Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ja kupiłam mojej suczce bravo warkocz ring o smaku jagnięciny. Bardzo fajny przysmak, którym pies na chwilę się zajmie. Można mu wcześniej takim ringiem porzucać, pobawić[URL="http://www.zoomania.pl/product_info.php/products_id/4162"][/URL], a potem piesek sobie ze smakiem zje. Kupiłam mojemu pieskowi coś takiego na zoomania.pl, często tam kupuje przysmaki, bo są dobre i w miarę tanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Mój nieżyjący już niestety basecik Melon uwielbiał marchewkę, winogrona, pieczarki, jabłka, malinki, pomidory, ser pleśniowy. Ale jego największą miłością były mandarynki. Zawsze kiedy jadłam mandarynkę dla mnie był jeden ząbek dla niego drugi, następny dla mnie i znów dla niego:) Jak czasem dla żartu zjadłam dwa ząbki pod rząd strasznie się na mnie denerwował i obszczekiwał mnie. Odkąd go nie ma strasznie przykro mi jeść mandarynki.
Obecny Malamut lubi marchewkę, jak słyszy obieraczkę do jarzyn zaraz przybiega do kuchni. Lubi też winogrona:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...