Jump to content
Dogomania

jostra

Members
 • Posts

  3598
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • AIM
  4433547
 • Website URL
  http://www.elfidar.com

Converted

 • Location
  Rzeszów
 • Interests
  psiaki

jostra's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. Hello ludziska! Ja właśnie powróciłam z gorących krajów. Niestety nie dam rady przeczytać wszystkiego, looknęłam więc tylko na kilka ostatnich stron. Szczerze gratuluję nowych szczeniaczków i nowego Subaru :P [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - trzymam kciuki za Beksę. No i wszystkim gratuluję sukcesów na wystawach!!! Pozdrawiam [I]jostra[/I]
 2. Gratuluję sukcesów! My też całkiem nieźle spisaliśmy się na Węgrzech. :multi: Lamborghini Svarcava - CAC, BOB (jeszcze tylko jeden mały CAC i mamy CH HU) :loveu: Andromeda Elfidar - Zw. Mł, Best Junior :loveu: Unison Rezlark - CAC. :loveu: Pan sędzia długo się zastanawiał czy BOBa dać tacie czy córce, ale stwierdził, że ona pójdzie na BISa Juniorów, więc da jemu. A były inne piękne pieski w porównaniu i to nawet z Hameryki. :cool3: Więc tym bardziej jestem z moich białasków dumna. Ogólnie wystawa zorganizowana na pięknym terenie, wszystko punktualnie, rewelacja!!! Mam foty, ale wrzucę je pewnie dopiero po urlopie, czyli za 3 tygodnie. :roll:
 3. Kompletnie zapomniałam się pochwalić. :oops: 27 sierpnia moja córeczka Alisma Elfidar na wystawie w Rotterdamie zdobyła 1 lokatę, ocenę doskonałą, CAC młodzieżowy, CAC dorosły i zostałą najlepszą Suczką w Rasie!!! :multi: :multi: :multi: :loveu:
 4. Właśnie dziś jeden z nich biegał po ogrodzie z myszą i nie dał się złapać, brrrrrrrrrrrr :cool3: Szkoda, że nie mam zrobiłam fotki, to dopiero byłby hit. :evil_lol:
 5. [quote name='kasia124']jaki piekny bialasek!!!![/quote] raczej brudasek :evil_lol: [B]Waszeczka[/B] - Beti już niedługo odlatuje ;) , ale jeszcze bym jakąś kluskę u mnie w kuchni znalazła :cool3: :lol:
 6. [IMG]http://www.elfidar.com/grafika/betula300806_1.jpg[/IMG] mówisz?? :cool3: ;) już mnie to pozowanie znudziło, a i szynka się przejadła :evil_lol:
 7. [IMG]http://www.elfidar.com/grafika/betula300806_2.jpg[/IMG]
 8. jostra

  Rzeszów - 20.08.2006

  Super te psie portrety. Em-ka - gratuluję zdolności!
 9. :klacz: :klacz: :klacz: Elitesse - super!!! :klacz: :klacz: :klacz:
 10. To ja przedstawiam pary lwowskich zwycięzców (BOB, CACIB, CAC, INT CH) Iceflower i Lamborghini Svarcava [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/7986/lwowfifirtc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3954/lwowlamborrm9.jpg[/IMG]
 11. Gratuluję szczeniaczków!
×
×
 • Create New...