Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

Guest ursa81

[quote name='baffi2']potrzebuję vegetariańskich smakołyków na treningi agility - muszę być bardzo małe kawałki - znacie takie? :cool1:[/quote]

Jeśli nie wegańskie, a tylko wegetariańskie to może żółty ser? Znając inny Twój wątek dodam tylko: udowodnione jest, że człowiek może się obyć na każdym etapie życia bez białka zwierzęcego, za to dietę wegańską u psów trzeba stosować tylko w ekstremalnych chorobowych przypadkach. Dieta psa może opierać się na białku roślinnym ale tylko przez pewien okres czasu. Psy karmione całe życie karmami bez mięsa nie dożywają starości.

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='Ad@']moj pies uwielbia gruszki,jablka,marchewke.Zje nawet suchy chleb a jedyne czego nie ruszy to psia karma,musi byc bardzo glodny to wtefy zje.[/quote]

To może jest psiak stworzony do BARFu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursa81']To może jest psiak stworzony do BARFu :)[/quote]
no mozliwe;)namawiam rodzicow caly czas zeby przejsc na BARF ale oni mowia ze po co i ze to drogo wyjdzie i takie tam.Jak mu zaczelam gotowac to po tygodniu mama powiedziala ze mi odbija na punkcie psa i powiedziala ze ma jesc karme dla psow:-(Czasem dostanie jakies surowe miesko albo warzywka ale to tylko od czasu do czasu.chcialabym pzrejsc na BARF ale nie moge.

Link to comment
Share on other sites

Mój lubi Salvikal :) Jak mu dodam do miski, to od razu chętniej zje. Nawet z puszki wylizuje :D

A ostatnio odkryłam, że umie jeść kromki. I jak lubi! Smaruję mu świeży chlebek masełkiem, daję szyneczkę i serek. Wkłądam mu do pysia (a właściwie rzuca się na to),a le po chwili wypuszcza i czeka. Muszę to trzymać, a on sobie będzie powoli gryzł. Normalnie, jak człowiek: bierze kawałek, odgryza, mamle w pysiu i bierze następny. Najpierw rytualnie wyjada środek, a na końcu skórkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarik']
A ostatnio odkryłam, że umie jeść kromki. I jak lubi! Smaruję mu świeży chlebek masełkiem, daję szyneczkę i serek. Wkłądam mu do pysia (a właściwie rzuca się na to),a le po chwili wypuszcza i czeka. Muszę to trzymać, a on sobie będzie powoli gryzł. Normalnie, jak człowiek: bierze kawałek, odgryza, mamle w pysiu i bierze następny. Najpierw rytualnie wyjada środek, a na końcu skórkę :evil_lol:[/quote]
Jak Bardo :crazyeye: :evil_lol:
Barduś specjalnie dostaje co tydzień chlebek z smalcem (kupujemy mu)

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

[quote name='Ad@']no mozliwe;)namawiam rodzicow caly czas zeby przejsc na BARF ale oni mowia ze po co i ze to drogo wyjdzie i takie tam.Jak mu zaczelam gotowac to po tygodniu mama powiedziala ze mi odbija na punkcie psa i powiedziala ze ma jesc karme dla psow:-(Czasem dostanie jakies surowe miesko albo warzywka ale to tylko od czasu do czasu.chcialabym pzrejsc na BARF ale nie moge.[/quote]

Wiesz, z drugiej strony to mięso jakie kupujemy w sklepach zawiera hormony, które w większości ulegają rozkładowi w wysokich temperaturach. Jednym słowem BARF uważam za najlepszą dietę dla psa pod warunkiem, że mamy dostęp do mięsa z ekologicznego chowu.

Naprawdę dobra karma plus w niewielkiej ilości dodatki typu surowe mięso, kości cielęce, nabiał, owoce, warzywa - uważam za najlepszy alternatywny sposób odżywiania psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursa81']Wiesz, z drugiej strony to mięso jakie kupujemy w sklepach zawiera hormony, które w większości ulegają rozkładowi w wysokich temperaturach. Jednym słowem BARF uważam za najlepszą dietę dla psa pod warunkiem, że mamy dostęp do mięsa z ekologicznego chowu.

