Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='orsini']aha czyli to marysia plotki rozsiewa jak zwykle zreszta:mad: :mad: :mad: :mad:
albo ma wielkie klopoty ze zrozumieniem[/quote]


[FONT=Tahoma][SIZE=1]Nie orsini kochana, plotek nie rozsiewam:eviltong: . Plotki, jak życie pokazuje rozsiewają się same, na skutek różnych, często wcale nie zamierzonych nieporozumień:shake: , ale to konkretne nieporozumienie już parę postów wczesniej wyjaśniłam:lol: . Kochana orsini, ja prywatnie nie rozmawiam z żadnymi miłosnikami sznucerków miniaturowych, którzy goszczą na tej liście a nawet jeśli to bardzo sporadycznie i nigdy nie na temat konkretnych osób:lol: . Wszystkie swoje opinie wyrażam tylko tekstem otwartym i do wszystkich, a więc żadna informacja, która mogłaby potem przybrać formę plotki odemnie raczej wyjść nie może:niewiem: . Natomiast Ty wszędzie węszysz aferę, nawet tam gdzie jej nie ma:mdleje: . [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

A ja chciałam Wam obwieścic, że Livka własnie urodziła 3 czarniutkie córeczki i to samiutka bez cesarki !:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Jestesmy bardzo szczesliwi Jest nas juz o całe 11 szczeniorków więcej !!!! I wszystkie porody za nami!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Jestesmy bardzo szczesliwi Jest nas juz o całe 11 szczeniorków więcej !!!! [/quote]
Gratulacje :loveu::loveu::loveu: Chociaż jak to towarzystwo trochę podrośnie :roll: A ulgi remontowej już nie będzie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']A ja chciałam Wam obwieścic, że Livka własnie urodziła 3 czarniutkie córeczki i to samiutka bez cesarki !:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Jestesmy bardzo szczesliwi Jest nas juz o całe 11 szczeniorków więcej !!!! I wszystkie porody za nami!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]

[B][SIZE=7][COLOR=Cyan]BRAWO ![/COLOR][/SIZE][/B]
:laola::BIG:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']
Zosiu napewno moge Ci jedno zagwarantowac: nie krylam, nie kryje i w zyciu NIE pokryje Twoim pieskiem:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]

Widzę, że bardzo Ci ten mój Wektorek przeszkadza:mad:. Zupełnie nie rozumiem dlaczego:crazyeye:? Planów matrymonialnych nie masz :evil_lol:, to o co Ci chodzi:loveu:?
Nie kupiłam go z założeniem, że będzie to 100% gwiazdą, bo co można powiedzieć o 9-cio tygodniowym szczenięciu, tylko tyle, że bardzo podoba mi się jego tatuś i dobrze by było, aby był do niego podobny. Wyraziłam, już swoją opinię, że gwiazdy nie rodzą się zbyt często:niewiem:. Nawet Twoja zaprzyjaźniona hodowczyni to wie, skoro ściągnęła 2 letniego psa z USA:lol:. Wie to Pani M.S. , która również ściąga z USA dorosłe psy a nie szczeniaki, z których nie wiadomo do końca co wyrośnie:lol:.


Wektorek jest na tyle dobry, że sobie coś tam razem pozdobywaliśmy i aby zdobyć wymaganą ilość CACIB-ów nie musiałam z Wektorem jechać, aż do Mołdawii, gdzie było zgłoszonych wszystkich psów [B][SIZE=3]aż[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]345[/SIZE][/B]:crazyeye: ( u nas na byle krajówce bywa dużo więcej :evil_lol:) a zgłoszonych sznaucerków cz-s było aż 4 szt., w tym 2 psy i 2 suczki:eviltong:.


I na taką [COLOR=Red][U][B]„prestiżową”[/B][/U][/COLOR] wystawę wybiera się osoba, która śmie innym wypominać, że jeżdżą na zagraniczne wystawy, gdzie nie ma konkurencji i tak zdobyte interchampionaty to ona ma ..........:flop:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaska']o czym ty wogole piszesz??? jak dla mnie mozesz miec 100 takich suczek nie jest w moim typie i tyle!!! I chociaz wszytskim sie podba to mi nie koniec kropka.
Ale ta twoja opinia potwierdza tylko wrazenie ze zdaniem obowiazujacym jest zadanie ogolu, ja sie wylamuje i to cie boli???
Napisalam ze suka jest prawidlowego wzrostu ja wole wieksze zwierzatka.

