Jump to content
Dogomania

Weterynarze godni polecenia


agamblu

Recommended Posts

  • Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Vita']Z całego serca pragnę polecic na Sląsku "[B]Lecznicę weterynaryjną Małgorzaty i Piotra Młynarskich s.c w Zabrzu ul. Wolności 402; tel. 032/3701072 lub tel kom. 601 547 774"[/B]Pan dr Młynarski opiekuje się naszymi pieskami juz od 6 lat(!) nigdy nie zawiedliśmy się, zawsze diagnoza była trafna, czy to w wypadku choroby czy tez np USG ciąży naszej suczki- zawsze trafnie!
Lecznica wyposażona jest w sprzęt RTG, USG oraz posiada własne laboratorium- wyniki szybciutko i zawsze na miejscu. Pan Młynarski wciąż dokształac się, kończy nowe kursy...kocha to co robi co widac w kontaktach ze zwierzętami. Specjalizuje sie zwłaszcza w ortopedii, radiologii i chirurgii.Ostatnio także hematologii. Polecam gorąco, nie spotkałam większego pasjonaty i dobrego lekarza. I jest uczciwy jeśli chodzi o ceny, naprawde nie zdziera!
Moje cavaliery sa u niego bezpieczne[/quote]

Zgadzam się w stu procentach i rowniez serdecznie polecam! :)
Mimo iz dopiero od niecalego roku chodze tam ze swoim pieskiem to bywam tam często i przekonalam sie ze Ci lekarze naprawde wiedza co roobia i chca to robic.
Nabralam do nich zaufania juz po pirwszej wizycie :)
Pozatym pan Piotr ma niesamowite poczucie humoru :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[B][COLOR="Navy"]Potrzebuję bardzo dobrego weta w Warszawie - moja suczka ma od kilku miesięcy przewlekłe zapalenie jelita, oddaje kał z krwią, leczyłam ją u dwóch wetów i nic z tego. Wciąż to samo bardzo zależy mi na jakimś sprawdzonym specjaliście bo już brak mi sił i szkoda mi psa. Bardzo proszę o pilną radę!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

przyjmuje w gabinecie na Pradze pl. Hallera 6a; 03-464 Warszawa(022) 618-51-51 tylko rozpiski godzin nie pamietam

mam do niego komore jak chcesz, mozna umowic sie na konkretna godzine albo przyjsc w czasie jego godzin, ale to jakies 2 godzinki czekania

raz w tygodniu przyjmuje w klinice na Gagarina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saganka']Tygra, polecam prof. Lechowskiego. Nam pomogl bardzo w sprawach jelitowych. Przyjmuje w Multiwecie i na Bemowie.[/QUOTE]

Bemowo mamy pod nosem, przemyślę - narazie dostała leki - jak nie pomoże to spróbuję u Lechowskiego. Dzieki

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='tygra'][B][COLOR=navy]Potrzebuję bardzo dobrego weta w Warszawie - moja suczka ma od kilku miesięcy przewlekłe zapalenie jelita, oddaje kał z krwią, leczyłam ją u dwóch wetów i nic z tego. Wciąż to samo bardzo zależy mi na jakimś sprawdzonym specjaliście bo już brak mi sił i szkoda mi psa. Bardzo proszę o pilną radę!!!![/COLOR][/B][/quote]

Aboslutnie moge polecic lecznice Wila Vet w Wilanowie. lecznica jest czynna całą dobe. Super lekarze i specjalisci, ktorzy kochają swoją pracę i mają świetne podejscie do zwierząt, tak że moj pies 50 metrów przd lecznicą zaczyna ciągnac, zeby jak najszybciej sie tam znaleść.
Byłam juz w wielu lecznicach ale tę mogę polecic z czystym sumieniem. Mój psiak jest leczony tutaj i zawsze o kazdej porze moge liczyc na fachową pomoc.

[URL]http://www.wila-vet.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przeszłam już z moją sunią przez całą masę weterynarzy od największych klinik na Śląsku po niewielkie gabinety weterynaryjne. Bora cierpiała przez trzy lata i żaden nie potrafił jej pomóc (sunia jest chora, ma wodogłowie wewnątrz-mózgowe), gorzej bo leczyli ją nie na to co mieli i jeszcze jej szkodzili :angryy: Na całe szczęście trafił się jeden weterynarz, który najzwyczajniej "zabrał się konkretnie do roboty". [U]Dr Przemysław Padykuła z DOG-Vet-u w Chorzowie tel: 032/241-27-41[/U], cudowny człowiek z wieeeeelkim serduchem dla psiaków. Jeśli ktoś szuka fachowca dla swojego czworonożnego przyjaciela to szczerze go polecam, jest uczciwy i ma świetne, rewelacyjne podejście do zwierząt :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...