Jump to content
Dogomania

Jakaranda

Members
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

About Jakaranda

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.bisjakaranda.eu/
 1. [quote name='Lorelei']Ja też jeszcze potwierdzenia i numerka start. pocztą nie otrzymałam... :( Jak jest u Was?[/QUOTE] Na stronie Oddz. Będzin pisze w informacjach dla wystawców [COLOR=navy]Numery startowe psów opłaconych (w terminie) będą do odbioru na ringach u sekretarza w przerwach między sędziowaniem. Numery startowe psów nieopłaconych, będą do odbioru w sekretariacie, po uiszczeniu opłaty. [/COLOR]
 2. Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie!

  PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko Znajdki czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz bardzo potrzebuje pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki.

  link do wątku głosowania http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień

  link do wątku pomocy dla JoliB

  http://www.dogomania.pl/threads/214327-POŻAR-ZABRAŁ-CAŁY-DOBYTEK-p.JoliB-z-przytuliska-znajdki.pl-!!-POTRZEBNA-KAŻDA-POMOC!!?p=17599560#post17599560

 3. [quote name='Klementynkaa']durne pytanie - ringi sa w hali czy na powietrzu??? bo nie wiem w co się ubrać!!![/QUOTE] I tak i tak. W hali jest kilka ringów, większość pod chmurką
 4. Jakaranda

  klub

  [quote name='agnieska']Jest specjalny cennik dla hodowców i sportowców, najlepiej napisać do polskiego dystrybutora.[/QUOTE] Skorzystałam z rady i jutro mam dostać cennik. Moje suki się tą karmą zajadały i jak ceny będą dla mnie do przyjęcia to wracamy do tej karmy.
 5. Mają też kilka zestawów przysmaków + małe opakowanie karmy, którą również można stosować jako przysmaki. Cenowo wychodzi korzystniej niż zamawianie oddzielnie. Zamówiłam i jutro lub w poniedziałek mam dostać.
 6. Jakaranda

  Katowice 2011

  Do jutra pierwszy termin z obniżoną opłatą! Warto skorzystać z okazji. Zostało zgłoszonych wiele pięknych psów. Wystawa zapowiada się ciekawie.
 7. Jeżeli planujesz zakup szczeniaczka dopiero za pół roku to "po drodze" masz wystawę w Katowicach. Przed wystawą sprawdź na planie sędziowania na którym ringu i o której będą wystawane maltańczyki, przyjedź wcześniej, zostań dłużej i porozmawiaj z wystawcami o rasie, o hodowlach. Do marca już i tak zdobędziesz trochę wiadomości, więc nie będziesz nowicjuszem w temacie. Życzę powodzenia
 8. A ja już mam uwagę do obsady sędziowskiej w IX grupie. Brabantczyki sędziuje pan Rafał First, pozostałe rasy, a więc gryfoniki brukselskie i belgijskie - pani Dorota Ząbek. Te trzy rasy można ze sobą kojarzyć i w miotach rodzą się wszystkie trzy rodzaje gryfoników. Jaki sens rozdzielać je na dwa różne ringi? Żeby wystawcom urozmaicić życie?
 9. To straszne, że gryfoniki też trafiają do schronu. Czy coś więcej o nim wiadomo: stosunek do dzieci? kotów? innych psów? I jak długo jest w schronie? Jakieś zdjęcia są może? To wszystko jest ważne, jeżeli chce się psu pomóc.
 10. A które to zdjęcia (licząć od pierwszego brabantczyka)?
 11. Jak ktoś chce gryfonika bez bródki to przecież są brabantczyki:lol:. Moja sunia nazywa się Maruszka od Wilmy. Na razie była na dwóch wystawach w szczeniakach. Jesienią trochę z nią pojeżdżę po okolicznych wystawach. W galerii umieściłam zdjęcia z ostatniego weekendu jak mała łowi rybki. I złowiła;)! Trochę zdjęć gryfoników z wystawy katowickiej jest tutaj [URL]http://s283.photobucket.com/albums/kk294/Jakaranda_01/KATOWICE%20CACIB%202010/?start=20[/URL] [SIZE=1](chciałam umieścić na forum gryfonikowym ale nie napisałam odpowiedniej ilości postów, więc nie mogłam)[/SIZE]
 12. Mała ma swój album [URL]http://s283.photobucket.com/albums/kk294/Jakaranda_01/MARUSZKA/[/URL] faktycznie już zarosła i nadaje się ponownie do skubania.
 13. Tak. Zdjęcia 3 -10 przedstawiają pinczery średnie ale tylko ten był wystawiany. Rudy pinczer na zdjęciach jest synem suki ze zdjęcia nr 3.
 14. Fajnie, że trafiłam na forumowego psiaka:lol:. Pozdawiam
×
×
 • Create New...