Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='SengaSengana']a to juz na "sznuceromaniakach" nie ma kto Orsini bronić to wezwała Ciebie???? zabawne, naprawdę,no jeszcze moge się tu kliku obrońców spodziewać, czekam....:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

a nie wpadłas na to, że sama przyszłam ... bo np drażnisz mnie :shake:
ja tu czaasem zaglądam i pisze, a dzis taka niespodziewanka (niemiła oczywiście) TY ... :angryy:

Nie zamierzam z Toba dyskutować, sacz sobie jad do kogos innego :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='sh_maniak']a nie wpadłas na to, że sama przyszłam ... bo np drażnisz mnie :shake:
ja tu czaasem zaglądam i pisze, a dzis taka niespodziewanka (niemiła oczywiście) TY ... :angryy:

Nie zamierzam z Toba dyskutować, sącz sobie jad do kogos innego :p[/quote]
no to na sączeniu skończmy...
i nie odzywaj się do mnie, bo ja Ciebie nie zaczepiam....o co Ci chodzi????rozmawiaj z tymi, do których tu przyszłaś, jakoś nie widze twoich rozmówców >>>>:cool1: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dosyć już tego.
Orsini przestań, bo tego już się nie da czytać.
Obóz przeciworsinowy, i zaorsinowy, który nagle wyrósł nie wiadomo skąd piszcie sobie PW i nie pierzcie swoich brudów na forum.
Na tym topiku były różne kłotnie, ale tak bezpardonowej i chamskiej jeszcze nigdy.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Dziewczyny, dosyć już tego.
Orsini przestań, bo tego już się nie da czytać.
Obóz przeciworsinowy, i zaorsinowy, który nagle wyrósł nie wiadomo skąd piszcie sobie PW i nie pierzcie swoich brudów na forum.
Na tym topiku były różne kłotnie, ale tak bezpardonowej i chamskiej jeszcze nigdy.:mad:[/quote]
to prawda.:-( ...ale Orsini jest znana ze swej sztuki konwersacji nie tylko na tym forum...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']ja swieta nie jestem ale nie zamierzam isc z butami do nieba i bardzo chetnie podyskutuje,w koncu nie zawsze musi byc milo, no chyba ze mamy sobie tylko slodzic???kolko wzajemnej adoracji jakies????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/QUOTE]
NO!!! Orsini wreszcie przemówiłaś ludzkim głosem,tak odrazu trzeba było,a nie huzia,na Józia....Otwarta jestem na dyskusje....zapraszam...a przy okazji,dzięki za komplement,mam nadzieję że był szczery......

Link to comment
Share on other sites

ja tez odchodze z Dogomani-pare dni temu juz chcialam, wiec napewno sie ucieszycie z tego faktu!
zanim odejde chcialabym przeprosic Ewe S.(Senge) za calokształt mojej tworczosci, za niestworzone historyjki nigdzie nie potwierdzone
, ktore mogly ja urazic i obrazic.

Link to comment
Share on other sites

[[COLOR=darkred][B]quote=orsini]zanim odejde chcialabym przeprosic Ewe S.(Senge) za calokształt mojej tworczosci, za niestworzone historyjki nigdzie nie potwierdzone [/B][/COLOR][COLOR=darkred][B], ktore mogly ja urazic i obrazic.[/quote][/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkgreen]dziękuję , przeprosiny przyjete...[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

to sie ciesze,
a teraz jade w teren:(((wlasnie wystawilam z nie wiem ile decyzji na zabicie nieszczepionych psow:(((((nawet takie 17 letnie staruszki:(((
ale mialy kontakt i sie gryzly ze wscieklym psem.
straszne to jest
SZCZEPCIE SWOJE PSY!!!!!!!!!!!!!!!!
bo te szczepione tylko maja obserwacje 3 miesieczna

Link to comment
Share on other sites

Aj Orsini !

