Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='orsini']to czego ciagniesz temat dalej??????

a czemu zrezygnowalam z tego krycia to akurat Tobie to wybacz ale tlumaczyc sie nie musze i nie zamierzam:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]

No tak, w sumie to nie sądziłam, że cokolwiek do Ciebie dotrze:flop:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Masterton no to sie okaze czy mnie nie bedziesz za tego pieprzaka przepraszac!!!!!!:)))))
czas pokaze, a testy wykonam komisyjnie w obecnosci jak najwiekszej liczby swiadkow nie martw sie wlasnie dlatego zebys nie mogla podwazyc tego wyniku!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Ty Choćby właścicielkę hodowli Sasquehanna,za to co pisałaś,i nie tylko......!!!![/quote]
prosze o przyklad!!!
bo za to ja mam swiadkow na to co pani na wlascicielke ww hodowli gada a na wystawie to juz bez wazeliny jej pani w tylek wchodzi.
Wiec widze ze znowu plecie pani trzy po trzy a ja znowu z uporem maniaka prosze o DOWODY!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Agatko mam takie a nie inne zdanie o Dengim i co????Ty masz podobne o Wiktorze wiec nie rozumiem czego sie rzucasz????ze nim nie pokrylam i kaska Ci przeszla obok nosa????
NO PRZEPRASZAM ZA TO!!!!!!
jak ktos nie wie o co chodzi to chodzi zawsze o pieniadze!!!!

a co mialam na mysli to chyba sama doskonale wiesz hahahahahahah

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia'][COLOR=black][FONT=Verdana] gdyby wszystkie osoby obrażone tylko na tym forum złożyły skargi do ww. sądu na orsini, to miałby on zajęcie na następne parę lat.[/FONT][/COLOR][/quote]
[COLOR=darkred][B]DOKŁADNIE !!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]
nigdy nikogo za nic nie przeprosiła, nikomu nie przyznała racji więc dlaczego ktokolwiek ma to robić w jej stronę , chocby nawet to były oszczerstwa??????????? nie zasługuje na to !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Agatko mam takie a nie inne zdanie o Dengim i co????Ty masz podobne o Wiktorze wiec nie rozumiem czego sie rzucasz????ze nim nie pokrylam i kaska Ci przeszla obok nosa????
NO PRZEPRASZAM ZA TO!!!!!!
jak ktos nie wie o co chodzi to chodzi zawsze o pieniadze!!!!

a co mialam na mysli to chyba sama doskonale wiesz hahahahahahah[/quote]

NO jak widac Twoja materialistyczna dusza znowu wyszła na jaw.
Wiesz doskonale, ze chciałam z tego skojarzenia wziac suke, która obiecałam mojej znajomej. Chciałam jej dac ja poprostu i nic bym z tego nie miała, powiem więcej - musiałabym jeszcze dołozyc z własnej kieszeni. Ale mało mnie to interesuje. Kazdy ma prawo do zmiany reproduktora, tylko kultura uczy, aby osobe z którą sie umawiasz o tym poinformowac.

Ja wiem co miałas na mysli, ale jeszcze całe forum nie wie. Chyba w Twoim stylu wszystkich poinformowac. Ja nie mam nic do ukrycia. to ty stosujesz chwyty ponizej pasa.

Link to comment
Share on other sites

Ale jaja:evil_lol: - stado rozwrzeszczanych miniatur- i okazuje sie ze te amerykańskie sa najbardziej szczekliwe :motz:
Rzućcie sie teraz na mnie:bigcool:- nie lubie miniatur obojętne w jakim typie- wszystkie są za małe- można je przypadkiem rozdeptac :eviltong: A jakie wrzaskliwe i nadpobudliwe:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sympatyk']Ale jaja:evil_lol: - stado rozwrzeszczanych miniatur- i okazuje sie ze te amerykańskie sa najbardziej szczekliwe :motz:
Rzućcie sie teraz na mnie:bigcool:- nie lubie miniatur obojętne w jakim typie- wszystkie są za małe- można je przypadkiem rozdeptac :eviltong: A jakie wrzaskliwe i nadpobudliwe:crazyeye:[/quote]

Hahaha Sympatyku już Cie polubiłam :):lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sympatyk']Ale jaja:evil_lol: - stado rozwrzeszczanych miniatur- i okazuje sie ze te amerykańskie sa najbardziej szczekliwe :motz:
Rzućcie sie teraz na mnie:bigcool:- nie lubie miniatur obojętne w jakim typie- wszystkie są za małe- można je przypadkiem rozdeptac :eviltong: A jakie wrzaskliwe i nadpobudliwe:crazyeye:[/quote]

swietnie podsumowales !! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']prosze o przyklad!!!
bo za to ja mam swiadkow na to co pani na wlascicielke ww hodowli gada a na wystawie to juz bez wazeliny jej pani w tylek wchodzi.
Wiec widze ze znowu plecie pani trzy po trzy a ja znowu z uporem maniaka prosze o DOWODY!!!!![/QUOTE]
Ty masz zawsze ,na wszystko świadków,i wkładasz swoje słowa w cudze usta!!!!!!A tak nawiasem mówiąc,to przychylam się do opini Marisi i SengaSengana,dużo pracy przysporzyłabyś,Sądowi Koleżeńskiemu,a teraz pozwól że się oddalę,nie chce mi się z Tobą gadać.Czekam na kolejne ataki!!!!!!!!Achaa...... pamiętaj wszystko co tu piszesz drukuję!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sympatyk']Ale jaja:evil_lol: - stado rozwrzeszczanych miniatur- i okazuje sie ze te amerykańskie sa najbardziej szczekliwe :motz:
Rzućcie sie teraz na mnie:bigcool:- nie lubie miniatur obojętne w jakim typie- wszystkie są za małe- można je przypadkiem rozdeptac :eviltong: A jakie wrzaskliwe i nadpobudliwe:crazyeye:[/quote]
:evil_lol:
A tak w ogole to jakbyscie nie wiedzieli, to najlepsze se giganty :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sympatyk']Ale jaja:evil_lol: - stado rozwrzeszczanych miniatur- i okazuje sie ze te amerykańskie sa najbardziej szczekliwe :motz:
Rzućcie sie teraz na mnie:bigcool:- nie lubie miniatur obojętne w jakim typie- wszystkie są za małe- można je przypadkiem rozdeptac :eviltong: A jakie wrzaskliwe i nadpobudliwe:crazyeye:[/QUOTE]
Heej....jesteś COOOL!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']marysiu a tu cos dla Ciebie-dziecko Enjoy's Oneself Vis a Vis. On jest taki krotki!!!!!!!:crazyeye: :crazyeye:
i jak sie Wam widzi???czad nie?
[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7239/jazz29kt.jpg[/IMG][/quote]

śliczny, tylko mu nic nie ucinajcie :modla:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...