karczewski) będzie kastrował moją suczkę, dlatego bardzo zależy mi na Waszych opiniach, a w temacie nie znalazłam nic na temat tych lekarzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreamer']Dzięki.

~*~

Byłam dzisiaj w lecznicy, wzięłam ulotkę z nazwiskami lekarzy. Bardzo proszę Was o opinie na temat:
[B] Dr nauk wet. Wojciech Karczewski
Dr nauk wet. Janusz Jędruch [/B]
Jeden z wetów (raczej dr Karczewski) będzie kastrował moją suczkę, dlatego bardzo zależy mi na Waszych opiniach, a w temacie nie znalazłam nic na temat tych lekarzy.[/quote]

Karczewski -Geniusz od rozrodu.;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]A w Giżycku polecam Pana Jacka Brzeskiego![/SIZE]

[B]Adres[/B]

[SIZE=4]I Dywizji im. T. Kościuszki 25, 11-500 Giżycko, pow. giżycki, woj. warmińsko-mazurskie[/SIZE]
[B]Telefon[/B]

[B]+48874288969

Chodzę do niego z Leną, ma dobrze wyposażony gabinet, a w pomieszczeniu obok sklep zeologiczny.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[b][size=4]trÓjmiasto![/size][/b]
[b][size=4]polecam Dr.koŃczaka [/size][/b]
[b][size=4]rumia.ul.leŚna 1[/size][/b]
[b][/b]
[b]lecznice Prowadzi Ojciec I Syn Obydwoje Sa Znakomitymi Lekarzami,przyjeŻdzaja Do Nich Ludzie Z CaŁych Okolic TrÓjmiasta,nie Biora DuŻo Kasy,kochaja Zwierzaki I Naprawde W 100% Godni Polecenia[/b]

Link to comment
Share on other sites

W Mińsku Mazowieckim, Popławskiego 7, absolutnie znakomita p. doktór Ewa Miernik-Degórska, tel.(25) 758-27-15, codziennie po południu, w sobotę też. Leczymy u niej od 5 lat nasze psy i koty, pomimo mnóstwa pacjentów pamięta o każdym zwierzęciu, co mu było i kiedy. Warto przyjechać nawet z Warszawy, jeśli nie macie tam kogoś super.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='AiMiN']dr Roman LIZOŃ
Wałcz, woj, zachodniopomorskie
tel.: 067-258-32-30

Ja jeżdże tam ponad 130 km. Polecam jako weta z krwi i kości, z ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem, chętnie udzielającego porady. Godny polecenia![/quote]

Ja również polecam. Fachowiec z wielkim sercem dla zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='kasiaak']A ja polecam Szpital Weterynaryjny Krzemińskiego w Gdańsku na ul. łąkowej 35/38, tel 301 39 09.

Cały personel jest fachowy przemiły i oddany swojej pracy :)[/quote]

a ja BARDZO ODRADZAM! wszedzie, byle nie tam.. naprawde koszmar co tam sie dzieje, kilku wetow faszerowalo mi psa przeroznymi lekami, chcieli dawac coraz mocniejsze sterydy, wymyslili babeszjoze, borelioze, autoimmunoagresje, zatrucie, erlichioze, niewydolnosc nerek, watroby, wszystkiego po kolei. Zrobili milion badan- wynikow nie wydają, psa zabieraja do kazdego najprostszego badania /chocby mierzenia temperatury/. kiedy przyjechalam w nocy z psem z goraczka 42stopnie czekalam przed wejsciem do lecznicy 10 minut z psem na rekach, zanim laskawie mi otworzono, po czym na weta czekalam prawie pol godziny. wet zamiast dzialac - kolejne 30 minut na luzie sobie ze mna rozmawial i kazal mi podpisywac oswiadczenia, po czym oznajmil, ze jesli nie zostawie u nich psa w szpitalu na noc, to pewnie nie przezyje.
pies mial zapalenie krtani i tchawicy..............

natomiast jesli chodzi o polecanych wetow w Trojmiescie- w Gdansku polecam przede wszystkim dr Marka Wyszyńskiego - przyjmuje w gabinecie na Siedlcach przy ul.Skrajnej 5B.

Link to comment
Share on other sites

lek. wet. Tomasz Jaworek
ul. Bytkowska 32
Siemianowice Śląskie


Lekarz wyleczył naszego szczeniaka z parwowirozy. Jest bardzo troskliwy i widać, że zależy mu na losie pacjentów. Muszę nadmienić, że psina była strasznie wychudzona po zabraniu jej ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucek']lek. wet. Tomasz Jaworek
ul. Bytkowska 32
Siemianowice Śląskie

Lekarz wyleczył naszego szczeniaka z parwowirozy. Jest bardzo troskliwy i widać, że zależy mu na losie pacjentów. Muszę nadmienić, że psina była strasznie wychudzona po zabraniu jej ze schroniska.[/quote]

[B]Dla mnie polecanie w/w lekarza jest nieśmiesznym żartem![/B]
Zdecydowanie odradzam! Ten lekarz nie ma pojęcia o leczeniu psa, miałam sunieczkę chorą na wodogłowie wewnątrz - mózgowe, miała silne ataki neurologiczne a Pan Jaworek wmówił nam, że ma źle zrośniętą łapkę po złamaniu i wpakował ją w gips :angryy: Jak sobie dziś o tym przypomnę to mnie krew zalewa. W dodatku nakrzyczał na mojego męża, że nie potrafi utrzymać psa przy wykonaniu rentgena :mad:. Podawał mojej suni sterydy bez poinformowania nas o tym! :shake: Zero podejścia do zwierzęcia, zero cierpliwości, zero informacji, o wszystko należy się wypytywać.
[B][U]ODRADZAM![/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...