Nie odchodź z dogo, tylko wyjaśnij sobie na GG albo na PW nieporozumienia.
To samo tyczy się Agatki.
Chyba jednak więcej nas łączy ( pasja, hodowla, sznaucery) niż dzieli.
To jest tak, że kilka słów za dużo i zaczynają przeważać emocje nad rozumem. Później wszystko się wycisza i człowiek zaczyna realnie oceniać sytuację.
Przecież swojego czasu też miałam Cię ochotę udusić ( ale to przez krótką chwilę). Nie chcę tracić kontaktu z Tobą i innymi, którzy podzielają moją pasję, tylko dlatego , że zaistniało jakieś błache nieporozumienie.
Nie ma co się obrażać, tylko dlatego ,że ktoś coś powiedział.
Boże jak ja bym się obrażała na to co się dowiedziałam o sobie, to nie rozmawiałabym do dzisiaj z niektórymi ludźmi z tego grona.
To co kto mówi puszczam mimo uszu, bo to takie gadanie dla gadania. Czasami z zazdrości , czasami z głupoty.

Link to comment
Share on other sites

Olivka! Wiem, że powinno sie zapominac, wybaczac , i oki zapomne wybacze itd.
Tylko, że tu chodzi o co innego, zawsze myslałam, ze forum słuzy do wymiany pogladów, a wyglada ze słuzy do słodzenia albo obrzucania sie błotem.

I na koniec jeszcze mała uwaga. od samego poczatku powstania idei klubu nawet nie myślałam o wchodzeniu do zarzadu. W zarzadzie powinni sie znaleźć ludzie dyspozycyjni. A ja nie mam az takiej ilości czasu, żeby być członkiem zarzadu. Druga kwestia. takie funkcje powinni pełnic ludzie z doświadczneiem i ogromna wiedza. ja uwazam, ze takiej wiedzy i doswiadczenia narazie nie posiadam.
Do kwesti zas wspomnianej przez Orsini nie bede wracac, bo obiecałam kiedys ze nie bede na ten temat rozmawiac. Więc nie liczcie na ani jedno słowo z mojej strony w tym temacie. Dla mnie on juz dawno jest zamkniety.

Agnieszko K bardzo by mi było miło gdybym wiedziała kim jestes. jesli chcesz ze mna podyskutowac to zapraszam na prv. :)

Link to comment
Share on other sites

Agatka!

Dla mnie najważniejszą korzyścią z zapisania się do takiego klubu jest INFORMACJA.
W tej chwili klub sznaucera przy ZG faktycznie nic nie robi i istnieje tylko aby istnieć.
Marzę o tym, aby odbywały się pokazy groomingowe( oczywiście takie z prawdziwego zdarzenia, a nie przez ośrodki szkolące w Polsce groomerów od siedmiu boleści), także szkolenia, może nawet asystenckie.
Być może uda się dzięki klubowi załatwić egzaminy groomerskie z certyfikatam FCI.
Tyle jest do zrobienia, że chyba warto się angażować.
A co do zarządu, to pewnie zostanie wybrany, tak jak na wyborach rządowych, z ludzi, którzy będą w stanie sprostać oczekiwaniom członków i będą ze swoich kadencji rozliczani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Agatka!

Dla mnie najważniejszą korzyścią z zapisania się do takiego klubu jest INFORMACJA.
W tej chwili klub sznaucera przy ZG faktycznie nic nie robi i istnieje tylko aby istnieć.
Marzę o tym, aby odbywały się pokazy groomingowe( oczywiście takie z prawdziwego zdarzenia, a nie przez ośrodki szkolące w Polsce groomerów od siedmiu boleści), także szkolenia, może nawet asystenckie.
Być może uda się dzięki klubowi załatwić egzaminy groomerskie z certyfikatam FCI.
Tyle jest do zrobienia, że chyba warto się angażować.
A co do zarządu, to pewnie zostanie wybrany, tak jak na wyborach rządowych, z ludzi, którzy będą w stanie sprostać oczekiwaniom członków i będą ze swoich kadencji rozliczani.[/quote]

Jak zawsze święte słowa koleżanko szanowna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']to sie ciesze,
a teraz jade w teren:(((wlasnie wystawilam z nie wiem ile decyzji na zabicie nieszczepionych psow:(((((nawet takie 17 letnie staruszki:(((
ale mialy kontakt i sie gryzly ze wscieklym psem.
straszne to jest
SZCZEPCIE SWOJE PSY!!!!!!!!!!!!!!!!
bo te szczepione tylko maja obserwacje 3 miesieczna[/quote]

