Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Elitesse']wyglada jak zyrafa albo dinozaur, dla mnie jest zdeformowany - sznuacer ma byc w kwadracie a nie w prostokacie :roll:[/quote]

[FONT=Tahoma]Agnieszko, to tylko takie wrażenie na tym zdjęciu. Właścicielka mocno wyciągnęła szyję. Jak psiak stanie swobodnie pewnie będzie kwadratowy z ładnie osadzoną długą szyją:lol: . Zresztą, tak około roku osiągnie swoje docelowe proporcje. W czasie rozwoju szczeniaki bywają okresowo nieproporcjonalne:lol: .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='marisia'][FONT=Tahoma]Agnieszko, to tylko takie wrażenie na tym zdjęciu. Właścicielka mocno wyciągnęła szyję. Jak psiak stanie swobodnie pewnie będzie kwadratowy z ładnie osadzoną długą szyją:lol: . Zresztą, tak około roku osiągnie swoje docelowe proporcje. W czasie rozwoju szczeniaki bywają okresowo nieproporcjonalne:lol: .[/FONT][/quote]

dziekuje za wytlumaczenie ! na miniaturach sie nie znam i znac sie nie zamierzam :) wole sredniaki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pani Sylwio pozwoli pani, że swoje wyjasnienia złoże Pani na prv.
Tutaj chciałam podziekowac Orsini za to co zrobiła. Moze da Ci to wreszcie do myślenia.

W zwiazku z powyższym chciałam sie pożegnać ze wszystkimi forumowiczami. jesli ktoś ma ochote utrzymywac ze mna dalej kontakt to bardzo prosze na prv. Ja juz swoich opini publicznie wypowiadac nie bede . A podobno mamy demokracje i wolnosc słowa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']dziekuje za wytlumaczenie ! na miniaturach sie nie znam i znac sie nie zamierzam :) wole sredniaki :loveu:[/quote]

Ja też nie :evil_lol:, wymyśliłam to w ostatniej chwili, przed wyjściem z pacy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzien Dobry :-) Oj ,nie taki dobry widze :-)
Odebralam kompik od lekarza i jest juz zdrowy :-)
Ja jak czytam te wszystkie posty to zaczynam sie bac .Opowiem Wam taka bajke na dobranoc :-).
Mam kotke syberyjska ,z b.dobrej hodowli.Poszlam z nia na kilka wystaw ,bo chcialm ja pokryc.To byl gdzies z 12 lat temu i baaaardzo bylam wtedy jeszcze zielona w sprawach hodowlanych i hodowlano- ludzkich .No i tak siedze na tej wystawie ,bo tam inaczej sie wystawia koty ,wlasciwie caly dzien siedzi sie przy klatce.Obok mnie jakas babka z Poznania.I tak sobie gadamy..powiedzialam cos w tym guscie ,ze moja koteczka drobna jest ,od poczatku byla drobna.
Zaznaczam ,ze babka mnie nie znala ,nie znala hodowli z ktorej wzielam kotke ,miala inne koty zupelnie.Za kilka godzin zaczepia mnie hodowczyni mojej kotki i pyta dlaczego oskarzam ja przed hodowcami ,ze glodzi swoje kotki .
Ot ,jak powstaja plotki.
Na szczescie pani byla rozsadna ,wyjasnilam sytuacje i pozostalysmy w zgodzie.Ale na wszelki wypadek juz na zadnej kociej wystawie z nikim nie gadalam .
Dojdzie do tego ,ze na naszych wystawach kazdy bedzie siedzial w milczeniu i bal sie odezwac.
Kiedys kolega hodowca powiedzial,ze im drozsze psy tym wieksze awantury wybuchaja na ringach.Nie wierzylam do momentu az nie zobaczylam jak sie pobili na ringu "sliniakow" :-)
To dobranoc :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote]W zwiazku z powyższym chciałam sie pożegnać ze wszystkimi forumowiczami. jesli ktoś ma ochote utrzymywac ze mna dalej kontakt to bardzo prosze na prv. Ja juz swoich opini publicznie wypowiadac nie bede . A podobno mamy demokracje i wolnosc słowa...[/quote]Eno, nie wygłupiaj się...

