Jump to content
Dogomania

Weterynarze godni polecenia


agamblu

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]RATUNKU!!!![/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Poszukuję PROFESJONALISTY! [B]W ŁODZI!!![/B] Pies ma guzek na ogonie, to mu ropieje i od 3 miesięcy nikt nie potrafi tego wyleczyć! W tym tygodniu pies był kastrowany (to podobno ma pomóc), dzisiaj przychodzę na wizytę pooperacyjną, pokazuję, że guzek się powiększył – wet ucisnął i znowu jest ropa. Pomysł na leczenie taki, że za tydzień znowu narkoza i dokładne czyszczenie ropnia! To czy nie dało się tego zrobić przy pierwszym znieczuleniu? Dokładnie przedwczoraj?! Pies od kilku tygodni (z małymi przerwami) jest na antybiotykach!![/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Przepraszam za te wykrzykniki, normalnie jestem osobą bardzo spokojną, ale chyba wyjdę z siebie – bardzo proszę Was o pomoc! Ja nawet nie twierdzę, że ci lekarze są źli, chyba tylko za mało dokładni...[/FONT][/SIZE]
[FONT='Times New Roman']W sumie mogę jechać do Wawy, ale może jednak znajdę kogoś na miejscu? Zwłaszcza że nie chcę na razie psa męczyć, bo jest świeżo po zabiegu.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

a ja polecam weta w Olsztynie a w sumie dwa gabinety jego, z tym,ze bardziej ten drugi ;) :

[B]Dr wet. Mirosław Obijalski[/B]
specjalista chorób psów i kotów oraz chirurgii weterynaryjnej

[B]Olsztyn, ul. Ks. Witolda 17,[/B]
tel. 089/ 527 54 12

Godziny przyjęć: pn.- pt. godz. 10.00-14.00 oraz 16.00-19.00
sob.- nd. godz. 10.00-12.00

a drugi gabinet i tam pani doktor godna polecenia to :

[B]Lek. wet. Dagmara Wardowska (polecam bo sam z psami tam chodze :) )[/B]
specjalista chorób psów i kotów

[B]Olsztyn, ul. Hanowskiego 9/ 59[/B]
(wejście od ul. Wilczyńskiego)
tel. 089/ 543 03 43

Godziny przyjęć: pn.- pt. godz. 12.00-20.00
sob. godz. 13.00- 15.00
nd. godz. 18.00- 20.00

Link to comment
Share on other sites

[B]WARSZAWA[/B]
Ja z czystym sumieniem mogę polecić (co już co prawda inni zrobili..) dr Wojciecha Czerwieckiego. Jest to lekarz świetny do diagnostyki, który nie szprycuje niepotrzebnie strydami jak niektórzy inni. Chodziłam do nich z moim boksiem i przez 3 lata dostawał ciągle prochy. Dopiero Czerwiecki sobie z nim poradził. Kolejki są do niego straszne, ale tylko jemu jestem gotowa zaufać i oddać psy do zoperowania.

Co do nowotowrów to rzeczywiście dr Jagielski.
Jest też specjalista od USG, który zajmował się moją sunią. Przyjmuje na Gocławiu, chyba na Unimskiego. Nie pamiętam nazwiska, ale jest świetny.
W nagłych przypadkach jeżdze na Gagarina. Kiedyś za darmo zoperowali mi tam psa, którego znalazłam na ulicy. Był potrącony przez samochód i miał otwarte złamanie przedniej łapy. Uratowali go.
To tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila-dog']a czy w[B] Katowicach[/B] to tylko ten na ordona jest godny polecenia?czy ktos zna jeszcze jakas dobra klinike?[/QUOTE]
W Katowicach miałam przyjemność poznać dr Gierka, ul. Ceglana. Moją sukę konsultował ortopedycznie, ale z tego co wiem, to cieszy się dobrą opinią także w innych sprawach. Bardzo fajny facet, miły, konkretny, nie żałuje czasu i uwagi pacjentom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasik13']Jest też specjalista od USG, który zajmował się moją sunią. Przyjmuje na Gocławiu, chyba na Unimskiego. Nie pamiętam nazwiska, ale jest świetny.[/quote]Dr Marciński ;) Przyjmuje też na Bemowie, na Powstańców Śląskich chyba. Byłam u niego z Sabiną kiedyś, ale nie mam porównania, bo to było jedyne USG, jakie jej do tej pory robiłam. Ale faktycznie, mnóstwo osób, w tym weterynarzy go poleca!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to bedzie temat na ten watek,ale chyba tak.
Na ul.Wawelskiej 22 w Warszawie otwarty został nowy gabinet wet.Piszę o nim w związku z tym że w kwietniu jest tam promocja na szczepienia przeciw wściekliźnie-[B]koszt to 15 zł[/B].Ja swojego tam zaszczepiłam,pracuje tam młodziutka,bardzo sympatyczna pani doktor.Podobało mi się że przed szczepieniem zbadała sama mojego Szoga,w poprzednim miejscu musiałam o to prosić.
Gabinet jest czynny od pn-pt w godzinach 11-19 i w sob.9-13

