Jump to content
Dogomania

Evas

Members
 • Content Count

  1,523
 • Joined

 • Last visited

About Evas

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

833 profile views
 1. Moja paczka leżała trochę na poczcie zanim odebrałam. Bardzo dziękuję, śliczne te rzeczy. Pozdrawiam.
 2. Witam, nie mogę przeczytać całego wątku, nie orientuję się w sytuacji. Czy nie ma możliwości, żeby Borys przezimował w jakiejś szopie, gdzieś pod dachem?
 3. Dobry wieczór, proszę 2 cegiełki. Pozdrawiam.
 4. Sprawdziłam rozmiary w necie. Czy mogę prosić o zmierzenie w biuście bluzki nr 8, żakietu nr 30 i płaszcza nr 33?
 5. Przepraszam za milczenie, w sobotę znalazłam się w szpitalu i wczoraj wyszłam. Zaraz zrobię wpłatę. Pozdrawiam.
 6. Proszę nr 98 i widelec i łyżka za KT i 89 za CW
 7. Przesyłka dotarła już kilka dni temu, ale miałam bardzo trudny czas, co napisałam w wątku o Figuni. Dziękuję.
 8. witam,Przepraszam, za śmiałość. Aramis przebywa w punkcie przetrzymań w Pszczynie, niestety, to nie jest Jego miejsce docelowe, jeśli punkt się przepełni trafi do schroniska o bardzo złej renomie tj. do Mysłowic, a tam z powodu etykiety „agresywny” trafi pod igłę.

  Bardzo chcemy pomóc Aramisowi, jeśli możesz zaglądnij na Jego wątek, przyda nam się i Twoja wizyta, zaangażowanie, oraz najmniejsza deklaracja.Marzymy o tym, aby Aramis mógł popracować z behawiorystą;http://www.dogomania.pl/forum/thread...2agamy-o-pomoc

  ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA MAŃKA

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/231253-Dla-MAŃKA-od-Fifiego-)-do-02-09-12-20-00

  z poważaniem nk

 9. Evas

  Reklama banku BNP Paribas

  Od kilku dni zgrzytam zębami na idiotyczną reklamę tego banku. Pani z głupim uśmiechem wpuszcza do jednego pokoju kota i doga de bordeauxde. Słychać wrzaski, po czym ta pani z równie głupim uśmiechem wynosi kota ze zdemolowanego pokoju (schronił się na lampie). Chodzi o to, że trzeba remontować, wziąć kredyt. Znając inteligencję sporej części społeczeństwa, mogą to powtórzyć, jako świetną zabawę.
 10. Evas

  Agresywne psy na moim osiedlu

  Pani nie stara, ale chora, różnie może być. Ponieważ jest chora, psy przewodzą. Miałam problem z Figą, jak wyprowadziła się moja córka, którą uważała za właścicielkę. Szalała, nie słuchała mnie (płaciłam za spodnie), goniła psy, potrafiła wyskoczyć do pitbulki. Z czasem się ułożyło, słucha mnie. Mam nadzieję, że pani rozsądnie do tego podejdzie, żeby uniknąć kłopotów.
 11. Evas

  Kot i pies sam w domu?

  Radzę wziąć psa bardzo spokojnego, takiego, który toleruje koty. Na początku aklimatyzacji nie można zostawiać psa z kotem, kontrolować sytuację, takze pod kątem drugiego psa, czy się zgadzają. Mam psa i dwa koty, sunia, ze schroniska, od początku je tolerowała, chociaż jest zazdrosna czasami :) Ale na początku byłą w drugim pokoju i kontakty pod kontrolą.
×