aczkolwiek muszę przyznać, że p.sylwia bardzo wzruszającą historię opowiadała, i jestem za tym, że zanim się kogoś o coś oskarży to trzeba jednak spytać jak ta osoba to widzi.

p. Sylwio, nie wiem, gdzie trwała dyskusja, ale proszę się postawić z drugiej strony. Z mojej na przykład. Czytam, że hodowca pokrył matkę synem 13 miesięcznym, a szczenięta dostały metryki. Co myślę?
a) niepoważny hodowca
b) niepoważny oddział ZK.

W takim wypadku mało mnie interesuje co się stało, że się takie szczenięta urodziły, aczkolwiek wytłumaczenie zazwyczaj łagodzi albo w ogóle uniewinnia. To tak samo jak się zabije człowieka. W pierwszym momencie nikogo nie obchodzi DLACZEGO, ważne, że zabił. Dopiero później się okazuje, że zabił np kata rodzinnego or sth.

Więc radzę zrozumieć agatkę i jej podejście, a w dodatku nie podała przecież nazwiska ani przydomka ani nic. Fakt, jak ktoś będzie sie chciał dowiedzieć to się dowie, ale radzę spojrzeć z drugiej strony ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Eno, nie wygłupiaj się...[/quote]
WLASNIE!
Sluchajcie dziewczyny bo to juz sie nudne robi ;) . Wszystkie macie piekne pieski i one powinny was laczyc, a nie dzielic. Oczywiscie kazdemu mozna cos zarzucic i Dengikowi i Wiktorkowi i Koniakowi, ale ktoremu psu nie mozna? Moim olbrzymom rowniez i Bangi tez i smiem twierdzic, ze u kazdego psa na swiecie jest cos co mogloby byc lepsze :cool3: . Klocicie sie jak stare dobre malzenstwo :evil_lol: . Podam Wam przyklad: w olbrzymach mam konkurentke, z ktora nie raz stawalysmy na ringu w tej samej klasie i co i do tej pory sie przyjaznimy, nawet ostatnio pomagalam jej w uzyskaniu CACIBa, a moglam sie przeciez wypiac, zeby moja konkurentka nie skonczyla Intera.
Troszke samokrytyki dziewczynki i bedzie dobrze, raz ten piesek wygra raz tamten, przeciez jeden sedzia woli lepsza glowe, a inny katy ;) .Swiat bylby strasznie nudny, gdyby kazdemu podobalo sie to samo. Pewnie, ze chcialoby sie zawsze wygrywac i nie raz przegralo sie z duzo gorszym psem i jest przykro, ale co tam przeciez to nie pierwsza ani nie ostatnia nasza wystawa.
Jak juz mowilam ja tez nie jestem aniolkiem, ale dziewczynki drogie moje dajcie juz spokoj tym klotniom i zacznijmy razem dzialac dla naszej ukochanej rasy :multi: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Tutaj chciałam podziekowac Orsini za to co zrobiła. Moze da Ci to wreszcie do myślenia.

W...[/quote]

ze niby co???ze wyciagnelam Twoje stare posty???a co wstydzisz sie tych slow teraz???????bo Ty widzisz u blizniego drzazge, ale belki u siebie w oku to juz niebardzo.
Ja tez mam dosc tego forum.
Jeszcze wieczorem wkleje foty Wiktora z calego jego rozwoju zeby pokazac jaki mial i ma kolor i ze pani masterton to ma taki sam super wzrok jak jest ladna:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ajak wczoraj ogladalam FAKTY to mi sie skojarzylo:)))bo Andrew Lepper zaklada partie SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA, a powstaje KLUB SZNAUCERA I. P.:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
a tak swoja droga wracajac do Klubu- bo napisano tu tyle slow ze to dla dobra rasy itp. Hmmm, a mi sie wydaje ze to żądza władzy-zorganizuje Klub to mnie potem wybiora na szefa i jaka bede wazna!
bo jakby serio chodzilo o dobro rasy to czemu najpierw nie zrobicie NIC z chorobami genetycznymi????mozna by zaczac od wymuszenia na istniejacym Klubie Sznaucera OBOWIĄZEK corocznych badan oczu i ich jawność tak jak w Skandynawii. I automatyczne skreslanie psow chorych z listy reproduktorow. Mysle ze to by bylo wazniejsze dla rasy niz jakies lansowanie sie jednostek w Klubie!

