Jump to content
Dogomania

Rahl

Members
 • Content Count

  4,423
 • Joined

 • Last visited

About Rahl

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/20/1996

Contact Methods

 • AIM
  3546794
 • Website URL
  http://www.otostrona.pl/gordon
 • Skype
  bardolino-asiula

Converted

 • Biography
  Uczennicą ;)
 • Location
  Bielany Wrocławskie
 • Interests
  setery i inne myśliwskie
 1. Ppx

  Hejka :) !

  Może chciałabyś wybrać się na zlot? Jest jeszcze wolne miejsce. ;D

  Informacje : www.chien.laa.pl .

 2. Rahl

  Puszek i przyjaciele :)

  [quote name='Onomato-Peja']Ty żyjesz? ;D[/QUOTE] Ledwo, ledwo... :lol: Ale czasami się nawet objawię na dogomanii... Martyna powinna czuć się wyróżniona, skoro własnej galerii nie odwiedzam... :D Czemu ten twój labrador taki chudy jest? Dziwny jakiś... :roll:
 3. Rahl

  Puszek i przyjaciele :)

  Super, że wróciłaś na dogo. :) Smutny widok tych psów...
 4. Ppx

  Może chciałabyś wybrać się na Podkarpacki Zlot Miłośników Psów :loveu: ?

  Jest organizowany przez forum www.chien.laa.pl .

 5. Dzięki za wiadomość na pw. Być może w przyszłym tygodniu uda mi się wpłacić niezbyt dużą sumę pieniędzy, ale zawsze coś. Postaram się jak najszybciej wpłacić. :)
 6. Rahl

  II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !

  [quote name='Avaloth'] Asia- do 15 kwietnia może byc ? [/QUOTE] Jasne! Super, że tak długo, powinnam wyjaśnić sprawy do tego czasu :)
 7. Rahl

  II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !

  Dzisiaj wieczór powinnam już wiedzieć, czy termin tamtego wyjazdu jakoś można przesunąć. Ale mi się strasznie pokomplikowało, bo ten wyjazd z rodzicami okazał się trochę niepewny... Do kiedy muszę się ostatecznie ostatecznie określić? Przepraszam wszystkie osoby na liście rezerwowej, że tak zwlekam z tą decyzją, gdybym wcześniej wiedziała jak to wszystko będzie to bym sobie nawet smaku na zlot nie robiła. :shake:
 8. Rahl

  II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !

  [quote name='Karilka'] Mnie się podobało w Sierakowie ale to.. Poznań... Cena była przyzwoita, tereny przepiękne, dwa jeziorka, teren ogrodzony itd. [/QUOTE] Nie wiem, czy by nas tam chcieli po tamtym zlocie :evil_lol: Ale prawda, było ślicznie!
 9. Rahl

  II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !

  [quote name='ulvhedinn']Niewykluczone, że w tym roku nareszcie będę jechać autem ;)[/QUOTE] Własnym?... :razz: :evil_lol: U mnie w tym roku ciężko z dojazdem, bo... mojemu tacie nie chce się jechać :evil_lol: Czyli możliwe, że wraz z innymi dogomaniakami z Wrocławia pojadę pociągiem...:) Chociaż pewnie tata zmieni zdanie... ;)
 10. Rahl

  II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !

  Trzeba zdobyć informacje nt. ewentualnego kolejnego domku, lub namiotów. Myślę, że wtedy zobaczymy, jak będzie wyglądała sytuacja z osobami towarzyszącymi.
 11. Rahl

  II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !

  [quote name='dog193']I szczerze mówiąc wolę się na zlocie spotkać z Ulv na przykład, niż z czyjąś osobą towarzyszącą...[/QUOTE] Racja! O wiele fajniej się spotkać z osobą, którą znasz z forum, a może nawet i z prawdziwego życia, niż z tysiącami osób towarzyszących, które do psów mają tyle co piernik do wiatraka - w końcu to zlot DOGOmaniaków. :) Sama poprosiłam, by dopisać os. tow. ze mną, ale co innego jeżeli jedzie tam rzeczywiście spotkać się z prawdziwymi dogomaniakami, a co innego jeżeli, mówiąc wprost, chce się zwyczajnie nawalić na wakacjach... :) Oczywiście jeżeli moja koleżanka, Patrycja, sprawi problem forumowym dogomaniakom, to nie będzie problemu z rezygnacją. Ale co ja w ogóle mówię, jeszcze na rezerwowej jestem - najpierw sama muszę się dostać na listę główną :). Co do szkoleniowca, to nie ma sensu... Wydaje mi się, że jeżeli wszyscy wymienimy się naszymi metodami szkoleniowymi, pomożemy sobie nawzajem, to możemy zdziałać podobne efekty, co szkoleniowiec.
 12. Rahl

  Nasze gordonowo! Reaktywacja galerii.

  Deer, po prostu te zdjęcia wyglądają jak z komórki ; > [IMG]http://i52.tinypic.com/35laec3.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/29vmn95.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/1h2dso.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2l8itjp.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2e3sbo2.jpg[/IMG]
 13. Rahl

  Nasze gordonowo! Reaktywacja galerii.

  [quote name='werbena520']...ale jaki radosny...nareszcie luzem....śliczne fotki[/QUOTE] Luzem jest on prawie codziennie, a na pewno w każdy weekend. Po prostu przez szkołę nie mam ani czasu, ani ochoty jeździć na te spacery, bo to jest niestety autem kilka(naście czasem) kilometrów. :) Mam więcej fotek, ale wstawię jutro, bądź później - by mieć zapas. :)
 14. Rahl

  Nasze gordonowo! Reaktywacja galerii.

  [IMG]http://i56.tinypic.com/241756s.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/123se0z.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/dq39g2.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/15dntol.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2zpt7uo.jpg[/IMG]
 15. Rahl

  Nasze gordonowo! Reaktywacja galerii.

  [IMG]http://i56.tinypic.com/2jg8ec4.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/x1ayzd.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/10f2hlf.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/eju91g.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2vnj2p2.jpg[/IMG]
×