Naprawdę dobra karma plus w niewielkiej ilości dodatki typu surowe mięso, kości cielęce, nabiał, owoce, warzywa - uważam za najlepszy alternatywny sposób odżywiania psa.[/quote]
no,chyba masz racje.Nie bede zmieniac psu diety.Teraz Rocky wyglada dosc dobzre,jest troche za chudy ale on ma strasznie duzo ruchu i to chyba dlatego.Wole zeby byl za chudu niz zeby mial nadwage.wiec bede go karmic tak jak dotychczas.

Link to comment
Share on other sites

wstyd się przyznać, ale przysmakiem Andzi jest polędwica sopocka :oops:. z psich to pochłania pasjami schmarcoski. ale najbardziej lubi właśnie polędwicę, kiełbasę suchą i parówki wiedeńskie. jest zawsze obrażona, gdy wpadam z roboty i nic dla niej pysznego nie mam:oops: ale, żeby nie było, Andzia je też normalne psie jedzenie. ludzkim ją tylko dopasam, bo to aktywny malec. dużo biega, więc nieco kalorii jej nie szkodzi.
Mietkę dopasam tak samo, tylko ona jeszcze nie opanowała opcji "pan wraca, chowaj smakołyk" :) czyli ukrywania się przed moim narzeczonym ze zdobytą pysznością

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']ktos tu kiedys pisal o dropsach z lidla. kurcze normlanie nigdy bym nie kupila ale po waszych komentarzach wzielam i sa naprawde super :crazyeye: pachna 100 razy lepiej niz trixie i bernina i kosztuja 4 zl za 250 g, Birnik je uwielbia :evil_lol:

pozdrawiam[/quote]
Kiedyś też je Bardowi kupiłam, to są jego ulubione dropsy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']ktos tu kiedys pisal o dropsach z lidla. kurcze normlanie nigdy bym nie kupila ale po waszych komentarzach wzielam i sa naprawde super :crazyeye: pachna 100 razy lepiej niz trixie i bernina i kosztuja 4 zl za 250 g, Birnik je uwielbia :evil_lol:

pozdrawiam[/quote]

JA pisałam :)
Kupuje na okrągło te dropsy i pies jest w 7 niebie :evil_lol:
na prawdę warto je kupić mimo że nic innego w Lidlu nie kupuje bo uważam ze tam jest samo dziadostwo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']ktos tu kiedys pisal o dropsach z lidla. kurcze normlanie nigdy bym nie kupila ale po waszych komentarzach wzielam i sa naprawde super :crazyeye: pachna 100 razy lepiej niz trixie i bernina i kosztuja 4 zl za 250 g, Birnik je uwielbia :evil_lol:

pozdrawiam[/quote]
musze się do Lilda wybrać:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']ktos tu kiedys pisal o dropsach z lidla. kurcze normlanie nigdy bym nie kupila ale po waszych komentarzach wzielam i sa naprawde super :crazyeye: pachna 100 razy lepiej niz trixie i bernina i kosztuja 4 zl za 250 g, Birnik je uwielbia :evil_lol:

pozdrawiam[/quote]
[quote name='smallpati']JA pisałam :)
Kupuje na okrągło te dropsy i pies jest w 7 niebie :evil_lol:
na prawdę warto je kupić mimo że nic innego w Lidlu nie kupuje bo uważam ze tam jest samo dziadostwo[/quote]
Ja też pisałam. :multi:
W Lidlu jest sporo fajnych rzeczy, np. batoniki Musli, które zresztą Gingerka też uwielbia. :evil_lol:
I jeszcze ciepłe lody w czekoladzie. Pychotka. :facelick:
A ostatnio były przepyszne winogronka. :cool3:

[quote name='Asia&gordonisko']Kiedyś też je Bardowi kupiłam, to są jego ulubione dropsy:evil_lol:[/quote]
Gingerki też. :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...