Jump to content
Dogomania

Silver,kudłatek w Hoteliku u szafirki.10.12.15 pojechał do swojego domku.


Anula

Recommended Posts

A ten Koziołek Juliusz, to gdzie mieszka?
Bo przecież musi gdzieś spać, nie może na podwórku, bez niczego.

 

A co Ty tak interesujesz się akurat capem, gdzie śpi? Na Dogomanii właśnie się interesujesz, a nie na Koziomanii. Może on śpi z Piniem w wypasionej, góralskiej budzie, a może w domu, jak zbytnio nie capi ten koziołek w typie czarnego psa.

Link to comment
Share on other sites

Powinno być dobrze. Jak piszecie, Silver teraz jest w stadzie i będzie nadal w stadzie. Koty pewnie są wychodzące , poza tym to jest dom ,a nie mieszkanie ,więc zwierzaki poradzą sobie.

Szerokiej drogi.

I nie schodźcie na zawał, bo kto będzie bidom pomagał ?

Link to comment
Share on other sites

Silverku,mój kudłatku szerokiej drogi.Niech ten domek już pozostanie na zawsze twoim domkiem.Niech cię nigdy nikt już nie porzuci.

 

                                                                     milosc132.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja na pewno zejdę na zawał -tfu,tfu precz.

 

Nie zejdziesz, bo na zdrową i zwartą kobitkę wyglądasz, ale... Ale jak coś na miejscu się zacznie - na ten przykład czarny z rogami zaatakuje srebrnego bez rogów, albo siedem czarnych kotów utworzy wspólny front w domu przeciwko jednemu srebrnemu przybłędzie i ten zmuszony będzie mieszkać na waleta u Pinia w wypasionej budzie w stylu góralskim, co na dłuższą metę nie będzie się podobać temu ostatniemu - to u forumowych, za przeproszeniem, cioteczek będziesz miała przechlapane. Bo się nie przyłożyłaś do roboty wywiadowczej i one "osobiście miały wielki niedosyt info po przeczytaniu relacji z wizyty". Ale sama tego chciałaś, za Bóg zapłać.

Link to comment
Share on other sites

Nie zejdziesz, bo na zdrową i zwartą kobitkę wyglądasz, ale... Ale jak coś na miejscu się zacznie - na ten przykład czarny z rogami zaatakuje srebrnego bez rogów, albo siedem czarnych kotów utworzy wspólny front w domu przeciwko jednemu srebrnemu przybłędzie i ten zmuszony będzie mieszkać na waleta u Pinia w wypasionej budzie w stylu góralskim, co na dłuższą metę nie będzie się podobać temu ostatniemu - to u forumowych, za przeproszeniem, cioteczek będziesz miała przechlapane. Bo się nie przyłożyłaś do roboty wywiadowczej i one "osobiście miały wielki niedosyt info po przeczytaniu relacji z wizyty". Ale sama tego chciałaś, za Bóg zapłać.

Ale mnie rozbawiłaś snując czarną przyszłość Silvera.Mam nadzieję,że tak źle nie będzie,Silver pokocha towarzystwo,a towarzystwo jego.Zapewne Silver nie da sobie w kaszę dmuchać.A muza_51 nam zrobiła ogromną przysługę za co jej jesteśmy szalenie wdzięczni.Bez sprawdzenia domku,pomimo wcześniejszej rekomendacji by Silver nie pojechał do niego.

Silver już chyba przekazany we Wrocławiu i pojechał w dalszą drogę? Czekamy na wieści.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale mnie rozbawiłaś snując czarną przyszłość Silvera.Mam nadzieję,że tak źle nie będzie,Silver pokocha towarzystwo,a towarzystwo jego.Zapewne Silver nie da sobie w kaszę dmuchać.A muza_51 nam zrobiła ogromną przysługę za co jej jesteśmy szalenie wdzięczni.Bez sprawdzenia domku,pomimo wcześniejszej rekomendacji by Silver nie pojechał do niego.

Silver już chyba przekazany we Wrocławiu i pojechał w dalszą drogę? Czekamy na wieści.

Czekamy!

Oby ten zamojski psiak już na zawsze był szczęśliwy!

