Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Romas']Natalia ,uwazaj ,ja kupilam przez net ringowke ktora okazala sie byc zrobiona ze sznurowadla.A na zdjeciu wygladala niczego sobie.Na Saskiej kepie ulZwyciezcow masz sklep Sara ,tam maja bardzo duzy wybor.Tak samo w Promenadzie jest Kakadu tez fajne rzeczy maja.I szybciej niz przez net :-)[/quote]
Magda dzięki za ostrzeżenie..Będę dzień przed wystawą (piętek) w Promenadzie i Kakadu odwiedzę obowiązkowa (jak zawsze zresztą ;)) Ostatnio jak byłam to jednak nie było jakiś zaciekawych ringówek, ale zawsze pozostaje Mi kupić na wystawie a w NDM są fajne stoiska ;)
Czarne Gwiazdy racja z tymi dodatkowymi kosztami :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='madzior_ka']Własnie Ola... ja tez pytałąm (hehe ciekawość pierwszy stopie do piekła:diabloti: ale cóż) i dalej sobie czekam na odp:)))) i oczywiście gratulacje dla ciebie i sławnej już pewnie Bangitki :)[/quote]
Dziewczyny, Bangita byla w programie "Załóż się". Hahahaha no jasne teraz to jest mega slawna hahahaha ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Madziorko a ja bardzo prosze o wyslanie mi fotek, o ktore Cie prosilam :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='florance']normalnie powinnam się obrazić :diabloti:[/quote]

O i rozróba gotowa:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='florance']jostra no chyba nie jako pies z kulawą nogą? :o :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

widze , ze Cie to poruszyło do cna , ale u nas , na wsi , to jest zwykłe powiedzenie , stare jak swiat :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bluerat']:) ja jadę całkiem towarzysko/"pozwiedzać", więc będę wypatrywać dogomaniaków w sobotę i niedzielę[/quote]

[FONT=&quot][FONT=Tahoma][SIZE=2]No i ja zgłosiłam w ostatniej chwili, nie bardzo miałam ochotę, ale się zmobilizowałam[/SIZE][/FONT] :klacz:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...