Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Sluchajcie ,ja jutro pierwszy raz wystawiam Bianke ,prosze trzymajcie za nas kciuki ,dobrze :-)
Przy okqazji dokonalam odkrycia stulecia ,Bianka zycie by oddala za kluski.Zwykle ,gotowane kluski, moze stac dlugie minuty i patrzec sie z dlon trzymajac kluske.Wiec chyba juz wiem co wezme jutro na wystawe -KLUCHY :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Sluchajcie ,ja jutro pierwszy raz wystawiam Bianke ,prosze trzymajcie za nas kciuki ,dobrze :-)
Przy okqazji dokonalam odkrycia stulecia ,Bianka zycie by oddala za kluski.Zwykle ,gotowane kluski, moze stac dlugie minuty i patrzec sie z dlon trzymajac kluske.Wiec chyba juz wiem co wezme jutro na wystawe -KLUCHY :-)[/quote]

bedziemy trzymac kciukole !! :thumbs: no i wieczorem czedekamy na relacje :user:

Link to comment
Share on other sites

Tylko z tymi kluchami to problem techniczny niejaki. Jak je weźmiesz w kieszeń? Ja raz wzięłam kawałeczki sera żółtego, bo Lalka jest pies na ser, i zanim doszło co do czego, to ser był rozpaćkany, paluchy tłuste i kieszeń uświniona. Przeszłam więc na gotowe przysmaki, ale przyznam szczerze,że nie są w guście mojej suni.
Pozdrawiam i życzę sukcesów. Moja Lalunia podskubana nieco obrasta w domu.(nie-obrasta w kłaki)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Sluchajcie ,ja jutro pierwszy raz wystawiam Bianke ,prosze trzymajcie za nas kciuki ,dobrze :-)
Przy okqazji dokonalam odkrycia stulecia ,Bianka zycie by oddala za kluski.Zwykle ,gotowane kluski, moze stac dlugie minuty i patrzec sie z dlon trzymajac kluske.Wiec chyba juz wiem co wezme jutro na wystawe -KLUCHY :-)[/QUOTE]

No to powodzenia :hand: . Na wystawie tyle się dzieje, że pieski potrzebują silniejszych bodźców niż w domu i kluchy mogą nie zadziałać:shake: . Możesz spróbować kupić taką śmierdzącą:no-no-no: , suszoną wątróbkę, łatwo się kruszy a psy bardzo dobrze na nią reagują:lol: .

Link to comment
Share on other sites

A my nie sie nie zglosilysmy do Opola, trzeba troche poswiecic czasu na agility :cool3: .

Magda, my bedziemy za Was jutro mocno trzymac kciuki :multi: , wezme jutro tez te smierdziuchy co mialam na treningu ostatnio to moze Wam sie przydadza :). Hiehie cuchna tak, ze musze je trzymac w kilku torebkach :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

To chyba początek końca Beksy :-(
Mimo diety niskobiałkowej i hepatilu, wczorajsze wyniki były jeszcze gorsze niż przed miesiącem...
Wtedy amoniak był 209, wczoraj 243 (norma ok. 50).
Smutno mi.

Jak tak dalej pójdzie, to dojdzie do uszkodzenia ukadu nerwowego i będę musiał odebrać mu życie (specjalnie nie używam eufemizmów).

Mimo, że był nieznośnym awanturnikiem, to przywiązałem się do niego...

Życie jest wredne ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M@d']To chyba początek końca Beksy :-(
Mimo diety niskobiałkowej i hepatilu, wczorajsze wyniki były jeszcze gorsze niż przed miesiącem...
Wtedy amoniak był 209, wczoraj 243 (norma ok. 50).
Smutno mi.

Jak tak dalej pójdzie, to dojdzie do uszkodzenia ukadu nerwowego i będę musiał odebrać mu życie (specjalnie nie używam eufemizmów).

Mimo, że był nieznośnym awanturnikiem, to przywiązałem się do niego...

Życie jest wredne ...[/quote]


:-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ,kochane jestescie ,ze bedziecie kciuki trzymac :-)
Jutro wieczorkiem relacje bedzie na mur :-)

[EMAIL="M@d"]M@d[/EMAIL] ...jeszcze sie nie poddawaj , Beksa Ci sam "powie " kiedy przyjdzie jego czas.Bardzo wspolczuje ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M@d']To chyba początek końca Beksy :-(
Mimo diety niskobiałkowej i hepatilu, wczorajsze wyniki były jeszcze gorsze niż przed miesiącem...
Wtedy amoniak był 209, wczoraj 243 (norma ok. 50).
Smutno mi.

Jak tak dalej pójdzie, to dojdzie do uszkodzenia ukadu nerwowego i będę musiał odebrać mu życie (specjalnie nie używam eufemizmów).

Mimo, że był nieznośnym awanturnikiem, to przywiązałem się do niego...

Życie jest wredne ...[/quote]
:-( :-( :-(
M@d, ale moze jeszcze da sie cos zrobic, rany ale jest mi przykro :-( .

Link to comment
Share on other sites

Nie poddajemy się.
Dostał dodatkowe lekarstwa oprócz Hepatilu, a ja szukam po necie lekarstw na obniżenie amoniaku.
Wertuję strony medyczne i portale producentów leków...

Na razie Beksa nie ma widocznych objawów neurologicznych, więc jeszcze jest OK.

Napewno nie będę się śpieszył z usypianiem naszego psa, ale też nie będę go egoistycznie męczył, aby odroczyć chwile smutku....

Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M@d']Nie poddajemy się.
Dostał dodatkowe lekarstwa oprócz Hepatilu, a ja szukam po necie lekarstw na obniżenie amoniaku.
Wertuję strony medyczne i portale producentów leków...

[/quote]

mojemu tacie na obnizenie kwasu moczowego lekarz przepisal colchicum dispert (chyba tak to sie pisalo) ale niestety lek jest w polsce niedostepny :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja juz wrocilam z wystawki.
Baaardzo jestem zadowolona :-) Zloty medal ( pierwszy w moim zyciu mimo ,ze nie pierwszego psa wystawiam ) ocena doskonala :-)
Sedzia podkreslil ,ze Bianka ma bardzo dobra siersc ,oplacilo sie ciagle ja trymowac .
Widzialam tam w NDM , Ole od Bangi i Orsini.One jeszcze walcza :-) wiec trzeba dalej trzymac kciuki :-)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje :-) Debiut dla Bianki ale dla mnie nie,bo ja juz jezdzilam ze swoimi psami na wystawy ale nigdy nie mialam na tyle pieknego psa zeby cos zdobyc.Ciesze sie wiec ,ze sedzia docenil niewatpliwe atuty Bianki :-) ,pomijajac wady :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...