Jump to content
Dogomania

baffi2

Members
 • Content Count

  2,838
 • Joined

 • Last visited

About baffi2

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poszukuję spacerowiczów z tych okolic, mam 4 mies. szczeniaka spragnionego kontaktu z innymi psami.
 2. baffi2

  Spacer po Warszawie

  Ktoś chętny na spacer w tak słoneczny dzień?;)
 3. Odwiedziłam dzisiaj przytulisko wraz z TŻem. A w zasadzie byliśmy tylko pod bramą, gdyż nie zostaliśmy wpuszczeni z uwagi na to, że było już ciemno i psy biegały luzem. Zawieźliśmy ponad 50kg karmy, i inne potrzebne rzeczy. P. Joanna była nam b. wdzięczna, aczkolwiek jak powiedziała przy 30 psach wystarczy to jedynie na kilka dni... Pomoc jest bardzo potrzebna, gdyż ma ona 6 tysięczny dług w hurtowni karmy dla zwierząt, potrzebuje pieniędzy na wykarmienie ich, weta, w dodatku ma zwierzaki na płatnych tymczasach, a wpłat na fundację jest coraz mniej. Może uda nam się przywrócić wątek do życia, a co za tym idzie, również pomoc dogomaniaków? Podaję FB fundacji - tam nr konta i info o zwierzakach: [url]https://www.facebook.com/pages/Fundacja-w-Obronie-Zwierząt-MAJA/133890806625286[/url]
 4. http://www.dogomania.pl/threads/202440

  Sunia w dramatycznej sytuacji finansowej... jej szczeniaki spod sklepu zostały zabrane przez przechodniów, a ona biedna została sama. Aktualnie przebywa w hoteliku, ale sytuacja finansowa jest dramatyczna!!! Prosimy, dorzuć złotówkę na hotelik :-(

 5. baffi2

  Śląski zlot Dogomaniaków !!;)

  łaał ładnie tam :cool3: [url]http://i36.tinypic.com/se0kkp.jpg[/url] Ewkaaa :loveu: i kibel :evil_lol:
 6. baffi2

  Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!

  [quote name='dogomanka_']potrzebę zobaczenia co macie dobrego w lodówce i na stole przy lodówce.:evil_lol:[/quote] o celach konsumpcyjnych nie wspominając :eviltong: :evil_lol: PS czy tylko ja mam takie zdolności że zostawiłam na zlocie obrożę dla psa czy może ktoś jeszcze? :razz:
 7. baffi2

  Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!

  ......... [SIZE=1]sory [/SIZE]:evil_lol:
 8. baffi2

  Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!

  [SIZE=6][B][COLOR=Lime]siedemdziesiąt cztery[/COLOR][/B][/SIZE] ;p
 9. baffi2

  Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!

  jak teraz policzyłam to też mi wyszło że 78. ;dd
 10. baffi2

  Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!

  Jeśli są jakieś obawy że w takim składzie w 8 osobowym domku psy się nie dogadają, to może zrobić tak jak było na początku - nasz domek przenieść do tego 8 os. + jeszcze do nas np domek nr 6 jeśli się dziewczyny zgodzą? I wtedy 2 domki 4 osobowe do dyspozycji? :eviltong:
 11. baffi2

  Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!

  [quote name='basia bonnie']Ale jakie wolne miejsca ? :cool3: po to teraz są zapisy,żeby można było zadzwonić i zarezerwować odpowiednią ilość miejsc. Jak potem ktoś będzie chciał jechać to niech sam dzwoni do ośrodka i rezerwuje i będzie mieć drożej :diabloti:[/quote] chyba chodziło o wolne miejsca w domkach :eviltong: ?
×