Jump to content
Dogomania

Rahl

Members
 • Posts

  4423
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Rahl

 • Birthday 08/20/1996

Contact Methods

 • AIM
  3546794
 • Website URL
  http://www.otostrona.pl/gordon
 • Skype
  bardolino-asiula

Converted

 • Biography
  Uczennicą ;)
 • Location
  Bielany Wrocławskie
 • Interests
  setery i inne myśliwskie

Rahl's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Ppx

  Hejka :) !

  Może chciałabyś wybrać się na zlot? Jest jeszcze wolne miejsce. ;D

  Informacje : www.chien.laa.pl .

 2. [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/DSC_0477.jpg[/url] Po prostu prześliczne zdjęcie! :)
 3. [quote name='Onomato-Peja']Ty żyjesz? ;D[/QUOTE] Ledwo, ledwo... :lol: Ale czasami się nawet objawię na dogomanii... Martyna powinna czuć się wyróżniona, skoro własnej galerii nie odwiedzam... :D Czemu ten twój labrador taki chudy jest? Dziwny jakiś... :roll:
 4. Super, że wróciłaś na dogo. :) Smutny widok tych psów...
 5. Ppx

  Może chciałabyś wybrać się na Podkarpacki Zlot Miłośników Psów :loveu: ?

  Jest organizowany przez forum www.chien.laa.pl .

 6. Ok, mogę już napisać, że nie wyrobię się na zlot. Można mnie i moją os. tow. wypisać. Szkoda, że tak wyszło i przepraszam, że tak późno piszę - ale cały czas miałam jakąś nadzieję...
 7. Dzięki za wiadomość na pw. Być może w przyszłym tygodniu uda mi się wpłacić niezbyt dużą sumę pieniędzy, ale zawsze coś. Postaram się jak najszybciej wpłacić. :)
 8. [quote name='dogomanka_']dobra, to jak wszyscy to wszyscy, kto ma jeszcze w okolicach czerwca - lipca urodziny? to kupie od razu dla wszystkich prezenty, a co sie bede! :diabloti:[/QUOTE] Sierpień też się liczy? :razz: :evil_lol:
 9. [quote name='Avaloth'] Asia- do 15 kwietnia może byc ? [/QUOTE] Jasne! Super, że tak długo, powinnam wyjaśnić sprawy do tego czasu :)
 10. Dzisiaj wieczór powinnam już wiedzieć, czy termin tamtego wyjazdu jakoś można przesunąć. Ale mi się strasznie pokomplikowało, bo ten wyjazd z rodzicami okazał się trochę niepewny... Do kiedy muszę się ostatecznie ostatecznie określić? Przepraszam wszystkie osoby na liście rezerwowej, że tak zwlekam z tą decyzją, gdybym wcześniej wiedziała jak to wszystko będzie to bym sobie nawet smaku na zlot nie robiła. :shake:
 11. [quote name='dogomanka_'] ja to nawet nie myśle jak dojade, pewnie busem do Krk, z Krk pociągiem czy czymś do NT, nie wiem jak mój Głąb to zniesie. :lol:[/QUOTE] Nie ma to jak zmęczenie... Kojarzysz pewnie, że mam na nazwisko Głąb. No i tak czytam, czytam, robię miny do monitora i zastanawiam się o co ci mogło chodzić :evil_lol:. [quote name='Avaloth'] Rahl, a co z Tobą ? jedziesz w końcu ?[/QUOTE] Dajcie mi dwa dni, dam ostateczną odpowiedź, jednak jest przewaga na nie... Tata dostał z góry zaplanowany urlop w czasie zlotu, a nie chciałabym odpuścić wyjazdu z rodzicami, bo mi bardzo zależy na miejscu, gdzie jedziemy. Raczej terminu urlopu nie idzie zmienić... :(
 12. Zależy ile miejsca tam będzie, w jakim terminie. Myślę, że kwota 10zł dopłaty nie jest tak bardzo zaporowa :) Niestety w ogóle stanął mi zlot pod znakiem zapytania, gdyż prawdopodobnie teraz okazało się że od 3 do 17 lipca w ogóle mnie nie ma, na razie nie wypisujcie z listy, zobaczymy jak to się potoczy dalej, spróbuję zmienić jakoś plany. Bo nie wiemy, jakie terminy mają wolne w Siewierzu?
 13. Zmiana miejsca na jakieś pojemniejsze przy tak dużej ilości chętnych to nawet dobre rozwiązanie... Zobaczymy jak z tym Dębnem wyjdzie. Ulv, gratuluję! :)
 14. [quote name='Karilka'] Mnie się podobało w Sierakowie ale to.. Poznań... Cena była przyzwoita, tereny przepiękne, dwa jeziorka, teren ogrodzony itd. [/QUOTE] Nie wiem, czy by nas tam chcieli po tamtym zlocie :evil_lol: Ale prawda, było ślicznie!
 15. [quote name='ulvhedinn']Niewykluczone, że w tym roku nareszcie będę jechać autem ;)[/QUOTE] Własnym?... :razz: :evil_lol: U mnie w tym roku ciężko z dojazdem, bo... mojemu tacie nie chce się jechać :evil_lol: Czyli możliwe, że wraz z innymi dogomaniakami z Wrocławia pojadę pociągiem...:) Chociaż pewnie tata zmieni zdanie... ;)
×
×
 • Create New...