Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

[quote name='mariolka']moje psiska uwielbiaja uszy wedzone. Niestety zaczely miec po nich biegunki, więc wywalilam to z jadlospisu. A one nadal szukaja ich we wszystkich torbach jak przychodze...
Teraz lubują się w pasztecikach truskawkowych[/quote]
Paszteciki truskawkowe? :-o
A cóż to takiego? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

a znalazłam w sklepie i chciałam wyprobować :P to są takie normalne ciasteczka, pewnie myslicie o czyms dziwnym :P znalazłam na opakowaniu mądrą nazwe :D to i tak napisałam
[URL="http://www.maced.home.pl//index1.php?id=32&sw1=on&prod=1&poz=3&od=0"]http://www.maced.home.pl//index1.php?id=32&sw1=on∏=1&poz=3&od=0[/URL]

cus takiego tylko zamiast paszteciki z wolowina to z truskawkami. ale normalnie sucz jeszcze zadnych ciastek tak nie lubila jak tych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']
Teraz lubują się w pasztecikach truskawkowych[/quote]
paszteciki truskawkowe? a gdzie mozna takowe dostać? :D

Moja potwora szaleje za uszami i na szczęście nic jej po nich nie jest. Jeśli chodzi o greenies raz zjadła, ale na szczęście nij jej nie było. Mimo wszystko, po obejrzeniu zdjęć i przeczytaniu kilka wypowiedzi na innym forum nigdy więcej nie dam jej tego świństwa. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

A Bezisław dzisiaj wszamał kawałek ogórka kiszonego :crazyeye:
Nigdy takich rzeczy nie ruszał, zawsze jak jadłam jakiś owoc czy warzywo to go 'częstowałam' żeby sprawdzić czy lubi, nigdy nie wykazał zainteresowania niczym takim ,ogórkiem też nie :lol: A dzisiaj pożarł go, mimo, że był po kolacji.Głupek :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']A Bezisław dzisiaj wszamał kawałek ogórka kiszonego :crazyeye:
Nigdy takich rzeczy nie ruszał, zawsze jak jadłam jakiś owoc czy warzywo to go 'częstowałam' żeby sprawdzić czy lubi, nigdy nie wykazał zainteresowania niczym takim ,ogórkiem też nie :lol: A dzisiaj pożarł go, mimo, że był po kolacji.Głupek :lol:[/quote]

moze w ciazy..?:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A co dajecie na przykład tresując psa? Jakoś nie wyobrażam sobie noszenia 10 par uszów w torebce ze sobą na spacer jak chce pochwalić psiora :roll: Zbliżam się krok po kroku do kupienia border terriera i po nocach zamiast się uczyć czytam o tresurze i wychowaniu ;)

Link to comment
Share on other sites

Suszone płuca, wątróbkę, jakieś miękkie ciacha, psie kiełbaski, ser żółty, suchą karmę, itp. To wszystko zależy od tego za co psiak najchętniej pracuje ;). Hexa jest wszystkożerna, więc nagradzam tym co akurat mi w ręce wpadnie, ale najlepiej czymś co da się podzielić na małe kawałki, bo suńka zapomina gryźć czasem :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Mój pudelski lubi różnego rodzaju warzywka ogórki, marchewki, buraki, cukinie, papryke, pietruszke (korzeń) a nawet gotowana włoszczyzne i pakowane suszone warzywa :lol:
A co z owoców :hmmmm: chyba banany innych nie dawałam ;)
Ale fenomenalnym przysmakiem jest suszony chleb (pokrojony na niewielkie kawałki) :lol:
Lubi również nabiał, jogurciki, twarożki, mleko ;)

Jeśli chodzi o szkolenie, to serek żółty (ale w małej ilości), parówa, jakieś inne mięsa, ciasteczka, wszystko wymieszane mamy mix na trening :razz: wszystko oczywiście posiekane na kawałki ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

największym zdziwieniem było dla mnie jak zobaczyłam że mój pies zjada obierki z ziemniaków:evil_lol: wpadł do domu, stoi reklamówka w kuchni, głupi łeb włożył i je aż mu się uszy trzęsą:lol: nic mu później nie było;) i jeszcze kilka razy schodził po obiadku do piwnicy, brał ziemniaczka z worka i miał deser:lol:
kocha je po prostu ale sama mu nigdy nie daje
ogórki kiszone i wszelkiego rodzaju warzywa uwielbia. je wszystko oprócz... jajek na twardo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

u nas rekordy w szybkosci pozerania bija plucka suszone i inne bardzo mocno smierdzace rzeczy :evil_lol:
np. kurzych lap czy wedzonych kosci tak chetnie nie je jak smierdziuchow

a zdziwilam sie najbardziej jak sucz wziela sobie banana z lawy i zjadla razem ze skorka prawie calego :crazyeye:
nic jej nie bylo po tym :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...