Jump to content
Dogomania

Rahl

Members
 • Content Count

  4,423
 • Joined

 • Last visited

About Rahl

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/20/1996

Contact Methods

 • AIM
  3546794
 • Website URL
  http://www.otostrona.pl/gordon
 • Skype
  bardolino-asiula

Converted

 • Biography
  Uczennicą ;)
 • Location
  Bielany Wrocławskie
 • Interests
  setery i inne myśliwskie
 1. Ppx

  Hejka :) !

  Może chciałabyś wybrać się na zlot? Jest jeszcze wolne miejsce. ;D

  Informacje : www.chien.laa.pl .

 2. [quote name='Onomato-Peja']Ty żyjesz? ;D[/QUOTE] Ledwo, ledwo... :lol: Ale czasami się nawet objawię na dogomanii... Martyna powinna czuć się wyróżniona, skoro własnej galerii nie odwiedzam... :D Czemu ten twój labrador taki chudy jest? Dziwny jakiś... :roll:
 3. Super, że wróciłaś na dogo. :) Smutny widok tych psów...
 4. Dzisiaj wieczór powinnam już wiedzieć, czy termin tamtego wyjazdu jakoś można przesunąć. Ale mi się strasznie pokomplikowało, bo ten wyjazd z rodzicami okazał się trochę niepewny... Do kiedy muszę się ostatecznie ostatecznie określić? Przepraszam wszystkie osoby na liście rezerwowej, że tak zwlekam z tą decyzją, gdybym wcześniej wiedziała jak to wszystko będzie to bym sobie nawet smaku na zlot nie robiła. :shake:
 5. [quote name='ulvhedinn']Niewykluczone, że w tym roku nareszcie będę jechać autem ;)[/QUOTE] Własnym?... :razz: :evil_lol: U mnie w tym roku ciężko z dojazdem, bo... mojemu tacie nie chce się jechać :evil_lol: Czyli możliwe, że wraz z innymi dogomaniakami z Wrocławia pojadę pociągiem...:) Chociaż pewnie tata zmieni zdanie... ;)
 6. Trzeba zdobyć informacje nt. ewentualnego kolejnego domku, lub namiotów. Myślę, że wtedy zobaczymy, jak będzie wyglądała sytuacja z osobami towarzyszącymi.
 7. Deer, po prostu te zdjęcia wyglądają jak z komórki ; > [IMG]http://i52.tinypic.com/35laec3.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/29vmn95.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/1h2dso.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2l8itjp.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2e3sbo2.jpg[/IMG]
 8. [IMG]http://i56.tinypic.com/241756s.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/123se0z.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/dq39g2.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/15dntol.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2zpt7uo.jpg[/IMG]
 9. [IMG]http://i56.tinypic.com/2jg8ec4.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/x1ayzd.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/10f2hlf.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/eju91g.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2vnj2p2.jpg[/IMG]
 10. Jeśli chodzi o Dębno, to dla mnie byłoby ok, no ale mam 4,5h dojazdu tam. Jeżeli Ada by się chciała zabrać (no bo pewnie jakie inne rozwiązanie będzie miała :D) to już będzie dla niej na pewno niezła wyprawa. Plusem miejscowości jest to, że tym razem bliżej jest jakiś park narodowy... I jak się wybiorę, to nie będę musiała w Sosnowcu nocować (dalej mam traumę...):D No właśnie, jak się w ogóle wybiorę. Wakacje mam trochę zapchane, Pusiakowa do mnie przyjeżdża, ja jadę do innej koleżanki i potem z babcią do Suśca "koło" Rzeszowa jadę. Jeszcze rodzice nad morze rozważają wyjazd... Jakby wepchał się w to jeszcze zlot, to naprawdę pełne wydarzeń wakacje. Najgorsze, że nie znam żadnej daty, podczas jakiej gdziekolwiek spędziłabym moje wakacje. [B]Byłabym za sierpniem, albo środkiem lipca jakoś[/B] [B](wersja dla tych, którzy nie chcą czytać o rozterkach mojego życia prywatnego :p)[/B]... Ale jak sierpień, to tylko do 20, bo 20 są moje urodziny i może(!) pojadę na koncert w ten dzień. :) No i o ile w ogóle mnie chcecie ponownie na tym zlocie :evil_lol:
 11. Ośrodek Pomocy dla Zwierząt w Uciechowie prosi miłośników zwierząt o pomoc w głosowaniu.

  Wystarczy wejść na:

  http://www.tesco.pl/schroniska/ranking-schronisk.php

  i wybrać Uciechów, Osiedle Białe 7.

  Chcemy, aby Polska usłyszała o nas, a wygrana suma pieniężna pozwoli

  opłacić np. weterynarza. Ostatnimi czasy w Uciechowie ciężko wiąże się

  koniec z końcem, więc wygrana jest dla nas bardzo ważna.

  Aby poznać nas i naszych podopiecznych lepiej wejdź na:

  www.uciechow.com

  JEDNO KLIKNIĘCIE POPRAWI ŻYCIE UCIECHOWIAKÓW!!!

 12. [IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/fotoski/DSC_1881.jpg[/IMG] Tylko jedno, bo akurat lunęło deszczem i nie udało mi się więcej zrobic:)
 13. [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSC_0476.jpg[/url] Jak pisałam Martynie, to mi się najbardziej podoba. :) Witam się po raz pierwszy.:)
 14. heh dziekuje :) zlamalam sobie reke, wiec troche potrwa, zanim beda nastepne zdjecia.
 15. Dziękujemy wszystkim : ) Wczorajsze zdjęcia - brzydkie i nieudane, bo złe oświetlenie było... Nie ma to jak robienie zdjęc w samo południe... [IMG]http://i54.tinypic.com/2u46d54.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/9igu1v.jpg[/IMG] Trzeba było złapac gordona, bo kombajn jakiś z przodu był i musieliśmy pojechac na inne miejsce [IMG]http://i54.tinypic.com/11m5dzo.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/bj8w39.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/f5bo82.jpg[/IMG]
×
×
 • Create New...