Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

najgorsze jest to, że jak mój pies cieszy się, że przyszłam do domu, to z radości porywa paputek, który leży najbliżej niego na korytarzu i w nogi... najlepsza zabawa to jak pani goni swojego psa, ma wtedy niezłą uciechę. Na szczęście wzięłam się na sposób i po prostu nie reaguję na niego w takich chwilach, a on zrezygnowany puszcza paputek i przybiega do mnie się witać :)
Ciekawe, kiedy mu przejdzie ta szczenięca skłonność do brojenia.

Link to comment
Share on other sites

Fadzika ulubionym przysmakiem są zwykłe drobiazgi codziennego użytku, typu kanapa, fotel, czy też tapicerka wygłuszająca drzwiowa...:diabloti: Trochę łykowate ale jak dla ekscentrycznego podniebienia Kluska może być^^'

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

Hmmm czasami nasze psy zjadają coś rabunkowo ponieważ bardzo potrzebują danego składnika. Pies mógłby, a nawet powinien otrzymywać surowe mięso, nabiał, warzywa, owoce. Czy karminie gotowanym, czy suchą karmą, czy puszkami, czy BARF - potrzeb swojego psa poniekąd należy słuchać :)

Link to comment
Share on other sites

To moja suńka chyba potrzebuje wszystkich składników, bo od zawsze kradnie wszystko co tylko znajdzie się w zasięgu zębów i nikt nie patrzy :diabloti:. Nawet cytryna nieobrana jest w niebezpieczeństwie jak nic innego nie ma, mimo że Hexia cytryny nienawidzi. Noże ze stołu zdejmuje odkąd tylko urosła tyle żeby się do stołu dostać :roll:. A wcześniej było tak, że dostawała bardzo zróżnicowane jedzenie i dosyć duże ilości (pańcia niedobra trochę utuczyła wtedy psiulicę :oops:), więc kradzieże wynikały z łakomstwa i żołądka bez dna ;).
Od niedawna zaczęłam dawać Hexolinie tran i na początku dokładnie badała cóż to takiego, a teraz tylko wystarczy że zobaczy że biorę witaminy i już leci sprawdzać czy jest coś dla niej. Ale nie przeszło jej szalone zbieganie jak otwieram puszkę szprotów w pomidorach, które uwielbia :evil_lol::evil_lol:;).

Link to comment
Share on other sites

Rocky kiedys z patelni ukradl kotleta schabowego ktory byl jeszcze goracy.Moj brat chcac siegnac po slodycze musi brac taboret bo inaczej nie dosiega ,pewnego dnia zapomnial go odstawic i Rocky wykorzystal okazje zeby sobie mielonego wziasc.Niedawno takze zjadl chyba z 3 herbatniki ze stolu kiedy nikt nie patrzyl.On wogole wszystko kradnie co jest w jego zasiegu.

Link to comment
Share on other sites

Hexa raczej nie zbiera już śmieci na spacerze, a jak już coś złapie to jak powiem puść czy fe to puszcza i nie ma większego problemu. Za to zdarzyło jej się parę razy jakiegoś ptaszka czy myszkę upolować :mad:, na szczęście nie próbowała konsumować :roll:.

Link to comment
Share on other sites

A da się kupić niesłone pistacje?:crazyeye: Bo takich słonych to bym nie zaryzykowała z podaniem psu.

Su nie zbiera ani nie ściąga, a jedzenie na talerzu mogę zostawić na łóżku na które pies włazi i nie zje. Tak jak ciastka które upadnie mi, dopiero po przyzwoleniu zje.

Link to comment
Share on other sites

Przysmaki Jamala:

[img]http://img86.imageshack.us/img86/5020/74686696iq4.jpg[/img]
Tak wyglądają w całości...
[img]http://img301.imageshack.us/img301/2216/39152558hn5.jpg[/img]
A tak w przekroju

Pewnie przy pierwszym wrażeniu wydaje się, że to kupa :lol:, ale to w 100% przysmaki wątróbkowe :eviltong: Oczywiście można je było również ciąć na małe kwadraty z całej blachy, ale są dosyć kruche i łatwo by się łamały.

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='Rottie']Mój też, zresztą Jamal jest wszystkożerny :) Muszę uważać szczególnie na czekoladę i owoce cytrusowe, bo nie daj Boże coś spadnie na ziemię...[/quote]

A dlaczego o cytrusowe się boisz? Jamal ma alergię?

Link to comment
Share on other sites

Czytałam w kilku książkach, że większość psów źle reaguje na owoce cytrusowe, i że nie powinno się im ich podawać (a przynajmniej w dużych ilościach).. Jamal nie kicha na całe szczęście :) Sokiem z cytryny czasami przemywam mu paszczę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...