Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

[quote name='monita']Eeeee, to nie wie co dobre :eviltong:[/quote]

Jest po prostu oszczędna:evil_lol: a ostatnio przyłapałam ją jak obgryzała klepki z podłogi (bo część została zciągnięta z powodu remontu)...
choć ogólnie nie narzekam bo za wiele w swoim życiu nie poniszczyła:roll:

Link to comment
Share on other sites

Solone matiasy w oleju. To jedyny smaczek, na ktory reaguje na spacerkach. Wiem, bo raz sprobowalam, ale ludzie jakos dziwnie za nami niuchali. Super sa tez pollitrowe butelki plastikowe, koniecznie zakrecone. Najpierw je odkreca i kulga nakretke, a potem zgryza butle na placek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarik']

A ostatnio odkryłam, że umie jeść kromki. I jak lubi! Smaruję mu świeży chlebek masełkiem, daję szyneczkę i serek. Wkłądam mu do pysia (a właściwie rzuca się na to),a le po chwili wypuszcza i czeka. Muszę to trzymać, a on sobie będzie powoli gryzł. Normalnie, jak człowiek: bierze kawałek, odgryza, mamle w pysiu i bierze następny. Najpierw rytualnie wyjada środek, a na końcu skórkę :evil_lol:[/quote]
Oooo to jak mój Victor!

Link to comment
Share on other sites

mój Reksio to kiedyś bardzo się interesował jedzeniem moich gryzoni więc zawsze mu musiałam też dac pare ziarenek- słonecznik wrecz uwielbiał. Suszone robaczki żółwi tez go interesowały i czasem ich próbował za każdym razem dziwiąc się jak one coś takiego mogą jeść:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Taishi']nasz maluch wczoraj wypił całą marynatę do kurczaka stojącą na blacie w kuchni ( oliwa, czosnek i bazylia) :evil_lol:[/quote]
To miał potem niezły poślizg:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Tak jak Deli nie miał problemów wczoraj z wyproznieniem:diabloti:po tym jak zjadł cała paczke granulowanych otrąb ze śliwką i zagryzł 6-8 tabletkami Nutradylu:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mój pies ma ostatnio szał na gryzaczki-krokodylki, o takie:
[url]http://animalia.pl/produkt,5517,135,Polkarm_Gryzak_krokodylek_mini_(8_cm)_mix_smak%C3%B3w_10_szt..html[/url]
Dostaje je 1-2 razy w tygodniu i na widok krokodylka prawie dostaje drgawek... :lol: A potem rozpracowuje z najwyższą rozkoszą :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Mój "szału ciał" dostaje na suszone płucka, żwacze, kurczaka, mandarynki i truskawki. Wymieniam te smakole dniami więc zawsze są super. Jak przygotowuję teraz truskawki ze śmietaną to bułce odzielam część do małej miseczki!! Mandarynki i truskawki to najlepsza nagroda na agility!!!-jeśli chodzi o smaczki:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...