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka_1']Piszę o nim w związku z tym że w kwietniu jest tam promocja na szczepienia przeciw wściekliźnie-[B]koszt to 15 zł[/B].Ja swojego tam zaszczepiłam,pracuje tam młodziutka,bardzo sympatyczna pani doktor.Podobało mi się że przed szczepieniem zbadała sama mojego Szoga,w poprzednim miejscu musiałam o to prosić.[/quote]

Ja ze wścieklizne (Rabisin) też zapłaciłam 15 zł bez promocji, też w Warszawie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Ja ze wścieklizne (Rabisin) też zapłaciłam 15 zł bez promocji, też w Warszawie. :lol:[/quote]
Ja niestety nie miałam do tej pory takiego szczescia i placilam wiecej,poniewaz wet poinformowal mnie ze nie ma juz dofinansowania do szczepionek.Zamiescilam ta informacje bo byc moze ktos bedzie zainteresowany jesli placil wiecej.

Link to comment
Share on other sites

To na odwrót niż u mojego. Za ostatnią płaciłam 15 zł, a za poprzednie albo tyle samo, albo nieznacznie więcej.

Ogólnie w ostatnim czasie ceny za zabiegi weterynaryjne powinny zostać obniżone, bo ma to związek z zarządzeniem Izby Weteryraryjnej dotyczące minimalnych stawek ze zabiegi - o ile dobrze pamiętam zostały zniesione.
U mojej lecznicy tak właśnie się stało.

[quote name='Anka_1']Zamiescilam ta informacje bo byc moze ktos bedzie zainteresowany jesli placil wiecej.[/quote]

To dobrze pomyślałaś:lol: . Ja zawsze chodzę zawsze do jednego i nie mam za dużej możliwości porównania jeśli chodzi o ceny szczepionek czy zabiegów. Mój wet jest dobry i przy tym nie jest drogi, więc nie szukam innego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Ogólnie w ostatnim czasie ceny za zabiegi weterynaryjne powinny zostać obniżone, bo ma to związek z zarządzeniem Izby Weteryraryjnej dotyczące minimalnych stawek ze zabiegi - o ile dobrze pamiętam zostały zniesione.
U mojej lecznicy tak właśnie się stało.[/quote]Ceny minimalne zostały zniesione juz na początku ubiegłego roku, po interwencji UOKiK :lol:

Link to comment
Share on other sites

Polecam serdecznie diwe lecznicew Łodzi - Alf na ul. Lewej w Łodzi- ta klinika juz była tu polecana, polecam raz jeszcze oraz Żyrafę na ul. Białostockiej. Przystępne ceny, wszystkie zabiegi są robione w osobnej salce, przy czym są to zabiegi naprawde konieczne, a nie po to, zeby kogokolwiek naciągnąc. Polecam serdecznie, a wierzcie- wypróbowałam już wiele klinik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B] Szczególnie polecam:[/B]

[B]M.Stefanek ,Fabisz Roman [/B]
Stefana Batorego 11, Chorzów
tel (32) 247-12-08, (32) 346-12-15, (32) 346-12-14

Dzięki doktorowi Stefanek Avanti w dalszym ciągu jest z nami i jest w miarę zdrowy. Po kilku miesiącach biegania od weta do weta właśnie on postawił prawidłową diagnozę- niedoczynność tarczycy. A przez parę miesięcy inni leczyli mi go na wszystko i nic- a to alergia pokarmowa, na trawy, świerzb, pogryzienie przez mrówki :crazyeye: Dzisiaj Avanti leczy sie ponad 2 lata i jesteśmy tam stałymi klientami (ze wzgl. na ilość leków jakie dostaje, jesteśmy tam raz na miesiąc). Płacimy tylko za ew. zabiegi: tzn. badania hormonów tarczycy lub zużyty na miejscu lek.
Polecam!!! :happy1:

[B]I jeszcze:[/B]

[B]Lecznica dla Zwierząt [/B]
Dworcowa 60, Gliwice
tel (32) 231-45-22
[B]Dr Malik[/B]

Gdy mieszkałam w Gliwicach, leczył mojego sznaucerka min. i niufka. Parę razy wyciągał nam psy z podbramkowej sytuacji: sznaucerka: zatrucie prawdopodobnie trutką na szczury- pies był w stanie krytycznym, a po dwóch dniach hasał zdrów, niufka- uchronił przed kastracją (ostre zapalenie jąder) i wiele, wiele innych "chorobliwych" sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...