Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

no i tak się właśnie zaczyna :
[QUOTE] Sprawdź zanim zaczniesz krzyczeć :][/QUOTE]
czy ten komentarz był potrzebny, czy ja krzyczę?
ile razy ktoś podaje błędny link? wiele razy! u mnie "odmówiono połączenia ze stroną lub błędny adres"

o tak, ten post też jest niepotrzebny i zaśmieca, ale tak jakoś tu się dzieje na sznauceromaniakach, że nawet jak ktoś nie ma nic do powiedzenia to i tak coś nabazgrze, a co...(piję do kłótni na wcześniejszych stronach), dla zasady, z nudów, bo na pewno kogoś sprowokuje
nie moge się odróżniać od reszty towarzystwa, prawda? więc bazgrze swoje 3 grosze o niczym

ps.ci co zrozumieją co miałam na mysli, nie będą odpowiadać na tego posta, bo to zupełnie nie ma sensu, szkoda czasu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']A jednak moderator tu zagląda. A moje raporty czyta?[/QUOTE]

Zagląda.
Ale siłą rzeczy moderator niestety ma jak każdy inne sprawy na głowie (chociażby nauka) i nie może codziennie nadrabiac kilkudziesięciu stron, które płodzicie,
Jednak staram się byćw miarę na bierząco, a że ostatnio zaczęło bardzo wrzeć (...)

raporty? jeżeli było coś na pw, to niestety nie dotarło.

Link to comment
Share on other sites

Ja w ogóle nie rozumiem wszelkich kłótni, ale co tam... Nie chcę na nowo zaczynać. Mam nadzieję, że od tej pory wszyscy będziemy się przynajmniej starać, aby sobie pomóc nawzajem ;)

Kto będzie na wystawie w Lublinie w czerwcu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M-ajka']Bodajże 23 czerwca... Zaraz sprawdzę ;)
To kiedy najpóźniej mogę papiery złożyć? (czytaj: chwilowy brak kasy)[/quote]

a w jakiej klaie bedziesz wystawiala ? bo jesli w mlodziezy to mozesz to zrobic nawet dzien przed wyslaniem zgloszenia - bylebys miala nmer rejestracyjny, jak w innej klasie to jak najszybciej zeby rodowod zdazyl dojsc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M-ajka']Bodajże 23 czerwca..[/QUOTE]

Cholerciaaaaa - zakończenie roku, ale to jest piątek :> więc może jak bedzie 24 to się wybiorę :)

A z jakiej hodowli psiunia? Bo ja tak troszkę nie na bierząco:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']o no to wtedy co w Krakowie:) i być może własnie wtedy 24 czerwca zadbiutujemy w obedience, ale nic nie mówię bo nie chce zapeszać, zobaczymy jak nam pójdzie nauka...[/quote]

no to napewno NIE wtedy co w Krakowie bo jak jest miedzynarodowka to nie moze byc innych wystaw w kraju

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M-ajka']Mój piesek? Jest z początkującej (raczkującej można powiedzieć ;)) hodowli. Marysiński Dworek ;) Matka to Ch. Pl. MATYLDA od Siwego Kota, Tatuś Int. Ch. Scedir YVES MONTAD ;)[/QUOTE]

oh. to sobie poszukam aż w netku czegoś :)

Link to comment
Share on other sites

[img]http://img314.imageshack.us/img314/7568/tn10099576ow.jpg[/img]

Pozowliłam sobie skopiować zdjęcie Madziorki z Galerii...

Już o to kiedyś pytałam (przy okazji Warszawskiej wystawy), ale co to za sunia z tą panią w różnowej kapotce?
I czy to ta sama sunia, któr byla w Waszawie?

Może ktoś sie orientuje...?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]No tak po takiej burzy pora na wyciszenie.[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma][B]Orsini [/B]wycofuję się z Mołdawii. Przyznaję, że było to perfidne zagranie z mojej strony:shake:, ale jesteś czasem niemożliwa :ghost_2: i chciałam dać Ci odczuć, jak to bywa , jak się jest po tej drugiej stronie:shake:. [/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Zarówno Wiktorek, jak i Dengi to piękne pieski. Wprawdzie na żywo Wiktorka widziałam go tylko raz, jak był jeszcze młodziutki, ale mam nadzieję, że nie zbrzydł od tej pory:cool3:. Na pewno wygrasz z nim jeszcze nie raz, bez względu na to, czy konkurencja będzie większa, czy mniejsza:Cool!:. Oba pieski zasługują na tytuły Interchampiona i Multichampiona, chociaż ten drugi tytuł nie jest oficjalnie przyznawany w FCI ale ja już im przyznaję:klacz:.[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Dziewczyny nie wycofujcie się z DGM. Każdy z nas wyciągnie wnioski i mam nadzieję, że kolejnej awantury długo nie będzie a może nawet wcale. Mam nadzieję, że prędzej, czy później i Krysia i Iza dojdą do porozumienia i wrócą do dawnej przyjaźni:drink1:. [/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Co do klubu, to skoro powstała taka inicjatywa, to nie warto się poddawać. Przydałby się porządny serwis na temat sznaucerów dostępny w internecie. Ten obecny należałoby przenieść na szybszy serwer a na to potrzebne są fundusze. Jedna osoba nie da rady pociągnąć aktualizacji takiego serwisu. Kiedyś była dostępna strona www, gdzie zarejestrowani użytkownicy sami mogli wpisywać wyniki ocen i stawki. Był to bardzo dobry pomysł, baza z wynikami wystaw była aktualizowana przez dużą grupę użytkowników i dlatego zawierała bardzo dużo informacji.[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
Ciekawa jestem jednak, jak Związek Kynologiczny zgodzi się na powstanie klubu, w pewnym sensie konkurencyjnego. Jeden już istnieje:niewiem:.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Każdy z nas wyciągnie wnioski i mam nadzieję, że kolejnej awantury długo nie będzie a może nawet wcale. [/QUOTE]

Nio mam nadzięję, ze raczej ten drugi wariant :diabloti: :cool1:

[QUOTE]to nie suczka tylko piesek - LIDER Dyas - brat mojej LADY DI Dyas.
Suczka tez była wystawiana ale nie ma jej na zdjeciach - FILADELFIA FANTASY STAR Hajan Polonia FCI.
A ta Pani to Joanna Janiszewska - Hodowla Hajan[/QUOTE]

Agatko dziękuję bardzo :p
Moja niewiedza mnie czasem przeraża:eviltong:
Ale piesek równie piękny, jednak sucz, która była przez tą panią wystawiana w Warszawie po prostu powaliła mnie na kolana :-o
Chciałabym kiedyś miec piecha po takiej mamusi... Ale kiedy to będzie:placz:

Póki co za godzinkę idziemy na strzyżenie z Galciową :)
Wreszcie będzie łysa:multi:

Link to comment
Share on other sites

[B]madziorko[/B] bardzo łądnie zrobiłaś Deniska:multi: Gratuluję ! :)

Jeszcze zobaczymy jak będzie wyglądac Galcina skórka po goleniu, bo jak Wam pewnie wiadomo ona ma problemy alergiczne... Ostatnio nie wyglądała zbyt ponętnie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...