Jump to content
Dogomania

Pasavera

Members
 • Content Count

  2,790
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

4 Followers

About Pasavera

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.figa.dog.pl

Converted

 • Location
  Wrocław
 1. Zawsze będziemy tu wracać! :loveu: Cieplutkie pozdrowienia dziewczynki! ;)
 2. Pozdrawiamy starych wyjadaczy :diabloti: :oops: [center][img]http://img72.imageshack.us/img72/8116/gunia2.jpg[/img][/center] Jakość aż gryzie w oczy :lol:
 3. [quote name='[email protected]']Pasavera to chyba specjalnie nic nie daje, żebyśmy się odzywali, a nie tylko oglądali :eviltong: Znowu 1,5 miesiąca NIC! :mad:[/QUOTE] No ba :lol: Taka jestem niedobra :evil_lol: Obecnie niestety nie miałam czasu na cykanie fot cyfrówką. Teraz biegam ze starym wysłużonym analogowym Zenitem i pstrykam fotki na zaliczenie :cool1: Później zabawy w wywoływanie negatywów, pozytywów i nie ma czasu na nic innego :shake: Obiecuje poprawę jak tylko te okropne błoto pośniegowe się stopi, trawka sie ładnie zazieleni a słoneczko będzie wysoooko nad horyzontem :lol: Czyli niebawem, bo jak na razie pogoda niezbyt zachęcająca na długie spacery - zwlaszcza że Fiśka mi tyłek przeziębiła i ucierpiał pęcherzyk. Leczymy się już jakiś czas i jak na razie wszystko jest w porządku. Sama panna odzwyczaiła się już chyba od pozowania także nie wiem co wyszłoby z fot. Wiem jedno; byłyby bardziej misiowe niż sznaucerkowe :) [B]Kojocie[/B] piesek do kochania bez dwóch zdań. Jak patrzę na Justy Galę to patrzę i patrzę i napatrzec się nie mogę... Taka śliczna Pannica i sierść lśniąca, czarna jak smoła. Za to Twoja samba ma tak bujną sierść, że pozazdrościć :) Chciałabym mieć tyle kudłów :evil_lol: [B]Elizka, [email protected][/B] witajcie w Galerii Guśki :multi:
 4. [quote name='LeCoyotte'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/grudzien/PICT7866copy2m640.jpg[/url][/QUOTE] O matko jaka ona cudowna na tym zdjęciu :multi: :multi: Słodki aniołeczek :loveu:
 5. [quote name='Magdina']no to gdzie i o ktorej?[/QUOTE] U nas! U nas! W p.tysiąclecia :multi: :evil_lol:
 6. [quote name='ulvhedinn']Korenia, a może byś raz podjechała gdzieś, coo? :cool3: Nie ma tak dobrze, żeby zawsze był spacer koło Ciebie :eviltong: [/QUOTE] Kiedy nie zawsze jest koło nas :evil_lol: Często ale nie zawsze :lol:
 7. [quote name='Korenia']Czemu jak jest spacer to jest on na końcu świata :angryy::evil_lol:?[/QUOTE] Też nad tym ubolewm :placz: W sumie nie taki koniec świata jak ktoś mieszka bliżej misata, nie tak jak My... Ja z Figuśką zawsze chętna na spacerki, ale albo zbyt daleko dla nas albo w umówionym dniu akurat mam szkołę :shake:
 8. [CENTER]Przypominamy się po raz kolejny :lol: [img]http://img139.imageshack.us/img139/9527/imgp7796fh6.jpg[/img] i domowe na dobranoc ;) a co tam :lol: [img]http://img55.imageshack.us/img55/4862/imgp7711vg9.jpg[/img] [/CENTER]
 9. Dalej cierpliwie czekamy na newsy z mopsiowego świata :multi:
 10. Ileż tu fantastycznych filmików :multi: Od razu widać jaka Gala nakręcona na 'pracę'. Ile bym dała, żeby mój czocher sie zainteresował piką albo chociaż patykiem na spacerze... Zawsze ważniejsze sprawy zapachowe znajdzie :roll: Kręcioły w lewo i prawo fantastyczne :multi: Fiśka ma inny sposób ale nie pojmuje która to lewa która prawa :lol: na 'obrót' przewraca się jedynie w swoje prawo. Zakodowane ma, że jak powiem 'zdechł pies' to kładzie się na swój lewy bok i dźwigiem jej nie podniesiesz nie mówiąc o mąceniu w głowie w którą stronę ma się obrócić :lol: Ale to jedynie moja wina w nauce :) [quote name='.ania'] Tu masz mojego stworka z avatara:evil_lol: [url]http://img378.imageshack.us/img378/3056/img51452dgmkz0.jpg[/url][/QUOTE] jaki wymyślny fryz :question:
 11. Takie małe czary-mary od czasu do czasu być musi :) Dziękujemy zaglądaczom :calus: Obecnie za oknem taka pogoda, że nawet na krótki spacer i mi i Guśce odechciewa się wychodzić :shake: Co prawda jak nie pada deszcz to diabeł wchodzi w największe kałuże i błota z wielkim uśmiechem, ale jak już pada to chowa się za to pod krzakami jakby to wiele dało :roll: Niestety od kilku dni ciągle pada :angryy: A tak było jeszcze kilka dni temu :placz: Słoneczko nawet świeciło, tyle, żeśmy sie nie mogły z łóżek rano wygrzebać i schowało się za chmurki niewdzięczne :lol: [CENTER][img]http://img186.imageshack.us/img186/1249/imgp7825mr3.jpg[/img] Pies mi płowieje :roll:[/CENTER] [B]Korenia[/B], my to się chyba na spacerek nigdy nie zgadamy :lol: EDIT: Dodaję następną fotkę bo ostatnia została pozostawiona bez odzewu :eviltong::placz: [CENTER][img]http://img206.imageshack.us/img206/5829/imgp7833bs4.jpg[/img][/CENTER]
 12. [quote name='LeCoyotte']na komendę szczerzy siekacze:evil_lol:[/QUOTE] 'prezentuj broń!" ? :evil_lol:
 13. [quote name='LeCoyotte']znalazłam dziurę!:cool1: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad/PICT7473x640.jpg[/url][/QUOTE] dziura jak dziura ale co za imponujący ogon :loveu: [quote name='LeCoyotte'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad/PICT7239x640.jpg[/url][/QUOTE] Uwielbiam tego typy B&W :loveu: U Justy widziałam podobne :D Czyżby któreś z Was było natchnieniem dla drugiego? :) Tak trzymać :multi: Buziaczki :buzi:
 14. Coś słabo nam ta poprawa idzie :oops: [CENTER] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5166/gunia2kd7.jpg[/IMG] Pozdrawiamy i uciekamy :)[/CENTER]
 15. [quote name='LeCoyotte']:diabloti: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/_ICT2043copy640.jpg[/url][/QUOTE] Prześliczne zdjęcie :angel: :angel: Osobiście wolę ostrość na oczka, w tym przypadku bliższe, ale i tak jest bosko :loveu: Apropo -Czyżby Samba 'skociała'? :lol: Buziaczki :buzi:
×
×
 • Create New...