Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

Tosia bardzo lubi żwacze wołowe, co prawda ich woń jest po prostu straszna, ale czego się nie robi dla swojego psa :cool1: Z innych kupnych to smakują jej takie kosteczki Trixie [takie jasne, a w środku czerwone], paski mięsne Trixie. Upodobała sobie też kości prasowane :)
Do szkolenia używamy żółtego sera, szynki, czasem parówek, czy drobno pokrojonego, gotowanego kuraka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Jeśli radzicie to nie ma sprawy mam tylko nadzieję że się nie rozczaruję :evil_lol:[/QUOTE]

Jak nie będą smakować Ci penisy, to spróbuj przełyki wołowe, też niebo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Z takich pyszności to podobno smaczne mięso ze świńskich ogonów :eviltong: ale nie próbowałam, mimo usilnych namów pauliny87.

hmm a takiego penisa to w sklepie mięsnym? czy wędzony?? tak sie zastanawiam, gdzie i jak poprosić :lol:

A tak o przekąskach to co jest dobre na poprawę oddechu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Jak nie będą smakować Ci penisy, to spróbuj przełyki wołowe, też niebo :lol:[/quote]



Hmm mój pies lubi więc i mi powinny smakować :loveu:
Dziękuję za rady :evil_lol:

A co do przysmaków i lidla moja Funia lubi też te paski bekonowe czy jakoś tak :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Też czasem kupuję te paski, ale drobiowe, kroję na drobniutką kosteczkę i stosuję jako smaczki podczas szkolenia. :cool3:[/quote]



Też tak robię :cool3:
Łatwo sie je kroi i nie brudzą ręki :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...