:-( straszne :shake: współczuję

kurcze myślałam, że nie ma w pl wścieklizny - a już na pewno że nie ma jej wśród psów, tylko jak juz to gdzies głęboko w lasach :shake: o święta naiwności :oops:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Red"]Sznauceromaniacy,

Proponuję w tym miejscu zakończyć tę do niczego nie prowadzącą kłótnię.
Nie będę pisac do każdego z Was oddzielnie, bo znaczna większość w ten czy inny sposób wzięła udział w tej dyskusji.
Oczywiście jedni w sposób mnie agresywny drudzy w bardziej (...) Zresztą myślę, ze jesteście na tyle krytyczni co do siebie, że dobrze wiecie o kim mowa.

Forum to nie jest miejsce do prywatnych kłótni, czy rozstrzygania sporów (szczególnie w taki sposób). Dopóki ta kłótnia utrzymywała się na 'jako takim poziomie' (początki...) nic nie mówiłam, ale czas najwyższy to przerwać.

Jeżeli macie jeszcze jakieś zastrzeżenia co do siebie róbcie to między sobą, a nie na forum publicznym.
Szczególnie, ze ja jako osoba, którą niewiele obchodzą Wasze prywatne spory, czy konflikty nie mam szansy dowiedzieć się jaka była prawda.

Niech ktoś kto dalej to bedzie drążył będzie świadom, że nie przejdę koło tego obojętnie. I to nei będzie tylko słowne ostrzeżenie jak do tej pory.

Mod.J.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

a ja właśnie widziałam KaVangę w telewizji...tra la la... i Bangi (tak mi się wydaje) pozdrawiam serdecznie:) "brodacza monachijskiego :eviltong: czyli sznaucera miniaturowego"
czemu sie nie przyznałaś że się do dwójki wybierasz?

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki Justa, że wkroczyłąś do akcji!!!:multi: mam nadzieję. że znowu będzie tu można normalnie porozmawiać, spokojnie wymienić poglady, opowiedzieć o psach, a nie kłócić się i szukać przyczyn niepotrzebnych sporów.... jak się chce zawsze znajdzie się coś co nam się nie podoba u innych, coś co możemy skrytykować i coś co może rozpocząć niemałą kłótnie, ale w każdym możemy też znaleśc rzeczy pozytywne, te kóre nas połączą i pozwolą stworzyc naprawdę miłą atmosferę, wiec ja przyłączam się do głosów poprzednich osób i PROSZE was wszystkich abyście nie myślały o odejściu z forum bo to jak ucieczka od problemu, może spróbujmy jeszcze raz wszyscy stworzyć tu miłą asmosferę i nauczyć się odnajdywać w innych rzeczy pozytywne, godne uwagi, pochwały, a te które nas drażnią przemilczmy i zostawmy dla siebie.... myślę, że wszystko da się zrobić, jeśli się tego naprawde chce, dlatego uważam, że jeśli się nie poddamy mozemy odbudować tą dawna dogomaniacką atmosferę, gdzie nie było kłótni, obgadywań i jakichś szeptów za plecami.... atmosferę, w której skupiamy się na psach, sznaucerach czyli tym co nas łączy, a nie dzieli, bo jaki jest sens szukania różnic wśród nas skoro o wiele łatwiej znalec podobieństwa....prosze zastanówcie się nas tym i nie poddawajcie się tak łatwo odchodząc... bez was DGM już nigdy nie bedzie tą dawną DGM....

Link to comment
Share on other sites

wiem, ze to nie na tamat ale staram się umieszczac to gdzie się da, bo jest to sprawa nagląda i bardzo powazna, a zresztą zajrzyjcie sami i przeczytajcie dokładnie...---> [URL="http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=93138808"]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=93138808[/URL] byłabym wam wdzięćzna gdybyście może poinformowali jakichś znajomych albo umieścili na swoich stronach, bo ten pies naprawde potrzebuje pomocy....:/ ja ten link dostałam od kuzynki która mając już 4 psy z tego 3 przygarnięte nie jest w stane wziąć kolejnego, a zarówno jej jak i mi serce pęka czytając takie rzeczy, dlatego spróbujcie poinformowac kogo się da, bo być może dzięki temu w końcu MAX znajdzie swojego człowieka.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...