To co napisalas ze trzeba sie skupiac na poztywach tylko wskazuje ze najlepiej nie miec tu swojego zdania.
Ale napewno Ci przypomne to zdanie w odpowiednim momencie.

proponuje zebys sobie darowala teraz analize przydomkow bo to jest juz po prostu smieszne[/quote]

Zdanie można mieć, ale po co komuś odbierać przyjemność z osiągniętego sukcesu. Tak samo, jak ja zaglądam na czeskie i nie tylko fora, to może i zdobywczyni CACIB-a zagląda tutaj. Zapewniam Cię, że rozumie nasz język. Miałam przyjemność kiedyś z nią rozmawiać, to bardzo sympatyczna dziewczyna i ma spore osiągnięcia w hodowli sznaucerków cz-s. Spodziewam się, że dużo większe niż Ty :eviltong: Jest również bardziej taktowna :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia'] Nawet Twoja zaprzyjaźniona hodowczyni to wie, skoro ściągnęła 2 letniego psa z USA:lol:.

marisia, ja już przekonałam się na własnej skórze, że lubisz wypisywać paszkwile na ludzi . W porę wycofałaś się z głupoty,którą zrobiłaś. I to na twoje szczęście bo jak wiesz groził ci SĄD KOLEŻEŃSKI. Nie myśl sobie,że tego nie pamiętam i NIESTETY jestem bardzo wrażliwa na twoją osobę- nie tykaj mnie więc więcej i moich psów również bo tym razem doprowadzę sprawę do końca. Nie stać cię na gwiazdę, więc jej nie masz i przestań wytykać innym i ich atakować. Boli cię, że Orsini włożyła tyle wysiłku i pojechała tyle kilometrów aby pokazać swoje psy??? To nie jej wina,że była tak mała konkurencja. Ale marisia pamiętaj, nawet przy tak małej konkurencji jest coś takiego jak widzowie.....i myślę,że nie zawsze mają oni okazję oglądać piękne psy....no bo kto pojedzie tak daleko?
Trawi cię zawiść i nienawiść....po co zajmujesz się kynologią?
I jeszcze jedno: nie tobie oceniać z kim jestem zaprzyjaźniona a zkim nie. Niestety nie lubię fałszywych ludzi i przyjaźń z tobą mi nie grozi.

Link to comment
Share on other sites

A teraz marisia popatrz na siebie z innej strony. Wypowiadasz się na tym forum bardzo często.Oceniasz osiągnięcia innych ludzi, wytykasz im wielokrotnie ich wzloty jak również upadki (a tak naprawdę kto ich nie ma???),udzielasz rad..... Co ty tak naprawdę wyhodowałaś? Ile miałaś miotów? Co zrobiłaś dobrego dla rasy sznaucera miniaturowego? Czym możesz się pochwalić bo wydaje mi się, że zaliczenie wystaw (nawet wielu jak to jest w twoim przypadku)to nie jest hodowanie. W hodowli trzeba iść do przodu ,próbować wnieść coś nowego ale to niestety wiąże się wielokrotnie z dużymi wydatkami, wieloma nieprzespanymi nocami przy nowonarodzonych szczeniętach itd. Czy ty wiesz co to jest???? Oj wydaje mi się,że nie skoro pozwalasz sobie na tak wiele uwag (moim zdaniem śmiesznych) w stosunku do innych. Dalaczego więc zabierasz tak często głos zamiast zastanowić się : PO CO?????

Link to comment
Share on other sites

Marisia, jeśli już musisz o czymś napisać to niech to jest coś miłego, konstruktywnego i nie prowadzącego do kolejnego konfliktu a jeśli masz ochotę wstawić komuś kolejną "SZPILĘ" zastanów się czy warto :czytaj:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']WidzęWektorek jest na tyle dobry, że sobie coś tam razem pozdobywaliśmy i aby zdobyć wymaganą ilość CACIB-ów nie musiałam z Wektorem jechać, aż do Mołdawii, gdzie było zgłoszonych wszystkich psów [B][SIZE=3]aż[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]345[/SIZE][/B]:crazyeye: ( u nas na byle krajówce bywa dużo więcej :evil_lol:) a zgłoszonych sznaucerków cz-s było aż 4 szt., w tym 2 psy i 2 suczki:eviltong:.
:flop:[/quote]
odezwala sie:))))hahahaha
a przepraszam ILE bylo psow w Austrii jak CACiBa dostal?????i czemu byl zgloszony do Lwowa???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ale mi roznica Moldawia czy Ukraina???
Zosiu [B]nie ilosc a JAKOSC sie liczy[/B]!wiem, ze niektorzy tego nie rozumieja:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']
I na taką [COLOR=red][U][B]„prestiżową”[/B][/U][/COLOR] wystawę wybiera się osoba, która śmie innym wypominać, że jeżdżą na zagraniczne wystawy, gdzie nie ma konkurencji i tak zdobyte interchampionaty to ona ma ..........:flop:[/quote]