Link to comment
Share on other sites

Silver już niedługo będzie pewnie na miejscu. Pani przesympatyczna, bardzo ciepła, Silver przywitał ją szczerze, przyjął porcję głasków. Poinformowałam o przebytym przez Silvera zapaleniu ucha, na co Pani odpowiedziała, że to tak jak jej psiak i w takim razie razem pojadą w poniedziałek do kontroli. Pospacerowaliśmy sobie pół godziny po parku i zaproponowałam Pani aby już nie stawała z nim po drodze. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, łezka na pożegnanie i sio do domu.

Link to comment
Share on other sites

Silver już niedługo będzie pewnie na miejscu. Pani przesympatyczna, bardzo ciepła, Silver przywitał ją szczerze, przyjął porcję głasków. Poinformowałam o przebytym przez Silvera zapaleniu ucha, na co Pani odpowiedziała, że to tak jak jej psiak i w takim razie razem pojadą w poniedziałek do kontroli. Pospacerowaliśmy sobie pół godziny po parku i zaproponowałam Pani aby już nie stawała z nim po drodze. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, łezka na pożegnanie i sio do domu.

 

O rany, teraz czekamy na relacje z nowego domu.

 

Silverku powodzenia!!!

Link to comment
Share on other sites

Pani obiecała mi, że będzie dawać znać, więc pewnie bedą wieści.

 

Koniecznie tutaj. Pani powinna przede wszystkim zawieścić, gdzie śpi jej kozioł w typie czarnego psa, bo Mar.gajko spać przez to nie może. Potem - czy Silver żyje po spotkaniu z siedmioma czarnymi kotami, albo czy koty żyją.

Link to comment
Share on other sites

Silver już niedługo będzie pewnie na miejscu. Pani przesympatyczna, bardzo ciepła, Silver przywitał ją szczerze, przyjął porcję głasków. Poinformowałam o przebytym przez Silvera zapaleniu ucha, na co Pani odpowiedziała, że to tak jak jej psiak i w takim razie razem pojadą w poniedziałek do kontroli. Pospacerowaliśmy sobie pół godziny po parku i zaproponowałam Pani aby już nie stawała z nim po drodze. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, łezka na pożegnanie i sio do domu.

Dobre wieści "zapoznaniowe" :) Trzymamy nadal mocno kciuki!

 

Pani obiecała mi, że będzie dawać znać, więc pewnie bedą wieści.

Też mamy taką nadzieję,że wiadomości tu będą :)

Pokryję chociaż część kosztów,jakie poniosłaś dzwoniąc do osób zainteresowanych adopcją Silverka.Wiadomo,że to spada na Ciebie,bo nie mamy jak tego rozwiązać inaczej,wiec bardzo dziękujemy za pomoc :) Anula przeleje 50,00zł na Twoje konto.

Link to comment
Share on other sites

Bogusiu nie wysyłaj mi pieniażków, nie było tak źle. Co do kosztów transportu, to jutro obliczę i dam znać. Cieszę się, że Silverek znalazł miłość. Wolę jak psiaki są u mnie krócej, bo wtedy rozstania nie są dla mnie tak trudne. Tak się tylko pożaliłam egoistycznie w chwili słabości.

Link to comment
Share on other sites

Pani z Silverkiem dopiero dojechali do domu, bo na autostradzie był wypadek 6 aut i korek na 2 godziny. Silver spał po drodze, a na miejscu zjadł kolację. Koty zbiegły się na obserwację, a Silver nie zwraca na nie uwagi i śmiesznie to wygląda - zdziwione koty :)

 

Następne dobre wiadomości z domku i oby tylko takie były :)

 

Bogusiu nie wysyłaj mi pieniażków, nie było tak źle. Co do kosztów transportu, to jutro obliczę i dam znać. Cieszę się, że Silverek znalazł miłość. Wolę jak psiaki są u mnie krócej, bo wtedy rozstania nie są dla mnie tak trudne. Tak się tylko pożaliłam egoistycznie w chwili słabości.

 Haniu, na pewno łatwo nie było przy rozstaniu z Silverem i każdym innym,który jest u Was dłuższy czas.Na szczęście dom nie jest "pusty" bo masz w nim jeszcze inne piesie na pocieszenie :)

Pieniążki będą jutro przelane wraz z poniesionymi kosztami za transport do Wrocławia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...