Link to comment
Share on other sites

ja tez juz mam dosc tych waszych bezsensowych klotni ktore do niczego nie prowadza :mad: na forum skaczecie sobie do oczu a na wystawach zachowjecie sie jak najlepsze kolezanki choc kazda kazdej za przeprozeniem dupe za plecami obrabia :diabloti:
porozmawiajcie kiedys sobie w cztery oczy i wyjasnijcie co was boli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']WLASNIE!
Sluchajcie dziewczyny bo to juz sie nudne robi ;) . Wszystkie macie piekne pieski i one powinny was laczyc, a nie dzielic. Oczywiscie kazdemu mozna cos zarzucic i Dengikowi i Wiktorkowi i Koniakowi, ale ktoremu psu nie mozna? Moim olbrzymom rowniez i Bangi tez i smiem twierdzic, ze u kazdego psa na swiecie jest cos co mogloby byc lepsze :cool3: . Klocicie sie jak stare dobre malzenstwo :evil_lol: . Podam Wam przyklad: w olbrzymach mam konkurentke, z ktora nie raz stawalysmy na ringu w tej samej klasie i co i do tej pory sie przyjaznimy, nawet ostatnio pomagalam jej w uzyskaniu CACIBa, a moglam sie przeciez wypiac, zeby moja konkurentka nie skonczyla Intera.
Troszke samokrytyki dziewczynki i bedzie dobrze, raz ten piesek wygra raz tamten, przeciez jeden sedzia woli lepsza glowe, a inny katy ;) .Swiat bylby strasznie nudny, gdyby kazdemu podobalo sie to samo. Pewnie, ze chcialoby sie zawsze wygrywac i nie raz przegralo sie z duzo gorszym psem i jest przykro, ale co tam przeciez to nie pierwsza ani nie ostatnia nasza wystawa.
Jak juz mowilam ja tez nie jestem aniolkiem, ale dziewczynki drogie moje dajcie juz spokoj tym klotniom i zacznijmy razem dzialac dla naszej ukochanej rasy :multi: .[/QUOTE]
Przychylam się do twojego postu,dobrze i mądrze powiedziane,tyle goryczy się już tu polało,i.......prawda przyznaję nikt nie jest święty,także i ja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']W dodatku pies miał w momencie krycia 13 miesiecy...To jest dla mnie jakies [B]niepoważne[/B]... Wymaga sie przestrzegania regulaminu a i tak mozna sobe załatwic jak sie chce... [/quote]