A Agatka byla z Dengikiem na jeszcze bardziej prestizowej wystawie w Rumunii w Cluj gdzie cz-sr bylo hmmm nie pamietam-2 sztuki????WOW to dopiero konkurencja bo w psach byl sam. I co o niej masz to samo zdanie????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']hmm powiedzcie mi czy w porzadku jest zachowanie hodowcy ktory bierze suke na warunkach hodwlanych, przez 2 lata nie rejestruje jej w zwiazku, nie wystawia, sam jasnowidzaco stwierdza ze to "pet" , kryje bez papierow i po tym oddaje ? bo takie rzeczy sie dzieja w Polsce ![/quote]

no szok normalnie!!!
ciekawa jestem jak sie na takie cos zaopatruje pani Masterton i Marysia-sa nowe chcialabym poznac ich zdanie w tym temacie.
Co panie sadza o takiej osobie???
bo jak dla mnie ktos taki to zwykła szuja i oszust!!!
i strasznie wspolczuje wlascicielowi psa ktory oddal psa na warunek takiej osobie!!!:mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']A ja chciałam Wam obwieścic, że Livka własnie urodziła 3 czarniutkie córeczki i to samiutka bez cesarki !:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Jestesmy bardzo szczesliwi Jest nas juz o całe 11 szczeniorków więcej !!!! I wszystkie porody za nami!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]


Agatka no to potrójne gratulacje. Brawo, brawo ,brawo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']A ja chciałam Wam obwieścic, że Livka własnie urodziła 3 czarniutkie córeczki i to samiutka bez cesarki !:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Jestesmy bardzo szczesliwi Jest nas juz o całe 11 szczeniorków więcej !!!! I wszystkie porody za nami!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]
ALE SUUUPER!!!!!!!! Agatko nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze Liwka sama urodzila :multi: . Wysciskaj szczesliwa mamusie od nas :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

Eh, widze, ze coraz wiecej osob dolacza sie do tej "rozmowy". Zaraz sie okaze, ze beda sie logowac nowe osoby tylko po to by dolac oliwy do ognia :shake: .
Powtorze jeszcze raz: KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIEN" - uwazam, ze tes slowa powinny dac wszystkim do myslenia i zakonczyc ta bezsensowna klotnie :angryy: .

Ja sie jeszcze zastanawiam, co jest takiego w mentalnosci Polakow, ze nie potrafimy sie trzymac razem, wystarczy spojrzec na naszych wschodnich sasiadow, np. Rosjan, oni tez sie kloca nie przecze, ale potrafia sie trzymac razem i dzialac, na wystawki przyjezdzaja takze razem, pomagaja sobie itd, eh.

Link to comment
Share on other sites

o co Ci chodzi KaVang???
rozmowa ma wiele wątkow i jest konstruktywna!
co zlego w tym ze sobie porozmawiamy na temat chorob genetycznych????czy tez oszustach i zlodziejach bioracych na warunek suki i potem je oddajacych jak jakas rzecz????
a ze sie chce dowiedziec od Masterton JAKIE ma dowody na to ze mam ciemnego pieprzaka i go wystawiam jako cz-sr, a wiec zarzuca mi publicznie oszustwo i to takie za ktore sie wylatuje z ZK???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']o co Ci chodzi KaVang???
rozmowa ma wiele wątkow i jest konstruktywna!
co zlego w tym ze sobie porozmawiamy na temat chorob genetycznych????czy tez oszustach i zlodziejach bioracych na warunek suki i potem je oddajacych jak jakas rzecz????
a ze sie chce dowiedziec od Masterton JAKIE ma dowody na to ze mam ciemnego pieprzaka i go wystawiam jako cz-sr, a wiec zarzuca mi publicznie oszustwo i to takie za ktore sie wylatuje z ZK???[/quote]
Wiesz dobrze o co mi chodzi, nie zgrywaj gloopa :eviltong: ;) .
Chodzi mi o wywalanie sobie nawzajem brudow, niektorych ponizej pasa i opluwanie sie "blotem" :shake: .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...