Jump to content
Dogomania

Bieda z nędzą czyli Karmel już w najcudowniejszym DS.


Poker

Recommended Posts

Dzwoniła pańcia ,ale mnie nie było w domciu,więc się sprawozdała mężowi.

Pianiu z zachwytu nie było końca. Karmelek biegał dziś po ogrodzie luzem i przychodził na każde zawołanie.  Wskakuje do pańcia na kanapę ,a do pańci na kolanka i każe się miziać, miziać i miziać.  Oczywiście pani po raz enty dziękowała za Karmelka.

Chyba to nudne czytać ciągle o zachwycaniu się psem.

Link to comment
Share on other sites

Pańcia Karmelka dzwoniła wieczorem i zaczęła rozmowę od ponownych podziękowań za uratowanie mu życia i za to ,że go dostali. Stwierdziła ,że jeżeli istnieje psi ideał, to jest to karmelek. Nie może się go nachwalić jaki on mądry grzeczny,jak podaje łapeczki. Pani cały czas mówi do niego i zapewnia go o miłości ,a on słucha, przekrzywia główkę i podaje łapcie.

Pan już nie popełnia błędu i kuca do niego. Karmelcio bardzo wita go po pracy.

Słodziak śpi przy pani łóżku na swoim legowisku i pańcia może go miziać nawet w nocy.

Nasz kochany cudaczek.

Wspaniale,  trudno o lepsze wieści.

Link to comment
Share on other sites

Karmelek jest słodki, więc wieści inne być nie mogą :)

Dokładnie tak.

Wczoraj wróciłam z urlopu ledwie żywa.

Dziś jest lepiej, więc zadzwoniłam do DS cukiereczka. I znowu Was zanudzę.

Pani oczywiście zaczęła i zakończyła rozmowę podziękowaniami za to ,że go mają. Powiedziała ,że do końca życia będzie nam wdzięczna.

Wczoraj do państwa zjechała się rodzina i zachwytom nie było końca. Karmelek chodził między gośćmi, podawał łapki i rozdawał buziaki.

Pani nie może się nachwalić ,że jest tak grzeczny.Przybiega i w domu i na ogrodzie na każde zawołanie. A goni tak ,że ledwie wyrabia na zakrętach. Wywala się kołami do góry i podstawia brzusio do miziania.

Nie sępi przy stole.Leży sobie z boku i tylko obserwuje co się dzieje. Wie gdzie trzymana jest jego karma ( Royal) i jak pani idzie po nią to pędzi pod szafkę. podskakuje , cieszy się jak wariatuńcio. Na widok smyczy też szaleje z radości ,ale do zakładania obróżki karnie siada i czeka na założenie.

Pani ma teraz roczny urlop na poratowanie zdrowia i mówi ,że się czuje jak na urlopie  wychowawczym.

Z panem też super komitywa.

Z kotką jeszcze nie doszli do ładu,ale nie ma agresji.

I tyle relacji na dziś. Mam dostać zdjęcia.

Na koniec zadałam pani pytanie czy możemy brać kolejną bidę i czy nie zwrócą nam Karmelka.

Żachnęła się  stwierdzając ,że nigdy w życiu by go nie oddali.Wniósł tyle życia i radości do domu ,że są najszczęśliwsi .

 

Z Karmelkowych pieniążków zostały 133, 79 zł, które przeznaczę na biedną sunię z tego samego boksu.Jutro przyjeżdża do nas do BDT.

Link to comment
Share on other sites

Jakie cudne wieści ... Pokerku 532.gif

No już mnie tak nie dziobcie, bo będę miała dziury w policzkach .....

 

 

Niespodzianka

 

Cukiereczek w drodze do domciu

 

Karmelek_5_w_DS_wrzesie_2015.jpg

 

Nadal nie lubi zdjęć

 

Karmelek_4_w_DS_wrzesie_2015.jpg

 

Pan na włościach.Tak się cieszę ,że dałam mu piłeczkę. Uwielbia ją.

 

Karmelek_1_w_DS_wrzesie_2015.jpg

 

Karmelek_2_w_DS_wrzesie_2015.jpg

 

Karmelek_3_w_DS_wrzesie_2015.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...