aha i mam jeszcze pytanie: bo jak ten pies kryl suke majac 13 miesiecy psem to bylo to bleee mimo, ze to bylo NIEŚWIADOME krycie, a ile mial Dengik jak kryl suczke w Nadpilickich Bestyjkach?niewiele wiecej prawda, a takie krycie bylo w pelni swiadome bo az trzeba bylo pieska przerejestrowac do innego oddzialu ZK, czyli co tamten drugi oddzial co dal zgode na takie krycie tez jest niepowazny?????[FONT=Arial] Powtarzam u innych drzazgę widzisz a u siebie belki juz nie.[/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]W USA uzywa sie psow mlodszych i co , tam tez sa niepowazni hodowcy ? No tak, tylko tam sie bada psy i mozna cos wiecej powiedziec o linii, np, czy kilka pokolen wstecz nie bylo PRA i innego badziewia. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Przychylam się do twojego postu,dobrze i mądrze powiedziane,tyle goryczy się już tu polało,i.......prawda przyznaję nikt nie jest święty,także i ja.[/quote]
ja swieta nie jestem ale nie zamierzam isc z butami do nieba i bardzo chetnie podyskutuje,w koncu nie zawsze musi byc milo, no chyba ze mamy sobie tylko slodzic???kolko wzajemnej adoracji jakies????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :angryy: :lol: [quote name='orsini']ja swieta nie jestem ale nie zamierzam isc z butami do nieba i bardzo chetnie podyskutuje,w koncu nie zawsze musi byc milo, no chyba ze mamy sobie tylko slodzic???kolko wzajemnej adoracji jakies????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote]
Krysiu droga, mój mąż chciałby się z Toba spotkać, macie chyba sobie cos do wyjasnienia...jeśli sie nie zgodzisz na spotkanie sam do Ciebie przyjdzie.Swojego Tate też zabierze, to sobie razem porozmawiacie, Ty go tak lubisz przecież...:angryy: :lol: :angryy: :lol: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']z jego Tata bardzo chetnie porozmawiam, a z Twoim mezem niekoniecznie:))))[/quote]
to dobrze bo to właśnie On będzie głównie z Toba rozmawiał, :p
gdyby pozwolił na rozmowę Was obojga to zaręczam, że mogłabyś się z tego nie pozbierać :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']
Czytam, że hodowca pokrył matkę synem 13 miesięcznym, a szczenięta dostały metryki. Co myślę?
a) niepoważny hodowca
b) niepoważny oddział ZK. [/quote]

A ja myślę, że maaaało jeszcze wiesz. Uważasz, że hodowca był niepoważny, bo pokrył matkę synem, czy to że syn miał 13 miesięcy?
Skoro szczenięta dostały metryki, to znaczy że spełnione zostały formalne warunki, aby tak się stało.
I myślę ,że w tej sprawie decyzję podejmował nie tylko "niepoważny oddział ZK".

[quote name='Czarne Gwiazdy'] Więc radzę zrozumieć agatkę i jej podejście, a w dodatku nie podała przecież nazwiska ani przydomka ani nic. ale radzę spojrzeć z drugiej strony [/quote]

Agatka doskonale wiedziała o jakie psy chodzi. Ale najłatwiej napisać tylko to co jest w danej chwili wygodne "że hodowca pokrył matkę synem 13 miesięcznym, a szczenięta dostały metryki".

A Agatce proponuję przyznać [B]medal za "uczciwość i życzliwe poinformowanie na publicznym forum o zaistaniałej sytacji"[/B]. :diabloti:

[quote name='orsini']ze najpierw krytykujesz, a potem nagle stajesz sie wspolwlascicielka psa z [COLOR=red]TEGO[/COLOR] miotu.a czy to sie czasem nie nazywa obłuda?[/quote]

Tak się to właśnie nazywa i jakikolwiek komentarz jest zbędny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']no lubie, ale ja sie pytalam o co innego czemu spotkania z samym Michsiem bym miala nie przezyc?czy jakos tak?:crazyeye: :crazyeye:[/quote]

oj widzę, że Senga cie już straszy :roll: ... jak zwykle sama szuka zaczepki, dlatego przyszła na ten topic:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']oj widzę, że Senga cie już straszy :roll: ... jak zwykle sama szuka zaczepki, dlatego przyszła na ten topic:shake:[/quote]
a to juz na "sznuceromaniakach" nie ma kto Orsini bronić to wezwała Ciebie???? zabawne, naprawdę,no jeszcze moge się tu kliku obrońców spodziewać, czekam....:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']oj widzę, że Senga cie już straszy :roll: ... jak zwykle sama szuka zaczepki, dlatego przyszła na ten topic:shake:[/quote]
a czemu nie zacytujesz mojego postu tylko nadinterpretacje Orsini???? chyba piszesz do mnie czy mi sie wydaje..... że do Orsini????:roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...