Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

Te "szczoteczki" widziałam w zoologu - są jak plastikowe:-o A Nelly ma małą paszczę i jest trochę wybredna, jak jej kupiłam małą kość prasowaną ze skóry wołowej, tylko polizała nawet nie próbując gryźć. Ogony - też wątpię czy pogryzie... A te z chlorofilem - kości lub patyczki, wypróbuję. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']A te z chlorofilem - kości lub patyczki, wypróbuję. :)[/quote]

Z chlorofilem są też szczoteczki i krokodylki , te zielone :loveu:
Mój pies da sie pokroić za nie :lol:

[SIZE=1]tylko potem się na zielono załatwia :splat:



[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]baffi[/B] te szczoteczki tylko tak wyglądają ;). Spróbuj może dorwać gdzieś taką małą szczoteczkę i kupić na spróbowanie [w końcu kosztują ok 0,5 - 1 zł, nie więcej]...

[B]Bzikowa[/B] nie marudź... może i kupy zielone, ale jaki zapach z pyska piękny... a raczej jego brak :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']Wracają do tematu o smaczkach na kamień... W 'moim' zoologu nie było kości itp. chlorofilowych, za to polecono mi Greenis'a. A czy inne produkty z chlorofilem np. ciasteczka lub warkocze, też usuwają kamień?[/quote]
[URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4041[/URL]
Stanowczo odradzam Greenies!

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

Spokojnie, to jest mała propaganda. Zdrowy pies, bez problemów gastrycznych, który nie połyka łapczywie kawałów tego smakołyku tylko rozgryza i żuje kawałki - jest bezpieczny. Chlorofil dobrze wpływa na wybarwienie sierści psa, neutralizuje "zapachy". Konsystencja Greenies jest plastelinowata ale dzięki temu dobrze czyści osad nazębny.

Greenies są ok. Greenies nie są dla psów chorych i łapczywych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursa81']Spokojnie, to jest mała propaganda. Zdrowy pies, bez problemów gastrycznych, który nie połyka łapczywie kawałów tego smakołyku tylko rozgryza i żuje kawałki - jest bezpieczny. Chlorofil dobrze wpływa na wybarwienie sierści psa, neutralizuje "zapachy". Konsystencja Greenies jest plastelinowata ale dzięki temu dobrze czyści osad nazębny.

Greenies są ok. Greenies nie są dla psów chorych i łapczywych.[/quote]
Bardo nie jest łapczywy ale on nie potrafi młemłać godzinami jednej kostki :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursa81']Spokojnie, to jest mała propaganda. Zdrowy pies, bez problemów gastrycznych, który nie połyka łapczywie kawałów tego smakołyku tylko rozgryza i żuje kawałki - jest bezpieczny. Chlorofil dobrze wpływa na wybarwienie sierści psa, neutralizuje "zapachy". Konsystencja Greenies jest plastelinowata ale dzięki temu dobrze czyści osad nazębny.

Greenies są ok. Greenies nie są dla psów chorych i łapczywych.[/quote]
Niestety moje doświadczenia z Greenies są paskudne. Mało nie straciłam suki z tego powodu - skończyło się na kroplówkach i mega nerwach ( czekać,robić Rtg, USG , operować ...- na szczęście wystarczyło leczenie zachowawcze następnie bardzo delikatna dieta)
Suka nie należy do łapczywych czy chorych zwierząt - w dobrej wierze dostała Greenis ( w odpowiednim rozmiarze) - taki prezent dostlismy na wystawie w Poznaniu - gryzła trochę memlała a potem mielismy dramat żołądkowo-jelitowy. Może to przypadek ale nigdy więcej nie kupię tego i podobnych specyfików. Są tabletki chlorofilowe a kamień pięknie czyścimy suchym chlebkiem lub szponderkiem . Tyle moich doświadczeń.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...